ΜΠΑΣΚΕΤ

LIVE Streaming: Ηράκλειο-ΑΕΚ (Εφηβοι)

ΜΠΑΣΚΕΤ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ------ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ--ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΝΗΣ//EUROKINISSI
ΜΠΑΣΚΕΤ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ------ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ--ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΝΗΣ//EUROKINISSI EUROKINISSI SPORTS

Παρακολουθήστε μέσω live streaming την αναμέτρηση ανάμεσα στην ΑΕΚ και το Ηράκλειο (14:00), στο παιχνίδι με το οποίο ολοκληρώνεται το πρόγραμμα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων.

Η ΑΕΚ αντιμετωπίζει το Ηράκλειο στον αγώνα με τον οποίο θα ολοκληρωθεί το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων. Η ΑΕΚ έχει εξασφαλίσει ήδη την τρίτη θέση, ενώ το Ηράκλειο ακόμα και αν κερδίσει θα μείνει στην 6η θέση.

Νωρίτερα ο Ολυμπιακός κέρδισε τον Προμηθέα στον άτυπο "τελικό" και αναδείχθηκε Πρωταθλητής με ρεκόρ 5-0 , έναντι 4-1 των Πατρινών.

Στον πρώτο αγώνα της ημέρας ο Άρης κέρδισε με 73-70 την Ελευθερούπολη και κατέκτησε την 4η θέση.

6. Ηράκλειο 0-4

ΠαρακολουθήστεLIVE την εξέλιξη του αγώναμέσω του επίσημου καναλιού τηςΕΟΚστοYouTube: