ΜΠΑΣΚΕΤ LIVE

Live αγώνες από την Ελλάδα, την Ευρώπη και όλο τον κόσμο σε μπάσκετ, Baske League, Euroleague, Champions League

Παρασκευή 20 Μαρ. 2020

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΟΚ ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟΥ SPORT24 RADIO 103.3

LIVE: Ο Γιώργος Βασιλακόπουλος στον Sport24 Radio 103.3

Ο Γιώργος Βασιλακόπουλος μιλάει ζωντανά στον αέρα του Sport24 Radio 103.3 και την εκπομπή "Είναι να γελάει κανείς" με τον Παντελή Βλαχόπουλο και τον Βαγγέλη Αρναούτογλου.

Τετάρτη 11 Μαρ. 2020

LIVE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ

LIVE: Περιστέρι - Χάποελ Ιερουσαλήμ

Το Περιστέρι υποδέχεται τη Χάποελ Ιερουσαλήμ με στόχο να κερδίσει και να στείλει τη σειρά των "16" του BCL σε τρίτο αγώνα. LIVE η εξέλιξη της αναμέτρησης στο Sport24.gr

Τρίτη 10 Μαρ. 2020

LIVE: ΒΟΝΝΗ - ΑΕΚ

LIVE: Βόννη - ΑΕΚ

Η ΑΕΚ δοκιμάζεται εκτός έδρας από τη Βόννη με στόχο τη νίκη - πρόκριση στους "8" του Basketball Champions League. LIVE η εξέλιξη του αγώνα από το Sport24.gr

Κυριακή 08 Μαρ. 2020

LIVE: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

LIVE: Ιωνικός Νικαίας - Παναθηναϊκός

Ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Ιωνικό Νικαίας για την 20η αγωνιστική της ΕΚΟ Basket League. LIVE η εξέλιξη στο Sport24.gr

Σάββατο 07 Μαρ. 2020

LIVE: ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ EKO BASKET LEAGUE

LIVE: ΕΚΟ Basket League

Λεπτό προς λεπτό στο Sport24.gr η εξέλιξη των αγώνων της 20ης αγωνιστικής στην ΕΚΟ Basket League: ΠΑΟΚ - Περιστέρι και ΑΕΚ - Ηρακλής.

LIVE: ΛΕΪΚΕΡΣ - ΜΠΑΚΣ

LIVE: Λος Άντζελες Λέικερς - Μιλγουόκι Μπακς

Γιάννης Αντετοκούνμπο εναντίον ΛεΜπρον Τζέιμς! Οι Μιλγουόκι Μπακς κοντράρονται με τους Λος Άντζελες Λέικερς στο Staples Center. LIVE η εξέλιξη στο Sport24.gr

Παρασκευή 06 Μαρ. 2020

ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 91-79

Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός 91-79: One Larkin Show

Ο Ολυμπιακός δεν είχε απάντηση στον Λάρκιν και έχασε 91-79 από την Εφές στην Πόλη. Συνεχίζουν να ελπίζουν για οκτάδα οι ερυθρόλευκοι, που είναι στο -1, με έξι αγωνιστικές να απομένουν για την ολοκλήρωση της regular season.

LIVE: ΟΛΗ Η ΔΡΑΣΗ ΤΗΣ EUROLEAGUE

LIVE: EuroLeague

Λεπτό προς λεπτό στο Sport24.gr η δράση στην EuroLeague: Μπαρτσελόνα - Μπάγερν και Μπασκόνια - Άλμπα.

Πέμπτη 05 Μαρ. 2020

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ 66-97

LIVE: Παναθηναϊκός - ΤΣΣΚΑ

Ο Παναθηναϊκός γνώρισε ακόμη μία ήττα στην Ευρωλίγκα -την έκτη του σε επτά παιχνίδια- και έδειξε σημάδια κατάρρευσης κόντρα στην ΤΣΣΚΑ. Οι πρωταθλητές Ευρώπης συνέτριψαν τους "πράσινους" στο ΟΑΚΑ με 97-66 και πλέον η ελληνική ομάδα μπαίνει σε περιπέτειες όσον αφορά στην πρόκρισή της στην οκτάδα.

LIVE: EUROLEAGUE

Λεπτό προς λεπτό στο Sport24.gr όλη η δράση της ημέρας στην EuroLeague: Ρεάλ Μαδρίτης - Βιλερμπάν και Βαλένθια - Αρμάνι Μιλάνο.

Τετάρτη 04 Μαρ. 2020

LIVE: ΑΕΚ - BONNH

LIVE: ΑΕΚ - Βόννη

Η ΑΕΚ υποδέχεται την Βόννη (21:30) στον πρώτο αγώνα της φάσης των 16 του BCL. Παρακολουθήστε LIVE από το Sport24.gr την εξέλιξη του αγώνα.

H 27η αγωνιστική της EuroLeague στο Sport24.gr. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη των αγώνων της βραδιάς. Αυτή την ώρα: Μπάγερν - Μπασκόνια.

LIVE: ΧΑΠΟΕΛ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

LIVE: Χάποελ Ιερουσαλήμ - Περιστέρι

Το Περιστέρι αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Χάποελ (19:15) στον πρώτο αγώνα της φάσης των 16 του BCL. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr.

Τρίτη 03 Μαρ. 2020

LIVE: ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

LIVE: Όλντενμπουργκ - Προμηθέας

Ο Προμηθέας αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Όλντενμπουργκ (21:00) για την τελευταία αγωνιστική της 2ης φάσης του EuroCup. Παρακολουθήστε LIVE από το Sport24.gr την εξέλιξη του αγώνα.

FACEBOOK LIVE ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ

Live post game: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός με Βλαχόπουλο - Καβαλιεράτο

Ο Ολυμπιακός νίκησε τον Παναθηναϊκό 81-78 στο ΣΕΦ και οι Παντελής Βλαχόπουλος και Σπύρος Καβαλιεράτος σχολιάζουν ζωντανά το αιώνιο ντέρμπι της EuroLeague.

Η 27η αγωνιστική στο Sport24.gr. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη των αγώναν Αρμάνι Μιλάνο - Ρεάλ Μαδρίτης και Βιλερμπάν - Βαλένθια.

Κυριακή 01 Μαρ. 2020

LIVE: ΧΟΡΝΕΤΣ - ΜΠΑΚΣ

LIVE: Σάρλοτ Χόρνετς - Μιλγουόκι Μπακς

Οι Μιλγουόκι Μπακς του Γιάννη Αντετοκούνμπο δοκιμάζονται εκτός έδρας από τους Σάρλοτ Χόρνετς, με στόχο το sweep απέναντι στις "σφήκες" στη regular season. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

LIVE: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ

LIVE: Ηρακλής - Ιωνικός

Ο Ηρακλής υποδέχεται τον Ιωνικό Νικαίας, στο τελευταίο παιχνίδι της 19ης αγωνιστικής της ΕΚΟ Basket League. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

Σάββατο 29 Φεβ. 2020

LIVE: ΟΛΗ Η ΔΡΑΣΗ ΣΤΗΝ ΕΚΟ BASKET LEAGUE

Λεπτό προς λεπτό στο Sport24.gr η εξέλιξη των αγώνων στην ΕΚΟ Basket League. Το πρόγραμμα ολοκληρώνεται με το ντέρμπι ανάμεσα σε Περιστέρι και Προμηθέα.

Παρασκευή 28 Φεβ. 2020

LIVE: ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ EUROLEAGUE

Λεπτό προς λεπτό στο Sport24.gr η εξέλιξη των αγώνων της ημέρας στην EuroLeague. Η βραδια κλείνει με τη μονομαχία: Βαλένθια - Φενέρμπαχτσε.

Πέμπτη 27 Φεβ. 2020

LIVE: ΜΑΚΑΜΠΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

LIVE: Μακάμπι - Ολυμπιακός

Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει εκτός έδρας τη Μακάμπι Τελ Αβίβ (21:05) για την 26η αγωνιστική της EuroLeague. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr.

Η 26η αγωνιστική της EuroLeague στο Sport24.gr. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη της αναμέτρησης στη Βιτόρια ανάμεσα στη Μπασκόνια και τον Ερυθρό Αστέρα.

Τετάρτη 26 Φεβ. 2020

LIVE: ΑΕΚ - ΡΕΘΥΜΝΟ

LIVE: ΑΕΚ - Ρέθυμνο

Η ΑΕΚ υποδέχεται το Ρέθυμνο (18:00) για την 18η αγωνιστική της ΕΚΟ Basket League. Παρακολουθήστε LIVE από το Sport24.gr την εξέλιξη του αγώνα.

Δευτέρα 24 Φεβ. 2020

LIVE: ΡΕΑΛ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

LIVE: Ρεάλ - Παναθηναϊκός

Ο Παναθηναϊκός αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Ρεάλ Μαδρίτης για την 26η αγωνιστική της EuroLeague. Παρακολουθήστε LIVE στο Sport24.gr την εξέλιξη του αγώνα.

LIVE: ΒΟΣΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ

LIVE: Βοσνία - Ελλάδα

Η Ελλάδα αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Βοσνία για την 2η αγωνιστική των προκριματικών του Eurobasket 2021. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr.

Σάββατο 22 Φεβ. 2020

LIVE: ΡΕΘΥΜΝΟ - ΛΑΥΡΙΟ

LIVE: Ρέθυμνο - Λαύριο

Το Ρέθυμνο υποδέχεται το Λαύριο για τη 19η αγωνιστική της ΕΚΟ Basket League. LIVE η εξέλιξη του αγώνα από το Sport24.gr

Παρασκευή 21 Φεβ. 2020

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 81-92

Παναθηναϊκός - Μπαρτσελόνα 81-92: Κατέρρευσε στο 4ο δεκάλεπτο

Ο Καλάθης τα έκανε όλα (10π-11ασ-7ρ), αλλά ο Παναθηναϊκός κατέρρευσε στο 4ο δεκάλεπτο (12-25) και έχασε με 81-92 από την Μπαρτσελόνα στο ΟΑΚΑ.

Λεπτό προς λεπτό στο Sport24.gr η εξέλιξη των αγώνων της EuroLeague: Μπάγερν - Αναντολού Εφές, Βαλένθια - Μακάμπι Τελ Αβίβ.

LIVE: Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΩΝ ΤΟΥ EUROBASKET 2021

LIVE: Ελλάδα - Βουλγαρία

Η Εθνική Ανδρών υποδέχεται στο "Δημήτρης Τόφαλος" τη Βουλγαρία στην πρεμιέρα των προκριματικών του EuroBasket 2021. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

Πέμπτη 20 Φεβ. 2020

Λεπτό προς λεπτό στο Sport24.gr η εξέλιξη των αγώνων της EuroLeague: Αρμάνι Μιλάνο - Χίμκι και Μπασκόνια - Ζάλγκιρις.

LIVE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ

LIVE: Ολυμπιακός - Βιλερμπάν

Ο Ολυμπιακός δεν καταλαβαίνει από ban. Με κατάθεση ψυχής νίκησε 77-68 και τη Βιλερμπάν, παρότι είχε 9 υγιείς και έχασε και τον Μιλουτίνοβ. Κορυφαίος ο Βεζένκοβ, αποκάλυψη ο Νικολαϊδης.

Κυριακή 16 Φεβ. 2020

LIVE: Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

Κυπελλούχος η ΑΕΚ

Ο Προμηθέας αντιμετωπίζει την ΑΕΚ στα "Δύο Αοράκια" στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

Σάββατο 15 Φεβ. 2020

LIVE: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

LIVE: Άρης - Παναθηναϊκός

Ο Άρης υποδέχεται τον Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ σε εξ' αναβολής αναμέτρηση για τη 18η αγωνιστική της ΕΚΟ Basket League. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

Τετάρτη 12 Φεβ. 2020

LIVE: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΕΚ

LIVE: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΑΕΚ

Η ΑΕΚ δοκιμάζεται εκτός έδρας από τον Διαγόρα Δρυοπιδέων, που φιλοδοξεί να κάνει ακόμη μία έκπληξη στο Κύπελλο Ελλάδας. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

LIVE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

LIVE: Προμηθέας - Περιστέρι

Ο Προμηθέας φιλοξενεί το Περιστέρι στο "Δημήτρης Τόφαλος" στον πρώτο ημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδας. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

Παρασκευή 07 Φεβ. 2020

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΖΕΝΙΤ 96-81

Παναθηναϊκός - Ζενίτ 96-81: Έκανε το χρέος του

Με 27 πόντους του Τόμας και 15 του Ράις ο Παναθηναϊκός νίκησε 96-81 τη Ζενίτ στο κλειστό του ΟΑΚΑ και πήγε στο 14-10.

LIVE: EUROLEAGUE (7/2)

Η 24η αγωνιστική της EuroLeague στο Sport24.gr. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη των αγώνων Φενέρ - Μακάμπι (19:45), Μπάγερν - Βαλένθια (21:30) και Μπαρτσελόνα - Αρμάνι (22:00).

Πέμπτη 06 Φεβ. 2020

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ 72-59

LIVE: Ολυμπιακός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Ο Ολυμπιακός των απουσιών και των προβλημάτων νίκησε την πρωταθλήτρια Ευρώπης ΤΣΣΚΑ, πραγματοποιώντας μία από τις μεγαλύτερες εκπλήξεις στην ιστορία της Ευρωλίγκα. Οι "ερυθρόλευκοι" νίκησαν 72-59 στο ΣΕΦ με όπλο τους την άμυνα, η όποια "έπνιξε" όλα τα μεγάλα αστέρια της ομάδας του Ιτούδη. Κορυφαίος του ματς ο Κώστας Παπανικολάου.

LIVE: ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ EUROLEAGUE

Λεπτό προς λεπτό στο Sport24.gr η εξέλιξη του τελευταίου αγώνα της βραδιάς για την 24η αγωνιστική στην EuroLeague ανάμεσα στην Μπασκόνια και τη Βιλερμπάν.

LIVE Ο ΔΙΕΘΝΗΣ ΓΚΑΡΝΤ ΣΤΟΝ SPORT24 RADIO 103,3

LIVE ο Βαγγέλης Μάντζαρης αποκλειστικά στον Sport24 Radio 103.3

Ο διεθνής γκαρντ του Προμηθέα, Βαγγέλης Μάντζαρης μιλάει αποκλειστικά στον Sport24 Radio 103,3 και την εκπομπή "Είναι να γελάει κανείς" με τους Παντελή Βλαχόπουλο και Γιώργο Συρίγο.

Τετάρτη 05 Φεβ. 2020

LIVE: ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

LIVE: Ερυθρός Αστέρας - Παναθηναϊκός

Ο Παναθηναϊκός αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Ερυθρό Αστέρα για την 23η αγωνιστική της EuroLeague. Παρακολουθήστε LIVE από το Sport24.gr την εξέλιξη του αγώνα.

LIVE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΠΡΕΣΙΑ

LIVE: Προμηθέας - Μπρέσια

Ο Προμηθέας υποδέχεται τη Μπρέσια (19:30) για την 5η αγωνιστική της 2ης φάσης του EuroCup. Παρακολουθείστε LIVE από το Sport24.gr την εξέλιξη του αγώνα.

LIVE: ΑΕΚ - ΑΝΒΙΛ

LIVE: ΑΕΚ - Ανβίλ

Η ΑΕΚ υποδέχεται την Ανβίλ (19:30) για την τελευταία αγωνιστική των ομίλων του BCL. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη του αγώνα από το Sport24.gr.

Η 23η αγωνιστική της EuroLeague στο Sport24.gr. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη του τελευταίου αγώνα της βραδιάς: Βαλένθια - Μπαρτσελόνα.

Τρίτη 04 Φεβ. 2020

ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 94-69

LIVE: Ζάλγκιρις - Ολυμπιακός

Η Ζάλγκιρις "έπνιξε" τον Ολυμπιακό με την άμυνά της και οι "ερυθρόλευκοι" έφυγαν ηττημένοι από το Κάουνας με 94-69. Θλάση ο Ρότσεστι, αποχώρησε από το ματς ο Σπανούλης. Επόμενος αντίπαλος η ΤΣΣΚΑ στο ΣΕΦ.

Η 23η αγωνιστική της EuroLeague στο Sport24.gr. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη των αγώνων Αρμάνι - Άλμπα Βερολίνου (21:45), Βιλερμπάν - Μπάγερν (21:45) και Ρεάλ - Μπασκόνια (22:00).

Κυριακή 02 Φεβ. 2020

LIVE: ΜΠΑΚΣ - ΣΑΝΣ

LIVE: Μιλγουόκι Μπακς - Φοίνιξ Σανς

Οι Μιλγουόκι Μπακς υποδέχονται τους Φοίνιξ Σανς, με τον Γιάννη Αντετοκούνμπο να στοχεύει να οδηγήσει τα "Ελάφια" σε ακόμη μία νίκη. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

LIVE: ΠΑΟΚ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ

LIVE: ΠΑΟΚ - Κολοσσός

Ο ΠΑΟΚ φιλοξενεί τον Κολοσσό σε μονομαχία με φόντο την παραμονή στην ΕΚΟ Basket League. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

Σάββατο 01 Φεβ. 2020

LIVE: ΠΑΟΚ - ΒΟΝΝΗ

LIVE: ΠΑΟΚ - Βόννη

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την Βόννη (21:00) για την τελευταία αγωνιστική του Basketball Champions League. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr.

LIVE: ΝΙΜΠΟΥΡΚ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

LIVE: Νίμπουρκ - Περιστέρι

Το Περιστέρι αντιμετωπίζει εκτός έδρας τη Νίμπουρκ (19:30) για την τελευταία αγωνιστική του Basketball Champions League. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr.

LIVE: ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΕΚΟ BASKET LEAGUE

LIVE: EKO Basket League

Λεπτό προς λεπτό στο Sport24.gr η εξέλιξη των αγώνων της 18ης αγωνιστικής στην ΕΚΟ Basket League: Λάρισα - Ιωνικός, Λαύριο - Περιστέρι, Πανιώνιος - Ηρακλής και Προμηθέας - Ήφαιστος.

Παρασκευή 31 Ιαν. 2020

ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 94-87

Βαλένθια - Παναθηναϊκός 94-87: Ξύπνησε αργά

Ο Παναθηναϊκός ισοφάρισε στο 37' παρότι έχανε με 16 πόντους στο 30', αλλά δεν κατάφερε ποτέ να περάσει μπροστά και έχασε 94-87 από τη Βαλένθια στην Ισπανία.

LIVE: ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ

LIVE: Ερυθρός Αστέρας - Αναντολού Εφές

Ο Ερυθρός Αστέρας υποδέχεται την Αναντολού Εφές (20:00) για την 22η αγωνιστική της EuroLeague. Παρακολουθήστε LIVE από το Sport24.gr την εξέλιξη του αγώνα.

Πέμπτη 30 Ιαν. 2020

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 80-70

LIVE: Ολυμπιακός - Μπασκόνια

Ο Ολυμπιακός με όπλο την άμυνα νίκησε τη Μπασκόνια στο ΣΕΦ με 80-70 για την 22η αγωνιστική της Euroleague. Ντεμπούτο για Έλις, κορυφαίοι Σπανούλης και Ρούμπιτ.

Η 22η αγωνιστική της EuroLeague στο Sport24.gr. Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη της τελευταίας αναμέτρησης της βραδιάς αμάμεσα σε Αρμάνι και Μπάγερν.

Τετάρτη 29 Ιαν. 2020

LIVE: ΡΑΣΤΑ ΒΕΧΤΑ - ΑΕΚ

LIVE: Ράστα Βέχτα - ΑΕΚ

Για την προτελευταία αγωνιστική του Basketball Champions League, η ΑΕΚ αντιμετωπίζει εκτός έδρας τη Ράστα Βέχτα με στόχο τη νίκη - πρόκριση. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

LIVE: ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΠΑΟΚ

LIVE: Σαραγόσα - ΠΑΟΚ

Ο ΠΑΟΚ δοκιμάζεται εκτός έδρας από τη Σαραγόσα, για την προτελευταία αγωνιστική του Basketball Champions League. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

LIVE: Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ

LIVE: Γκεντσλίκ - Ολυμπιακός

Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Γκεντσλίκ στον επαναληπτικό αγώνα του Top 16 του EuroCup Women, με παρακαταθήκη το +8 της νίκης στο ΣΕΦ. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

Τρίτη 28 Ιαν. 2020

LIVE: ΒΕΝΕΤΣΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

LIVE: Βενέτσια - Προμηθέας

Ο Προμηθέας δοκιμάζεται εκτός έδρας από τη Βενέτσια, με στόχο τη νίκη που θα τον βάλει δυνατά στο κόλπο της πρόκρισης στα playoffs του EuroCup. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr

LIVE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ

LIVE: Περιστέρι - Μπάμπεργκ

Το Περιστέρι υποδέχεται την Μπάμπεργκ, στο κρισιμότερο παιχνίδι της regular season στο BCL. Νίκη σημαίνει πρόκριση για την ελληνική ομάδα. LIVE η εξέλιξη του αγώνα στο Sport24.gr