Ολυμπιακός Β': Με Τρίτωνα στην πρεμιέρα της Α2

Ο Ολυμπιακός Β' θα ξεκινήσει τις προσπάθειές του στην Α2 κόντρα στον Τρίτωνα την πρώτη αγωνιστική. Δείτε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων όλων των εθνικών κατηγοριών της ΕΟΚ.

Η ΕΟΚ ολοκλήρωσε την κλήρωση των εθνικών κατηγοριών, καθώς και του Κυπέλλου Ανδρών και του Κυπέλλου Γυναικών.

Κι αν στο Κύπελλο Ανδρών ο Ολυμπιακός Β' θα ξεκινήσει κόντρα στην Δάφνη Δαφνίου, στο πρωτάθλημα της Α2 η πρεμιέρα θα τον φέρει στην έδρα του Τρίτωνα.

Υπενθυμίζεται ακόμα ότι στην Α1 Γυναικών η κληρωτίδα έβγαλε ντέρμπι Παναθηναϊκού Ολυμπιακού την 2η αγωνιστική, ενώ στο Κύπελλο Ανδρών ο Παναθηναϊκός κληρώθηκε με το Περιστέρι και η ΑΕΚ με το Λαύριο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των εθνικών κατηγοριών:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 2020-21

Α’ Φάση – 1η αγωνιστική (13/9)

1.Κόροιβος Αμαλιάδας-Καρδίτσα

2.Ελευθερούπολη-Ψυχικό

3.Δάφνη Δ.-Ολυμπιακός Β'

4.Καβάλα-Αμύντας

5.Τρίτων-Πανερυθραϊκός

6.Οίαξ Ναυπλίου-Απόλλων Πάτρας

7.Παγκράτι-Φίλιππος Βέροιας

8.Μαρούσι-Αγρίνιο

Α’ Φάση – 2η αγωνιστική (16/9)

9. Νικητής 4-Νικητής 6

10. Νικητής 1-Νικητής 5

11.Νικητής 8-Νικητής 3

12.Νικητής 7–Νικητής 2  (20/9)

Α’ Φάση – 3η αγωνιστική

13.Νικητής 9 –Νικητής 10

14.Νικητής 12-Νικητής 11

Α’ Φάση – 4η αγωνιστική

15.Νικητής 13 –Νικητής 14

Β Φάση – 1η αγωνιστική (26/9)

16.ΠΑΟΚ-Πανιώνιος

17.Ιωνικός Ν.-Άρης

18.Νικητής 15-Κολοσσός Ρ.

19.Λάρισα-Χαρίλαος Τρικούπης

Β’ Φάση – 2η αγωνιστική (30/9)

20.Νικητής 16-Νικητής 19

21.Νικητής 17-Νικητής 28

Γ΄Φάση (11/11)

22.Νικητής 21-Προμηθέας Πάτρας

23.Λαύριο-ΑΕΚ

24.Ηρακλής-Νικητής 20

25.Παναθηναϊκός-Περιστέρι

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021

Α' Φάση - 1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 20/09/2020

01. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

02. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

03. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

04. ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

05. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΠΡ.

06. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 27/09/2020

12. Νικητής Α1 - Νικητής Α3

13. Νικητής Α2 - Νικητής Α4

14. Νικητής Α5 - Νικητής Α6

3η Αγωνιστική - Κυριακή 04/10/2020

18. Νικητής Α14 - Νικητής Α13

Α' Φάση - 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 20/09/2020

07. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

08. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

09. ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

10. ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11. ΜΕΝΤ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 27/09/2020

15. Νικητής Α10 - Νικητής Α9

16. Νικητής Α11 - Νικητής Α7

17. ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - Νικητής Α8

3η Αγωνιστική - Κυριακή 04/10/2020

19. Νικητής Α15 - Νικητής Α16

Β'Φάση / Κυριακή 11/10/2020

20. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

21. ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

22. Νικητής Α19 - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

23. Νικητής Α12 - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24. ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

25. Νικητής Α18 - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

26. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

27. Νικητής Α17 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

Γ'Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Τετάρτη 23/12/2020

28. Νικητής Α23 - Νικητής Α26

29. Νικητής Α21 - Νικητής Α24

30. Νικητής Α25 - Νικητής Α27

31. Νικητής Α22 - Νικητής Α20

Δ'Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες) / Τετάρτη 24/03/2021

32.  -

33.  -

Τελικός / Κυριακή 28/03/2021

34.  -

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021

1η Αγωνιστική - 03/10/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

2η Αγωνιστική - 10/10/20

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

3η Αγωνιστική - 17/10/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

4η Αγωνιστική - 24/10/20

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

5η Αγωνιστική - 31/10/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

6η Αγωνιστική - 07/11/20

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

7η Αγωνιστική - 14/11/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

8η Αγωνιστική - 21/11/20

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

9η Αγωνιστική - 28/11/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

10η Αγωνιστική - 05/12/20

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

11η Αγωνιστική - 12/12/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

12η Αγωνιστική - 19/12/20

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

13η Αγωνιστική - 23/12/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

14η Αγωνιστική - 30/12/20

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

15η Αγωνιστική - 09/01/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

16η Αγωνιστική - 30/01/21

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

17η Αγωνιστική - 06/02/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

18η Αγωνιστική - 20/02/21

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

19η Αγωνιστική - 27/02/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

20η Αγωνιστική - 06/03/21

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

21η Αγωνιστική - 13/03/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

22η Αγωνιστική - 20/03/21

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

23η Αγωνιστική - 27/03/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

24η Αγωνιστική - 03/04/21

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

25η Αγωνιστική - 10/04/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

26η Αγωνιστική - 17/04/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

27η Αγωνιστική - 24/04/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

28η Αγωνιστική - 28/04/21

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

29η Αγωνιστική - 08/05/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

30η Αγωνιστική - 15/05/21

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021

1η Αγωνιστική - 17/10/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

2η Αγωνιστική - 24/10/20

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

3η Αγωνιστική - 31/10/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

4η Αγωνιστική - 07/11/20

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

5η Αγωνιστική - 21/11/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

6η Αγωνιστική - 28/11/20

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

7η Αγωνιστική - 05/12/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

8η Αγωνιστική - 12/12/20

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

9η Αγωνιστική - 19/12/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

10η Αγωνιστική - 09/01/21

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

11η Αγωνιστική - 16/01/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

12η Αγωνιστική - 23/01/21

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

13η Αγωνιστική - 30/01/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

14η Αγωνιστική - 13/02/21

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

15η Αγωνιστική - 20/02/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

16η Αγωνιστική - 27/02/21

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

17η Αγωνιστική - 06/03/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

18η Αγωνιστική - 13/03/21

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

19η Αγωνιστική - 20/03/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

20η Αγωνιστική - 03/04/21

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

21η Αγωνιστική - 10/04/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

22η Αγωνιστική - 17/04/21

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

2η Αγωνιστική - 25/10/20

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3η Αγωνιστική - 01/11/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

4η Αγωνιστική - 08/11/20

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

5η Αγωνιστική - 15/11/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική - 22/11/20

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

7η Αγωνιστική - 29/11/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

8η Αγωνιστική - 06/12/20

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική - 13/12/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική - 17/01/21

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

11η Αγωνιστική - 24/01/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

12η Αγωνιστική - 31/01/21

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

13η Αγωνιστική - 07/02/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

14η Αγωνιστική - 14/02/21

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

15η Αγωνιστική - 21/02/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική - 28/02/21

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

17η Αγωνιστική - 07/03/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

18η Αγωνιστική - 21/03/21

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20

Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

2η Αγωνιστική - 25/10/20

Ρεπό: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική - 01/11/20

Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

4η Αγωνιστική - 08/11/20

Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

5η Αγωνιστική - 15/11/20

Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

6η Αγωνιστική - 22/11/20

Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

7η Αγωνιστική - 29/11/20

Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

8η Αγωνιστική - 06/12/20

Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

9η Αγωνιστική - 13/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

10η Αγωνιστική - 17/01/21

Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

11η Αγωνιστική - 24/01/21

Ρεπό: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

12η Αγωνιστική - 31/01/21

Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική - 07/02/21

Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

14η Αγωνιστική - 14/02/21

Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

15η Αγωνιστική - 21/02/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική - 28/02/21

Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

17η Αγωνιστική - 07/03/21

Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

18η Αγωνιστική - 21/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20

ΜΕΝΤ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

2η Αγωνιστική - 25/10/20

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΜΕΝΤ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

3η Αγωνιστική - 01/11/20

ΜΕΝΤ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

4η Αγωνιστική - 08/11/20

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΜΕΝΤ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

5η Αγωνιστική - 15/11/20

ΜΕΝΤ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

6η Αγωνιστική - 22/11/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΕΝΤ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

7η Αγωνιστική - 29/11/20

ΜΕΝΤ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική - 06/12/20

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΜΕΝΤ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

9η Αγωνιστική - 13/12/20

ΜΕΝΤ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

10η Αγωνιστική - 17/01/21

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΕΝΤ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

11η Αγωνιστική - 24/01/21

ΜΕΝΤ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

12η Αγωνιστική - 31/01/21

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΕΝΤ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

13η Αγωνιστική - 07/02/21

ΜΕΝΤ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

14η Αγωνιστική - 14/02/21

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΕΝΤ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

15η Αγωνιστική - 21/02/21

ΜΕΝΤ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

16η Αγωνιστική - 28/02/21

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΜΕΝΤ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

17η Αγωνιστική - 07/03/21

ΜΕΝΤ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

18η Αγωνιστική - 21/03/21

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΕΝΤ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική - 25/10/20

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

3η Αγωνιστική - 01/11/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

4η Αγωνιστική - 08/11/20

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

5η Αγωνιστική - 15/11/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

6η Αγωνιστική - 22/11/20

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

7η Αγωνιστική - 29/11/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

8η Αγωνιστική - 06/12/20

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

9η Αγωνιστική - 13/12/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

10η Αγωνιστική - 17/01/21

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

11η Αγωνιστική - 24/01/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

12η Αγωνιστική - 31/01/21

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

13η Αγωνιστική - 07/02/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

14η Αγωνιστική - 14/02/21

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

15η Αγωνιστική - 21/02/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

16η Αγωνιστική - 28/02/21

Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

17η Αγωνιστική - 07/03/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική - 21/03/21

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 11/10/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

2η Αγωνιστική - 18/10/20

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

3η Αγωνιστική - 25/10/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική - 01/11/20

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

5η Αγωνιστική - 08/11/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

6η Αγωνιστική - 15/11/20

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

7η Αγωνιστική - 22/11/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

8η Αγωνιστική - 29/11/20

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

9η Αγωνιστική - 06/12/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

10η Αγωνιστική - 13/12/20

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

11η Αγωνιστική - 20/12/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

12η Αγωνιστική - 10/01/21

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

13η Αγωνιστική - 17/01/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

14η Αγωνιστική - 31/01/21

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

15η Αγωνιστική - 07/02/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

16η Αγωνιστική - 21/02/21

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

17η Αγωνιστική - 28/02/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

18η Αγωνιστική - 07/03/21

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

19η Αγωνιστική - 21/03/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20η Αγωνιστική - 28/03/21

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

21η Αγωνιστική - 04/04/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

22η Αγωνιστική - 11/04/21

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23η Αγωνιστική - 18/04/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

24η Αγωνιστική - 25/04/21

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

25η Αγωνιστική - 09/05/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

26η Αγωνιστική - 16/05/21

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20

Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΟΦΗ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

2η Αγωνιστική - 25/10/20

Ρεπό: ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΟΦΗ

3η Αγωνιστική - 01/11/20

Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΟΦΗ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

4η Αγωνιστική - 08/11/20

Ρεπό: ΟΦΗ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

5η Αγωνιστική - 15/11/20

Ρεπό: ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΦΗ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική - 22/11/20

Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΟΦΗ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

7η Αγωνιστική - 29/11/20

Ρεπό: ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΦΗ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

8η Αγωνιστική - 06/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΟΦΗ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική - 13/12/20

Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΟΦΗ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

10η Αγωνιστική - 20/12/20

Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΟΦΗ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

11η Αγωνιστική - 10/01/21

Ρεπό: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΟΦΗ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

12η Αγωνιστική -

Ρεπό: ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΟΦΗ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

13η Αγωνιστική -

Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΦΗ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

14η Αγωνιστική - 17/01/21

Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΟΦΗ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

15η Αγωνιστική - 24/01/21

Ρεπό: ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΟΦΗ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

16η Αγωνιστική - 31/01/21

Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΟΦΗ

17η Αγωνιστική - 07/02/21

Ρεπό: ΟΦΗ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

18η Αγωνιστική - 21/02/21

Ρεπό: ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΟΦΗ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

19η Αγωνιστική - 28/02/21

Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΟΦΗ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

20η Αγωνιστική - 07/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΟΦΗ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

21η Αγωνιστική - 21/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΦΗ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

22η Αγωνιστική - 28/03/21

Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΟΦΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

23η Αγωνιστική - 04/04/21

Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

24η Αγωνιστική - 11/04/21

Ρεπό: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΟΦΗ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

25η Αγωνιστική -

Ρεπό: ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ - ΟΦΗ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

26η Αγωνιστική

Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΟΦΗ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 11/10/20

ΜΕΝΤ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

2η Αγωνιστική - 18/10/20

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΜΕΝΤ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η Αγωνιστική - 25/10/20

ΜΕΝΤ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

4η Αγωνιστική - 01/11/20

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΜΕΝΤ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

5η Αγωνιστική - 08/11/20

ΜΕΝΤ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

6η Αγωνιστική - 15/11/20

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΜΕΝΤ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

7η Αγωνιστική - 22/11/20

ΜΕΝΤ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

8η Αγωνιστική - 29/11/20

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΜΕΝΤ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

9η Αγωνιστική - 06/12/20

ΜΕΝΤ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

10η Αγωνιστική - 13/12/20

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΕΝΤ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11η Αγωνιστική - 20/12/20

ΜΕΝΤ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

12η Αγωνιστική - 31/01/21

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΜΕΝΤ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

13η Αγωνιστική - 07/02/21

ΜΕΝΤ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

14η Αγωνιστική - 21/02/21

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΜΕΝΤ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

15η Αγωνιστική - 28/02/21

ΜΕΝΤ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

16η Αγωνιστική - 07/03/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΜΕΝΤ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

17η Αγωνιστική - 21/03/21

ΜΕΝΤ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

18η Αγωνιστική - 28/03/21

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΕΝΤ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

19η Αγωνιστική - 04/04/21

ΜΕΝΤ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

20η Αγωνιστική - 11/04/21

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΜΕΝΤ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

21η Αγωνιστική - 18/04/21

ΜΕΝΤ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22η Αγωνιστική - 25/04/21

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΜΕΝΤ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 11/10/20

Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΧΑΝΘ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

2η Αγωνιστική - 18/10/20

Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΧΑΝΘ

3η Αγωνιστική - 25/10/20

Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΧΑΝΘ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

4η Αγωνιστική - 01/11/20

Ρεπό: ΧΑΝΘ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

5η Αγωνιστική - 08/11/20

Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΧΑΝΘ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική - 15/11/20

Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΧΑΝΘ - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

7η Αγωνιστική - 22/11/20

Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΧΑΝΘ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

8η Αγωνιστική - 29/11/20

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΧΑΝΘ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

9η Αγωνιστική - 06/12/20

Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΝΘ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική - 13/12/20

Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΧΑΝΘ - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

11η Αγωνιστική - 20/12/20

Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΧΑΝΘ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

12η Αγωνιστική - 10/01/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΧΑΝΘ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική - 17/01/21

Ρεπό: ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ"

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΧΑΝΘ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

14η Αγωνιστική - 31/01/21

Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΑΝΘ

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

15η Αγωνιστική - 07/02/21

Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΧΑΝΘ - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

16η Αγωνιστική - 21/02/21

Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΧΑΝΘ

17η Αγωνιστική - 28/02/21

Ρεπό: ΧΑΝΘ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

18η Αγωνιστική - 07/03/21

Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΧΑΝΘ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

19η Αγωνιστική - 21/03/21

Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΧΑΝΘ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

20η Αγωνιστική - 28/03/21

Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΧΑΝΘ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

21η Αγωνιστική - 04/04/21

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΧΑΝΘ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

22η Αγωνιστική - 11/04/21

Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΧΑΝΘ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

23η Αγωνιστική - 18/04/21

Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΧΑΝΘ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική - 25/04/21

Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΧΑΝΘ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

25η Αγωνιστική - 09/05/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 - ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ - ΧΑΝΘ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

26η Αγωνιστική - 16/05/21

Ρεπό: ΑΟΚ "ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ"

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. - ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΧΑΝΘ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20

Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦΑ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ - ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

2η Αγωνιστική - 25/10/20

Ρεπό: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ"

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

3η Αγωνιστική - 01/11/20

Ρεπό: ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

4η Αγωνιστική - 08/11/20

Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

5η Αγωνιστική - 15/11/20

Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

6η Αγωνιστική - 22/11/20

Ρεπό: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ - ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7η Αγωνιστική - 29/11/20

Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

8η Αγωνιστική - 06/12/20

Ρεπό: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ - ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

9η Αγωνιστική - 13/12/20

Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

10η Αγωνιστική - 20/12/20

Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

11η Αγωνιστική - 10/01/21

Ρεπό: ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

12η Αγωνιστική - 24/01/21

Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦΑ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

13η Αγωνιστική - 31/01/21

Ρεπό: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ"

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική - 07/02/21

Ρεπό: ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

15η Αγωνιστική - 21/02/21

Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

16η Αγωνιστική - 28/02/21

Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

17η Αγωνιστική - 07/03/21

Ρεπό: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

18η Αγωνιστική - 21/03/21

Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

19η Αγωνιστική - 28/03/21

Ρεπό: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

20η Αγωνιστική - 04/04/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

21η Αγωνιστική - 11/04/21

Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

22η Αγωνιστική - 18/04/21

Ρεπό: ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ "Ο ΚΥΠΑΡΙΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20

Ρεπό: ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ - ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

2η Αγωνιστική - 25/10/20

Ρεπό: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ" - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

3η Αγωνιστική - 01/11/20

Ρεπό: ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ - ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

4η Αγωνιστική - 08/11/20

Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ" - ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

5η Αγωνιστική - 15/11/20

Ρεπό: ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ - ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

6η Αγωνιστική - 22/11/20

Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ" - ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

7η Αγωνιστική - 29/11/20

Ρεπό: ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

8η Αγωνιστική - 06/12/20

Ρεπό: ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ" - ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

9η Αγωνιστική - 13/12/20

Ρεπό: ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

10η Αγωνιστική - 20/12/20

Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

11η Αγωνιστική - 10/01/21

Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ" - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

12η Αγωνιστική - 24/01/21

Ρεπό: ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ" - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

13η Αγωνιστική - 31/01/21

Ρεπό: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

14η Αγωνιστική - 07/02/21

Ρεπό: ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ" - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

15η Αγωνιστική - 21/02/21

Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ - ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

16η Αγωνιστική - 28/02/21

Ρεπό: ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ" - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

17η Αγωνιστική - 07/03/21

Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

18η Αγωνιστική - 21/03/21

Ρεπό: ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ" - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

19η Αγωνιστική - 28/03/21

Ρεπό: ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

20η Αγωνιστική - 04/04/21

Ρεπό: ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

21η Αγωνιστική - 11/04/21

Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ" - ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

22η Αγωνιστική - 18/04/21

Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ - ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟΝΣ "Ο  ΜΙΛΩΝ"

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΚΑΠ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

2η Αγωνιστική - 25/10/20

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΚΑΠ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ

3η Αγωνιστική - 01/11/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΚΑΠ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

4η Αγωνιστική - 08/11/20

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΚΑΠ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

5η Αγωνιστική - 15/11/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΚΑΠ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

6η Αγωνιστική - 22/11/20

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΚΑΠ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

7η Αγωνιστική - 29/11/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΚΑΠ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

8η Αγωνιστική - 06/12/20

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΚΑΠ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

9η Αγωνιστική - 13/12/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΚΑΠ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

10η Αγωνιστική - 20/12/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΚΑΠ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

11η Αγωνιστική - 10/01/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΚΑΠ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΣ ΠΕΡΑ

12η Αγωνιστική - 24/01/21

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΚΑΠ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΣ ΠΕΡΑ

13η Αγωνιστική - 31/01/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΚΑΠ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

14η Αγωνιστική - 07/02/21

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΚΑΠ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

15η Αγωνιστική - 21/02/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΑΠ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

16η Αγωνιστική - 28/02/21

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΑΠ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

17η Αγωνιστική - 07/03/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΚΑΠ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

18η Αγωνιστική - 21/03/21

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΑΠ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

19η Αγωνιστική - 28/03/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΚΑΠ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

20η Αγωνιστική - 04/04/21

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΚΑΠ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

21η Αγωνιστική - 11/04/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΚΑΠ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

22η Αγωνιστική - 18/04/21

ΚΑΠ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ - ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ - ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

2η Αγωνιστική - 25/10/20

Ρεπό: ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩΝ"

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

3η Αγωνιστική - 01/11/20

Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

4η Αγωνιστική - 08/11/20

Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ - ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

5η Αγωνιστική - 15/11/20

Ρεπό: ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

6η Αγωνιστική - 22/11/20

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ - ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

7η Αγωνιστική - 29/11/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

8η Αγωνιστική - 06/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ"

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

9η Αγωνιστική - 13/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

10η Αγωνιστική - 20/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ - ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

11η Αγωνιστική - 10/01/21

Ρεπό: ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

12η Αγωνιστική - 24/01/21

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ - ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

13η Αγωνιστική - 31/01/21

Ρεπό: ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩΝ"

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

14η Αγωνιστική - 07/02/21

Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

15η Αγωνιστική - 21/02/21

Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

16η Αγωνιστική - 28/02/21

Ρεπό: ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

17η Αγωνιστική - 07/03/21

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

18η Αγωνιστική - 21/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

19η Αγωνιστική - 28/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ"

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

20η Αγωνιστική - 04/04/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ - ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ - ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

21η Αγωνιστική - 11/04/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 - ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

22η Αγωνιστική - 18/04/21

Ρεπό: ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ "ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ - ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩ - ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (5ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" - ΔΕΚΑ

2η Αγωνιστική - 25/10/20

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΔΕΚΑ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"

3η Αγωνιστική - 01/11/20

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΔΕΚΑ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

4η Αγωνιστική - 08/11/20

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΔΕΚΑ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

5η Αγωνιστική - 15/11/20

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ - ΔΕΚΑ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

6η Αγωνιστική - 22/11/20

ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" - ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΔΕΚΑ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

7η Αγωνιστική - 29/11/20

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΔΕΚΑ

8η Αγωνιστική - 06/12/20

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΔΕΚΑ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

9η Αγωνιστική - 13/12/20

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΔΕΚΑ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"

10η Αγωνιστική - 24/01/21

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΕΚΑ - ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"

11η Αγωνιστική - 31/01/21

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΔΕΚΑ

ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

12η Αγωνιστική - 07/02/21

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΔΕΚΑ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

13η Αγωνιστική - 21/02/21

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΔΕΚΑ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

14η Αγωνιστική - 28/02/21

ΔΕΚΑ - ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

15η Αγωνιστική - 07/03/21

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ - ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΔΕΚΑ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

16η Αγωνιστική - 21/03/21

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΕΚΑ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

17η Αγωνιστική - 28/03/21

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΕΚΑ

18η Αγωνιστική - 04/04/21

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΔΕΚΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΦΣΦ "Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" - ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (6ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20

Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

2η Αγωνιστική - 25/10/20

Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

3η Αγωνιστική - 01/11/20

Ρεπό: ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

4η Αγωνιστική - 08/11/20

Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

5η Αγωνιστική - 15/11/20

Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

6η Αγωνιστική - 22/11/20

Ρεπό: ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

7η Αγωνιστική - 29/11/20

Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

8η Αγωνιστική - 06/12/20

Ρεπό: ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

9η Αγωνιστική - 13/12/20

Ρεπό: ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

10η Αγωνιστική - 20/12/20

Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

11η Αγωνιστική - 10/01/21

Ρεπό: ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική - 24/01/21

Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

13η Αγωνιστική - 31/01/21

Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

14η Αγωνιστική - 07/02/21

Ρεπό: ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

15η Αγωνιστική - 21/02/21

Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

16η Αγωνιστική - 28/02/21

Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

17η Αγωνιστική - 07/03/21

Ρεπό: ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

18η Αγωνιστική - 21/03/21

Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

19η Αγωνιστική - 28/03/21

Ρεπό: ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

20η Αγωνιστική - 04/04/21

Ρεπό: ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

21η Αγωνιστική - 11/04/21

Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

22η Αγωνιστική - 18/04/21

Ρεπό: ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

 
SHARE

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ

24MEDIA NETWORK

 

HIGHLIGHTS

21+ Παίξτε Υπεύθυνα. Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας.

ΚΕΘΕΑ ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ 1114 ή 210 923777.

21+ Παίξτε Υπεύθυνα. Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας.

ΚΕΘΕΑ ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ 1114 ή 210 923777.