EuroLeague 2019/20: Το πρόγραμμα της κανονικής περιόδου

AP Photo/Alvaro Barrientos

Η κανονική περίοδος της EuroLeague για τη σεζόν 2019/20 θα αρχίσει στις 3/10/2019 και θα ολοκληρωθεί στις 10/4/2020. Το Sport24.gr παρουσιάζει όλο το πρόγραμμα.

Ο μαραθώνιος της κανονικής περιόδου για τη σεζόν 2019/20 θα διαρκέσει περισσότερο από κάθε άλλη χρονιά στην EuroLeague. Η πρεμιέρα θα γίνει στις 3 Οκτωβρίου 2019 και η κανονική περίοδος θα ολοκληρωθεί στις 10 Απριλίου 2020, με το καλεντάρι να περιλαμβάνει συνολικά 34 αγωνιστικές και 306 παιχνίδια.

Ο Ολυμπιακός θα αρχίσει τις υποχρεώσεις του με αντίπαλο την Βιλερμπάν και ο Παναθηναϊκός με τον Ερυθρό Αστέρα, αλλά αυτή είναι μόνο η αρχή. Το Sport24.gr σας προσέφερε αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο "αιωνίων". Παρακάτω μπορείτε να διαβάσετε και ολόκληρο το πρόγραμμα, με όλες τις αγωνιστικές της κανονικής περιόδου, από την 1η μέχρι την 34η.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της κανονικής περιόδου:

1η αγωνιστική  
Χίμκι - Μακάμπι Τελ Αβίβ 3/10
Μπάγερν Μονάχου - Αρμάνι Μιλάνο 3/10
Βιλερμπάν - Ολυμπιακός 3/10
Ρεάλ Μαδρίτης - Φενέρμπαχτσε 3/10
Ζάλγκιρις Κάουνας - Μπασκόνια 4/10
Αναντολού Εφές - Μπαρτσελόνα 4/10
Αλμπα Βερολίνου - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 4/10
Παναθηναϊκός - Ερυθρός Αστέρας 4/10
Βαλένθια - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 4/10
2η αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπάγερν Μονάχου 10/10
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Μπαρτσελόνα 10/10
Ερυθρός Αστέρας - Φενέρμπαχτσε 10/10
Βιλερμπάν - Παναθηναϊκός 10/10
Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι Τελ Αβίβ 10/10
Χίμκι - Μπασκόνια 11/10
Αναντολού Εφές - Αλμπα Βερολίνου 11/10
Ολυμπιακός - Βαλένθια 11/10
Αρμάνι Μιλάνο - Ζάλγκιρις Κάουνας 11/10
3η αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Χίμκι 17/10
Ζάλγκιρις Κάουνας - Ρεάλ Μαδρίτης 17/10
Φενέρμπαχτσε - Μπασκόνια 17/10
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ερυθρός Αστέρας 17/10
Μπάγερν Μονάχου - Βιλερμπάν 17/10
Παναθηναϊκός - Αρμάνι Μιλάνο 17/10
Ολυμπιακός - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 18/10
Μπαρτσελόνα - Αλμπα Βερολίνου 18/10
Βαλένθια - Αναντολού Εφές 18/10
4η αγωνιστική  
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Παναθηναϊκός 24/10
Αναντολού Εφές - Ρεάλ Μαδρίτης 24/10
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Βαλένθια 24/10
Ερυθρός Αστέρας - Μπαρτσελόνα 24/10
Μπάγερν Μονάχου - Χίμκι 25/10
Αλμπα Βερολίνου - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 25/10
Αρμάνι Μιλάνο - Φενέρμπαχτσε 25/10
Μπασκόνια - Ολυμπιακός 25/10
Ζάλγκιρις Κάουνας - Βιλερμπάν 25/10
5η αγωνιστική  
Χίμκι - Παναθηναϊκός 29/10
Αναντολού Εφές - Ερυθρός Αστέρας 29/10
Αλμπα Βερολίνου - Αρμάνι Μιλάνο 29/10
Βιλερμπάν - Μπασκόνια 29/10
Μπαρτσελόνα - Βαλένθια 29/10
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ολυμπιακός 30/10
Ζάλγκιρις Κάουνας - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 30/10
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Φενέρμπαχτσε 30/10
Μπάγερν Μονάχου - Ρεάλ Μαδρίτης 30/10
6η αγωνιστική  
Ερυθρός Αστέρας - Χίμκι 31/10
Παναθηναϊκός -  Αναντολού Εφές 31/10
Αρμάνι Μιλάνο - Μπαρτσελόνα 31/10
Βαλένθια - Βιλερμπάν 31/10
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 1/11
Φενέρμπαχτσε - Ζάλγκιρις Κάουνας 1/11
Ολυμπιακός - Μακάμπι Τελ Αβίβ 1/11
Μπασκόνια - Μπάγερν Μονάχου 1/11
Ρεάλ Μαδρίτης - Αλμπα Βερολίνου 1/11
7η αγωνιστική  
Ερυθρός Αστέρας - Ρεάλ Μαδρίτης 7/11
Ολυμπιακός - Αναντολού Εφές 7/11
Μακάμπι Τελ Αβιβ - Αλμπα Βερολίνου 7/11
Αρμάνι Μιλάνο - Μπασκόνια 7/11
Βιλερμπάν - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 7/11
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Χίμκι 8/11
Φενέρμπαχτσε - Μπάγερν Μονάχου 8/11
Ζάλγκιρις Κάουνας - Μπαρτσελόνα 8/11
Παναθηναϊκός - Βαλένθια 8/11
8η αγωνιστική  
Χίμκι - Αρμάνι Μιλάνο 14/11
Αναντολού Εφές - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 14/11
Παναθηναϊκός - Αλμπα Βερολίνου 14/11
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα 14/11
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Φενέρμπαχτσε 15/11
Ερυθρός Αστέρας - Βιλερμπάν 15/11
Ολυμπιακός - Ζάλγκιρις Κάουνας 15/11
Βαλένθια - Μπάγερν Μονάχου 15/11
Μπασκόνια - Μακάμπι Τελ Αβίβ 15/11
9η αγωνιστική  
Ζάλγκιρις Κάουνας - Παναθηναϊκός 19/11
Αλμπα Βερολίνου - Ερυθρός Αστέρας 19/11
Μπάγερν Μονάχου - Ολυμπιακός 19/11
Βιλερμπάν - Αναντολού Εφές 19/11
Ρεάλ Μαδρίτης - Χίμκι 19/11
Βαλένθια - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 19/11
Αρμάνι Μιλάνο - Μακάμπι Τελ Αβίβ 20/11
Μπαρτσελόνα - Φενέρμπαχτσε 20/11
Μπασκόνια - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 20/11
10η αγωνιστική  
Ζάλγκιρις Κάουνας - Ερυθρός Αστέρας 21/11
Αλμπα Βερολίνου - Ολυμπιακός 21/11
Βαλένθια - Χίμκι 21/11
Αρμάνι Μιλάνο - Αναντολού Εφές 22/11
Βιλερμπάν - Φενέρμπαχτσε 22/11
Μπαρτσελόνα - Μακάμπι Τελ Αβίβ 22/11
Μπασκόνια - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 22/11
Ρεάλ Μαδρίτης - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 22/11
Μπάγερν Μονάχου - Παναθηναϊκός 22/11
11η αγωνιστική  
Φενέρμπαχτσε - Χίμκι 28/11
Ερυθρός Αστέρας - Βαλένθια 28/11
Αλμπα Βερολίνου - Ζάλγκιρις Κάουνας 28/11
Παναθηναϊκός - Μπασκόνια 28/11
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Βιλερμπάν 28/11
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Ρεάλ Μαδρίτης 29/11
Αναντολού Εφές - Μπάγερν Μονάχου 29/11
Ολυμπιακός - Αρμάνι Μιλάνο 29/11
Μπαρτσελόνα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 29/11
12η αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ζάλγκιρις Κάουνας 5/12
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπάγερν Μονάχου 5/12
Αρμάνι Μιλάνο - Ερυθρός Αστέρας 5/12
Ρεάλ Μαδρίτης - Βαλένθια 5/12
Χίμκι - Μπαρτσελόνα 6/12
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Βιλερμπάν 6/12
Φενέρμπαχτσε - Αλμπα Βερολίνου 6/12
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 6/12
Μπασκόνια - Αναντολού Εφές 6/12
13η αγωνιστική  
Χίμκι - Αλμπα Βερολίνου 12/12
Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές 12/12
Ερυθρός Αστέρας - Μπασκόνια 12/12
Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 12/12
Ρεάλ Μαδρίτης - Ολυμπιακός 12/12
Ζάλγκιρις Κάουνας - Βαλένθια 13/12
Μπάγερν Μονάχου - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 13/12
Βιλερμπάν - Αρμάνι Μιλάνο 13/12
Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός 13/12
14η αγωνιστική  
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Μακάμπι Τελ Αβίβ 17/12
Ζάλγκιρις Κάουνας - Αναντολού Εφές 17/12
Παναθηναϊκός - Φενέρμπαχτσε 17/12
Ρεάλ Μαδρίτης - Αρμάνι Μιλάνο 17/12
Βαλένθια - Μπασκόνια 17/12
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ερυθρός αστέρας 18/12
Αλμπα Βερολίνου - Μπάγερν Μονάχου 18/12
Ολυμπιακός - Χίμκι 18/12
Μπαρτσελόνα - Βιλερμπάν 18/12
15η αγωνιστική  
Φενέρμπαχτσε - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 19/12
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Παναθηναϊκός 19/12
Αρμάνι Μιλάνο - Βαλένθια 19/12
Μπασκόνια - Ρεάλ Μαδρίτης 19/12
Χίμκι - Ζάλγκιρις Κάουνας 20/12
Αναντολού Εφές - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 20/12
Ερυθρός Αστέρας - Ολυμπιακός 20/12
Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα 20/12
Βιλερμπάν - Αλμπα Βερολίνου 20/12
16η αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Αρμάνι Μιλάνο 26/12
Αναντολού Εφές - Μακάμπι Τελ Αβίβ 26/12
Αλμπα Βερολίνου - Μπασκόνια 26/12
Παναθηναϊκός - Ρεάλ Μαδρίτης 26/12
Βιλερμπάν - Χίμκι 26/12
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Ερυθρός Αστέρας 27/12
Φενέρμπαχτσε - Βαλένθια 27/12
Μπάγερν Μονάχου - Ζάλγκιρις Κάουνας 27/12
Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 27/12
17η αγωνιστική  
Ζάλγκιρις Κάουνας - Μακάμπι Τελ Αβίβ 2/1
Ερυθρός Αστέρας - Μπάγερν Μονάχου 2/1
Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε 2/1
Μπασκόνια - Μπαρτσελόνα 2/1
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Παναθηναϊκός 3/1
Αναντολού Εφές - Χίμκι 3/1
Βιλερμπάν - Ρεάλ Μαδρίτης 3/1
Αρμάνι Μιλάνο - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 3/1
Βαλένθια - Αλμπα Βερολίνου 3/1
18η αγωνιστική  
Αλμπα Βερολίνου - Μακάμπι Τελ Αβίβ 9/1
Αρμάνι Μιλάνο - Παναθηναϊκός 9/1
Ρεάλ Μαδρίτης - Ζάλγκιρις Κάουνας 9/1
Μπασκόνια - Φενέρμπαχτσε 9/1
Χίμκι - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 10/1
Μπάγερν Μονάχου - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 10/1
Βιλερμπάν - Ερυθρός Αστέρας 10/1
Βαλένθια - Ολυμπιακός 10/1
Μπαρτσελόνα - Αναντολού Εφές 10/1
19η αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρεάλ Μαδρίτης 9/1
Χίμκι - Βαλένθια 9/1
Αναντολού Εφές - Αρμάνι Μιλάνο 9/1
Φενέρμπαχτσε - Βιλερμπάν 9/1
Ολυμπιακός - Αλμπα Βερολίνου 10/1
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπαρτσελόνα 10/1
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Μπασκόνια 10/1
Ερυθρός Αστέρας - Ζάλγκιρις Κάουνας 10/1
Παναθηναϊκός - Μπάγερν Μονάχου 10/1
20ή αγωνιστική  
Χίμκι - Ρεάλ Μαδρίτης 16/1
Φενέρμπαχτσε - Μπαρτσελόνα 16/1
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Αρμάνι Μιλάνο 16/1
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπασκόνια 17/1
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Βαλένθια 17/1
Αναντολού Εφές - Βιλερμπάν 17/1
Ερυθρός Αστέρας - Αλμπα Βερολίνου 17/1
Ολυμπιακός - Μπάγερν Μονάχου 17/1
Παναθηναϊκός - Ζάλγκιρις Κάουνας 17/1
21η αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Βαλένθια 23/1
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Ολυμπιακός 23/1
Μπάγερν Μονάχου - Μακάμπι Τελ Αβίβ 23/1
Μπασκόνια - Χίμκι 23/1
Μπαρτσελόνα - Ερυθρός Αστέρας 23/1
Φενέρμπαχτσε - Αρμάνι Μιλάνο 24/1
Ζάλγκιρις Κάουνας - Αλμπα Βερολίνου 24/1
Παναθηναϊκός - Βιλερμπάν 24/1
Ρεάλ Μαδρίτης - Αναντολού Εφές 24/1
22η αγωνιστική  
Χίμκι - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 30/1
Αλμπα Βερολίνου - Φενέρμπαχτσε 30/1
Ολυμπιακός - Μπασκόνια 30/1
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ρεάλ Μαδρίτης 30/1
Βιλερμπάν - Ζάλγκιρις Κάουνας 30/1
Μπαρτσελόνα - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 30/1
Ερυθρός Αστέρας - Αναντολού Εφές 31/1
Αρμάνι Μιλάνο - Μπάγερν Μονάχου 31/1
Βαλένθια - Παναθηναϊκός 31/1
23η αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Αναντολού Εφές 4/2
Ζάλγκιρις Κάουνας - Ολυμπιακός 4/2
Αρμάνι Μιλάνο - Αλμπα Βερολίνου 4/2
Βιλερμπάν - Μπάγερν Μονάχου 4/2
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια 4/2
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Φενέρμπαχτσε 5/2
Ερυθρός Αστέρας - Παναθηναϊκός 5/2
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χίμκι 5/2
Βαλένθια - Μπαρτσελόνα 5/2
24η αγωνιστική  
Αναντολού Εφές - Ζάλγκιρις Κάουνας 6/2
Αλμπα Βερολίνου - Ρεάλ Μαδρίτης 6/2
Ολυμπιακός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 6/2
Μπασκόνια - Βιλερμπάν 6/2
Χίμκι - Ερυθρός Αστέρας 7/2
Φενέρμπαχτσε - Μακάμπι Τελ Αβίβ 7/2
Μπάγερν Μονάχου - Βαλένθια 7/2
Παναθηναϊκός - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 7/2
Μπαρτσελόνα - Αρμάνι Μιλάνο 7/2
25η αγωνιστική  
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Αλμπα Βερολίνου 20/2
Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης 20/2
Ολυμπιακός - Βιλερμπάν 20/2
Αρμάνι Μιλάνο - Χίμκι 20/2
Μπασκόνια - Ζάλγκιρις Κάουνας 20/2
Ερυθρός Αστέρας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 21/2
Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές 21/2
Παναθηναϊκός - Μπαρτσελόνα 21/2
Βαλένθια - Μακάμπι Τελ Αβίβ 21/2
26η αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπαρτσελόνα 27/2
Αλμπα Βερολίνου - Αναντολού Εφές 27/2
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ολυμπιακός 27/2
Μπασκόνια - Ερυθρός Αστέρας 27/2
Χίμκι - Βιλερμπάν 28/2
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Μπάγερν Μονάχου 28/2
Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο 28/2
Βαλένθια - Φενέρμπαχτσε 28/2
Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός 28/2
27η αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 3/3
Ζάλγκιρις Κάουνας - Χίμκι 3/3
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 3/3
Αρμάνι Μιλάνο - Ρεάλ Μαδρίτης 3/3
Βιλερμπάν - Βαλένθια 3/3
Φενέρμπαχτσε - Ερυθρός Αστέρας 4/3
Αλμπα Βερολίνου - Μπαρτσελόνα 4/3
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Αναντολού Εφές 4/3
Μπάγερν Μονάχου - Μπασκόνια 4/3
28η αγωνιστική  
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Ζάλγκιρις Κάουνας 5/3
Παναθηναϊκός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 5/3
Ρεάλ Μαδρίτης - Βιλερμπάν 5/3
Βαλένθια - Αρμάνι Μιλάνο 5/3
Χίμκι - Φενέρμπαχτσε 6/3
Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός 6/3
Ερυθρός Αστέρας - Μακάμπι Τελ Αβίβ 6/3
Μπαρτσελόνα - Μπάγερν Μονάχου 6/3
Μπασκόνια - Αλμπα Βερολίνου 6/3
29η αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Αλμπα Βερολίνου 12/3
Αναντολού Εφές - Βαλένθια 12/3
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια 12/3
Αρμάνι Μιλάνο - Ολυμπιακός 12/3
Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας 12/3
Χίμκι - Μπάγερν Μονάχου 13/3
Φενέρμπαχτσε - Παναθηναϊκός 13/3
Βιλερμπάν - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 13/3
Μπαρτσελόνα - Ζάλγκιρις Κάουνας 13/3
30ή αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Βιλερμπάν 19/3
Αλμπα Βερολίνου - Παναθηναϊκός 19/3
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 19/3
Μπαρτσελόνα - Χίμκι 19/3
Αναντολού Εφές - Μπασκόνια 20/3
Ερυθρός Αστέρας - Αρμάνι Μιλάνο 20/3
Μπάγερν Μονάχου - Φενέρμπαχτσε 20/3
Ολυμπιακός - Ρεάλ Μαδρίτης 20/3
Βαλένθια - Ζάλγκιρις Κάουνας 20/3
31η αγωνιστική  
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μακάμπι Τελ Αβίβ 24/3
Ζάλγκιρις Κάουνας - Φενέρμπαχτσε 24/3
Ολυμπιακός - Ερυθρός Αστέρας 24/3
Μπάγερν Μονάχου - Αλμπα Βερολίνου 24/3
Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης 24/3
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Αναντολού Εφές 25/3
Παναθηναϊκός - Χίμκι 25/3
Βιλερμπάν - Μπαρτσελόνα 25/3
Μπασκόνια - Αρμάνι Μιλάνο 25/3
32η αγωνιστική  
Φενέρμπαχτσε - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 26/3
Αλμπα Βερολίνου - Βαλένθια 26/3
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ζάλγκιρις Κάουνας 26/3
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάγερν Μονάχου 26/3
Χίμκι - Ολυμπιακός 27/3
Αναντολού Εφές - Παναθηναϊκός 27/3
Ερυθρός Αστέρας - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 27/3
Αρμάνι Μιλάνο - Βιλερμπάν 27/3
Μπαρτσελόνα - Μπασκόνια 27/3
33η αγωνιστική  
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Αρμάνι Μιλάνο 2/4
Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός 2/4
Αλμπα Βερολίνου - Βιλερμπάν 2/4
Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης 2/4
Χίμκι - Αναντολού Εφές 3/4
Ζάλγκιρις Κάουνας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 3/4
Παναθηναϊκός - Μακάμπι Τελ Αβίβ 3/4
Μπάγερν Μονάχου - Ερυθρός Αστέρας 3/4
Μπασκόνια - Βαλένθια 3/4
34η αγωνιστική  
Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα 9/4
Αρμάνι Μιλάνο - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 9/4
Βιλερμπάν - Μακάμπι Τελ Αβίβ 9/4
Βαλένθια - Ερυθρός Αστέρας 9/4
Ζάλγκιρις Κάουνας - Μπάγερν Μονάχου 10/4
Αναντολού Εφές - Φενέρμπαχτσε 10/4
Αλμπα Βερολίνου - Χίμκι 10/4
Μπασκόνια - Παναθηναϊκός 10/4
Ρεάλ Μαδρίτης - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 10/4

Photo credits: AP Photo/Alvaro Barrientos

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

Ο Παύλος Σιδηρόπουλος όπως δεν τον έχεις ξαναδεί

29 χρόνια από τον θάνατό του, θυμόμαστε με ένα βίντεο, μία από τις πιο άγνωστες πτυχές της καριέρας του.

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ

 

ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΙΑ

ΚΟΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

Το χειρότερο είναι αυτό...

Ο Παναθηναϊκός παραδόθηκε άνευ όρων στο τέταρτο δεκάλεπτο απέναντι στην Χίμκι και ο Γιάννης Κουβόπουλος γράφει για τις ανοιχτές πληγές του τριφυλλιού.

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

Tρέχει κόντρα στο χρόνο

Ο Γιώργος Οικονόμου γράφει για τον Παναθηναϊκό που δε νίκησε τη λογική κόντρα στη Χίμκι, τα καλά επιθετικά 25λεπτα που δεν φτάνουν και την υποχρέωση για τρεις σερί νίκες στο ΟΑΚΑ.

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

Πόσο πιο κάτω;

Μόνο οι φανέλες θύμιζαν Ολυμπιακό στην Βιτόρια και ο Παντελής Διαμαντόπουλος γράφει ξανά για μια αφημένη στο έλεός της ομάδα.

HIGHLIGHTS