Volleyleague Γυναικών: Το πλήρες πρόγραμμα των δύο ομίλων
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα των δύο ομίλων της Volleyleague Γυναικών. Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα πραγματοποιηθεί στις 10 Οκτωβρίου.
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα των δύο ομίλων της Volleyleague Γυναικών. Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα πραγματοποιηθεί στις 10 Οκτωβρίου και η Α' φάση των ομίλων θα ολοκληρωθεί στις 30 Ιανουαρίου του 2021.
Α' όμιλος: Α.Ο. Θήρας Παναθηναϊκός Α.Ο. A.Σ. Άρης Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil Ηλυσιακός Α.Ο. Α.Ο. Λαμίας 2013 Α.Ο.Ν. Αμαζόνες Β' όμιλος: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Α.Σ.Π. Θέτις Π.Α.Ο.Κ. Πανναξιακός Α.Ο.Ν. Α.Ο.Φ Πορφύρας Α.Π.Σ. Αίας Α.Ε.Κ. |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΟΜΙΛΟΥ - Α' ΦΑΣΗ
1η Αγωνιστική 10-11 Οκτωβρίου 2020
Α.Σ. Άρης - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Ηλυσιακός Α.Ο. - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Α.Ο. Λαμίας 2013 - Α.Ο. Θήρας
Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική 17-18 Οκτωβρίου 2020
Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Σ. Άρης
Παναθηναϊκός Α.Ο. - Ηλυσιακός Α.Ο.
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil - Α.Ο. Λαμίας 2013
ΡΕΠΟ - Α.Ο. Θήρας
3η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020
Ηλυσιακός Α.Ο. - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Α.Ο. Λαμίας 2013 - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Α.Ο. Θήρας - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Α.Σ. Άρης - ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020
Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Ο. Λαμίας 2013
Α.Σ. Άρης - Ηλυσιακός Α.Ο.
Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο. Θήρας
ΡΕΠΟ - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
5η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020
Α.Ο. Θήρας - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Α.Ο. Λαμίας 2013 - Α.Σ. Άρης
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Ηλυσιακός Α.Ο. - ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική 11 Νοεμβρίου 2020
Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Α.Σ. Άρης- Α.Ο. Θήρας
Ηλυσιακός Α.Ο. - Α.Ο. Λαμίας 2013
ΡΕΠΟ - Παναθηναϊκός Α.Ο.
7η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020
Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil - Α.Σ. Άρης
Α.Ο. Θήρας - Ηλυσιακός Α.Ο.
Α.Ο. Λαμίας 2013 - ΡΕΠΟ
Β’ ΓΥΡΟΣ
8η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020
Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Σ. Άρης
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil - Ηλυσιακός Α.Ο.
Α.Ο. Θήρας - Α.Ο. Λαμίας 2013
ΡΕΠΟ - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
9η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020
Α.Σ. Άρης - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Ηλυσιακός Α.Ο. - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Α.Ο. Λαμίας 2013 - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Α.Ο. Θήρας - ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020
Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Ηλυσιακός Α.Ο.
Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο. Λαμίας 2013
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil - Α.Ο. Θήρας
ΡΕΠΟ - Α.Σ. Άρης
11η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020
Α.Ο. Λαμίας 2013 - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Ηλυσιακός Α.Ο. - Α.Σ. Άρης
Α.Ο. Θήρας - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil - ΡΕΠΟ
12η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020
Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Ο. Θήρας
Α.Σ. Άρης - Α.Ο. Λαμίας 2013
Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
ΡΕΠΟ - Ηλυσιακός Α.Ο.
13η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Α.Ο. Θήρας - Α.Σ. Άρης
Α.Ο. Λαμίας 2013 - Ηλυσιακός Α.Ο.
Παναθηναϊκός Α.Ο. - ΡΕΠΟ
14η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021
Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Α.Σ. Άρης - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Ηλυσιακός Α.Ο. - Α.Ο. Θήρας
ΡΕΠΟ - Α.Ο. Λαμίας 2013
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΟΜΙΛΟΥ - Α' ΦΑΣΗ
1η Αγωνιστική 10-11 Οκτωβρίου 2020
Α.Π.Σ. Αίας - Α.Ε.Κ.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Σ.Π. Θέτις - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική 17-18 Οκτωβρίου 2020
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Α.Π.Σ. Αίας
Α.Ε.Κ. - Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ.Π. Θέτις
ΡΕΠΟ - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
3η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020
Α.Ο.Φ. Πορφύρας - Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Α.Σ.Π. Θέτις - Α.Ε.Κ.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Π.Σ. Αίας - ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου 2020
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Α.Σ.Π. Θέτις
Α.Π.Σ. Αίας - Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Α.Ε.Κ. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
ΡΕΠΟ - Π.Α.Ο.Κ.
5η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Α.Σ.Π. Θέτις - Α.Π.Σ. Αίας
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας - ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική 11 Νοεμβρίου 2020
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Π.Σ. Αίας - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας - Α.Σ.Π. Θέτις
ΡΕΠΟ - Α.Ε.Κ.
7η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020
Α.Ε.Κ. - Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Π.Σ. Αίας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Α.Σ.Π. Θέτις - ΡΕΠΟ
Β’ ΓΥΡΟΣ
8η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020
Α.Ε.Κ. - Α.Π.Σ. Αίας
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Σ.Π. Θέτις
ΡΕΠΟ - Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
9η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020
Α.Π.Σ. Αίας - Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας - Α.Ε.Κ.
Α.Σ.Π. Θέτις - Π.Α.Ο.Κ.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Α.Ε.Κ. - Α.Σ.Π. Θέτις
Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
ΡΕΠΟ - Α.Π.Σ. Αίας
11η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020
Α.Σ.Π. Θέτις - Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας - Α.Π.Σ. Αίας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - ΡΕΠΟ
12η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Α.Π.Σ. Αίας - Α.Σ.Π. Θέτις
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΡΕΠΟ - Α.Ο.Φ. Πορφύρας
13η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021
Π.Α.Ο.Κ. - Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Π.Σ. Αίας
Α.Σ.Π. Θέτις - Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Α.Ε.Κ. - ΡΕΠΟ
14η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Α.Ε.Κ.
Α.Π.Σ. Αίας - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
ΡΕΠΟ - Α.Σ.Π. Θέτις