Αναντολού Εφές - Μπάγερν Μονάχου: Η ομάδα του Αταμάν αστόχησε μόλις σε ένα σουτ στη 2η περίοδο

Η Αναντολού Εφές ήταν εντυπωσιακή στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης με την Μπάγερν και στο δεύτερο δεκάλεπτο του αγώνα αστόχησε μόλις σε ένα σουτ.

Η Αναντολού Εφές στο πρώτο ημίχρονο του παιχνιδιού με την Μπάγερν Μονάχου ήταν εντυπωσιακή, καθώς επέβαλε τον ρυθμό της. Οι γηπεδούχοι άρχισαν την δεύτερη περίοδο έχοντας ένα...μαξιλαράκι 9 πόντων (27-18), αλλά δεν πάτησαν... φρένο και πήγαν στα αποδυτήρια έχοντας σε απόσταση 19 πόντων (55-36) τους αντιπάλους τους. Οι γηπεδούχοι στην δεύτερη περίοδο αστόχησαν μόλις σε ένα σουτ, καθώς είχαν 6/6 δίποντα και 4/5 τρίποντα και 4/4 βολές.

Δείτε το διάγραμμα με τα σουτ εντός παιδιάς της Αναντολού Εφές στο δεύτερο δεκάλεπτο: