ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Live αγώνες από την Ελλάδα, την Ευρώπη και όλο τον κόσμο σε ποδόσφαιρο, Super League, Champions League, Europa League, Premier League, Primera Division

Κυριακή 20 Ιαν. 2019

Η ΙΤΑΛΙΚΗ "ΜΑΧΗ" ΣΤΟ SPORT24.GR

LIVE: Νάπολι - Λάτσιο

Για την 20η αγωνιστική του ιταλικού πρωταθλήματος η Νάπολι υποδέχεται την Λάτσιο και το Sport24.gr θα σας μεταφέρει LIVE τις εξελίξεις από την ενδιαφέρουσα αναμέτρηση.

LIVE: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΟΑΚΑ

LIVE: ΑΕΚ - Αστέρας

Η ΑΕΚ μετά την επικράτηση της επί του ΠΑΣ Γιάννινα υποδέχεται τον Αστέρα και θέλει να συνεχίσει με νίκες ενώ οι Αρκάδες ψάχνουν την επιστροφή τους στα θετικά αποτελέσματα. Μπείτε στο LIVE του Sport24.gr.

ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΤΟ SPORT24.GR

LIVE: Ξάνθη - Ατρόμητος

Η Ξάνθη με το βλέμμα στην πεντάδα υποδέχεται τον Ατρόμητο που θέλει να καθιερωθεί στην τρίτη θέση. LIVE από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3 η εξέλιξη του ματς.

ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ SPORT24.GR

LIVE: ΑΕΛ - Άρης

Μείνετε συντονισμένοι στο Sport24.gr και παρακολουθήστε LIVE τις εξελίξεις από την αναμέτρηση της ΑΕΛ με τον Άρη για την 17η αγωνιστική της Super League.

LIVE Η ΜΑΧΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑΣ

LIVE: Χάντερσφιλντ - Μάντσεστερ Σίτι

Η Μάντσεστερ Σίτι του Πεπ Γκουαρδιόλα δοκιμάζεται στην έδρα της Χάντερσφιλντ και έχει μοναδικό στόχο το τρίποντο για να παραμείνει στο κυνήγι της Λίβερπουλ. Παρακολουθείστε Live την εξέλιξη του ματς.

LIVE OI ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ 13ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

LIVE: Football League

Την Κυριακή (20/1) ολοκληρώνεται με τέσσερα παιχνίδια η 13η αγωνιστική της Football League και το Sport24.gr καλύπτει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αγώνων.

LIVE O ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟ "ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ"

LIVE: ΟΦΗ – Παναιτωλικός

Ο 13ος ΟΦΗ υποδέχεται στο "Γεντί Κουλέ" τον Παναιτωλικό, για την 17η αγωνιστική της Super League. LIVE λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr.

Σάββατο 19 Ιαν. 2019

LIVΕ: ΖΩΝΤΑΝΑ Η ΜΑΧΗ ΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

LIVE: Λαμία - Παναθηναϊκός

Λαμία και Παναθηναϊκός αναμετρούνται για δεύτερη φορά μέσα σε λίγες μέρες, αυτή τη φορά για το πρωτάθλημα, με τους πράσινους να ψάχνουν την επιστροφή στις νίκες. LIVE από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3 η εξέλιξη του ματς.

LIVE: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΛΟΝΔΙΝΟΥ

LIVE: Άρσεναλ - Τσέλσι

Στην μάχη για την 4η θέση της Premier League η Άρσεναλ του Σωκράτη Παπασταθόπουλου υποδέχεται την Τσέλσι έχοντας ως μοναδικό στόχο τη νίκη κόντρα στους "μπλε" οι οποίοι επίσης θέλουν τους τρεις βαθμούς. Μπείτε στο LIVE του Sport24.gr.

ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΟ SPORT24.GR

LIVE: ΠΑΟΚ - Πανιώνιος

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Πανιώνιο στην Τούμπα και θέλει τη νίκη για να κάνει ένα ακόμη βήμα προς τον τίτλο. Παρακολουθήστε LIVE από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3 την εξέλιξη του ματς.

LIVE Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

LIVE: Απόλλων – Λεβαδειακός

Ο Απόλλων υποδέχεται τον Λεβαδειακό στη Ριζούπολη για την 17η αγωνιστική της Super League. Το Sport24.gr σας μεταφέρει live λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης.

ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ "ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ"

LIVE: Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλλη

Η Ρεάλ Μαδρίτης φιλοξενεί τη Σεβίλλη στο Μπερναμπέου σε ένα πολύ κρίσιμο ματς και για τις δυο ομάδες. Μπείτε στο LIVE του Sport24.gr.

LIVE Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΥΣ "ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

LIVE: ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός

Ο ΠΑΣ Γιάννινα που προέρχεται από το βαρύ 0-4 από την ΑΕΚ, υποδέχεται στους "Ζωσιμάδες" τον Ολυμπιακό, στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής της Super League. LIVE λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη της αναμέτρησης. (17.15)

LIVE ΕΞΙ ΜΑΧΕΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ

LIVE: Premier League

Παρακολουθείστε Live την εξέλιξη έξι αναμετρήσεων που λαμβάνουν χώρα το απόγευμα του Σαββάτου για την 23η αγωνιστική της Premier League. Ξεχωρίζει το Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας στο "Άνφιλντ".

ΟΙ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΤΗΣ FL ΣΤΟ SPORT24.GR

Τέσσερα ματς περιλαμβάνει η 13η αγωνιστική της Football League με το Απόλλων Λάρισας - Βόλος να ξεχωρίζει. Μείνετε συντονισμένοι στο LIVE του Sport24.gr για όλες τις εξελίξεις.

Τετάρτη 16 Ιαν. 2019

LIVE ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΤΕΡΜΠΙ

LIVE: Γιουβέντους - Μίλαν

Γιουβέντους και Μίλαν κοντράρονται στη Τζέντα της Σαουδικής Αραβίας με φόντο το τρόπαιο του ιταλικού Super Cup. Παρακολουθείστε Live την εξέλιξη της αναμέτρησης.

Δευτέρα 14 Ιαν. 2019

LIVE Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ

LIVE: Μάντσεστερ Σίτι - Γουλβς

Η πρωταθλήτρια Σίτι υποδέχεται στο Μάντσεστερ την Γουλβς και η νίκη είναι μόνοδρομος αν θέλει να παραμείνει στο κυνήγι της Λίβερπουλ. Παρακολουθείστε Live την εξέλιξη της αναμέτρησης.

LIVE: Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ "ΖΩΣΙΜΑΔΩΝ"

LIVE: ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ

Στο παιχνίδι που κλείνει την 16η αγωνιστική ο ΠΑΣ Γιάννινα που "καίγεται" για τους βαθμούς υποδέχεται την ΑΕΚ που ψάχνει την επιστροφή στα θετικά αποτελέσματα. Μπείτε στο LIVE του Sport24.gr.

LIVE Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"

LIVE: Άρης - Λαμία

Ο Άρης υποδέχεται τη Λαμία στο "Κλεάνθης Βικελίδης", στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής της Super League. Live λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη της αναμέτρησης. (19.00)

Κυριακή 13 Ιαν. 2019

LIVE: ΜΠΕΤΙΣ - ΡΕΑΛ

LIVE: Μπέτις - Ρεάλ

Επικίνδυνη έξοδος για τη Ρεάλ Μαδρίτης η οποία βρίσκεται πια στην πέμπτη θέση του βαθμολογικού πίνακα της Primera και φιλοξενείται από την έκτη Μπέτις! Το Sport24.gr σας μεταφέρει την εξέλιξη του σπουδαίου αγώνα.

LIVE: Παναθηναϊκός - Ξάνθη

Ο Παναθηναϊκός που προέρχεται από την ήττα στη Λαμία για το Κύπελλο υποδέχεται στην έναρξη του δευτέρου γύρου την Ξάνθη που θα παραταχθεί στο ΟΑΚΑ χωρίς τον Γέντρισεκ. Μπείτε στο LIVE του Sport24.gr.

Η ΜΑΧΗ ΣΤΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

LIVE: Αστέρας - ΠΑΟΚ

Ο Αστέρας φιλοξενεί τον πρωτοπόρο ΠΑΟΚ στην Τρίπολη (19:30) για την 16η αγωνιστική της Super League Σουρωτή. Μπείτε στο LIVE του Sport24.gr.

LIVE Η ΜΑΧΗ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ

LIVE: Τότεναμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Η Τότεναμ υποδέχεται στο "Γουέμπλεϊ" την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στη σπουδαιότερη αναμέτρηση για την 22η αγωνιστική της Premier League. Παρακολουθείστε Live την εξέλιξή της.

LIVE Η ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΤΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

LIVE: Λεβαδειακός - Ολυμπιακός

Για την 16η αγωνιστική της Super League, ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Λεβαδειακό. Η εξέλιξη της αναμέτρησης LIVE από το Sport24.gr.

Η 12Η "ΣΤΡΟΦΗ" ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΤΟ SPORT24.GR

Η 12η αγωνιστική της Football League συνεχίζεται σε Θεσσαλονίκη, Βόλο, Χανιά, Δράμα, Άρτα, Τρίκαλα και Σπάτα. Παρακολουθήστε LIVE από το Sport24.gr την εξέλιξη των ματς.

Σάββατο 12 Ιαν. 2019

LIVE Η ΜΑΧΗ ΣΤΟ "ΝΤΑΛ'ΑΡΑ"

LIVE: Μπολόνια - Γιουβέντους

Η Γιουβέντους δοκιμάζεται στην Μπολόνια κόντρα στην ομώνυμη ομάδα σε νοκ-άουτ αγώνα για τους "16" του Κυπέλλου Ιταλίας. Παρακολουθείστε Live την εξέλιξη της αναμέτρησης.

LIVE ΤΣΕΛΣΙ - ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ

LIVE: Τσέλσι - Νιούκαστλ

Η Τσέλσι φιλοξενεί την Νιούκαστλ με τις δύο ομάδες να χρειάζονται το τρίποντο για διαφορετικούς λόγους. Το Sport24.gr σας μεταφέρει ζωντανά την εξέλιξη της αναμέτρησης.

ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟΥ "ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ" ΣΤΟ SPORT24.GR

LIVE: ΟΦΗ - Πανιώνιος

Ο ΟΦΗ υποδέχεται τον Πανιώνιο στο "Γεντι Κουλέ" με τη νίκη να αποτελεί μονόδρομο για τις δύο ομάδες. Παρακολουθήστε LIVE από το Sport24.gr και τον Sport24 Radio 103,3 την εξέλιξη του ματς.

ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΤΟ SPORT24.GR

LIVE: Ατρόμητος - Παναιτωλικός

O Ατρόμητος υποδέχεται τον Παναιτωλικό στο Περιστέρι στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής της Super League. Παρακολουθήστε LIVE από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3 την εξέλιξη του ματς.

LIVE Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΥ "AEL FC ARENA"

LIVE: ΑΕΛ - Απόλλων

Η ΑΕΛ αντιμετωπίζει τον Απόλλωνα Σμύρνης στο AEL FC Arena, στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής της Super League. LIVE λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη της αναμέτρησης. (17.15).