Αντετοκούνμπο: Η τρομερή εικόνα του Bleacher Report με τον "Greek Freak" να πετάει φωτιές!

Το "Bleacher Report" δημιούργησε μια απίστευτη φωτογραφία με τον συγκλονιστικό Γιάννη Αντετοκούνμπο να ίπταται με μια... φλεγόμενη μπάλα!

Οι Μιλγουόκι Μπακς έκαναν πάρτι μέσα στο "σπίτι" των Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς, διαλύοντας τους πρωταθλητές 134-111, με ηγέτη τον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Ο "Greek Freak" πέτυχε 19 από τους 24 πόντους του στο πρώτο ημίχρονο και δεν χρειάστηκε καν να σηκωθεί από τον πάγκο στην τελευταία περίοδο.

Ο Έλληνας σούπερ τελείωσε το ματς με 10/11 βολές, 7/16 σουτ (0/2 τρίποντα), 9 ριμπάουντ, 4 ασίστ, 2 κλεψίματα και 2 κοψίματα σε 26 λεπτά, προσφέροντας και 2-3 πολύ εντυπωσιακές φάσεις στο κοινό της "Oracle Arena".

Το "Bleacher Report" δημιούργησε μια απίστευτη φωτογραφία, με τον Γιάννη Αντετοκούνμπο να ίπταται με μια... φλεγόμενη μπάλα. Ο Γιάννης φοράει ένα χρυσό στεφάνι από κλαδί αγριελιάς, που παραπέμπει σε αρχαίο Έλληνα, ενώ η Ακρόπολη φλέγεται εξαιτίας του ότι ο ίδιος πετάει... φωτιές!