Τα αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής

Το Παγκράτι αποκλείστηκε από το Λαύριο ενώ εύκολο έργο είχαν η Νήαρ Ηστ και ο Ηρακλής

Αναγέννηση 60-Αμύντας 68



Tα δεκάλεπτα: 17-14, 26-33, 40-51, 60-68



Αναγέννηση (Κοντογιάννης): Ονάσογλου 2, Γαλανίδης 6, Ζώτος 4, Γεωργούλας 13, Κοθράς 16 (1), Σπυρόπουλος 13 (3), Κυριώτης, Καρυπίδης 6 (2).



Αμύντας (Βλάχος): Ζούπας 10 (1), Μπάρμπας 9 (3), Σαμοθράκης 5 (1), Μούκας 9 (3), Μπούτρος, Τζέμης 2, Παγώνης, Δορκοφίκης 7 (1), Βαθρακοκοίλης, Λαζαρίδης 18(4), Μουμούρης 8, Αγγελόπουλος.



ΑΕΚ Άργους 73-Ολυμπιάδα 84



Τα δεκάλεπτα: 19-16, 36-33, 54-60, 73-84.



ΑΕΚ Άργους (Οικονομάκης - Νώντας): Παπαντωνίου 10, Λάπας 7, Οικονομάκης, Βρύνας 8, Ψάλτου 17 (3), Φλεβάρης, Παπανικολάου 10 (1), Πιτζής Δ. 7 (1), Νικολόπουλος 5, Μπέλης 9 (1).



Ολυμπιάδα (Τσολάκης): Μουλάκης 9 (3), Τομαράς 3 (1), Βρύνας 1, Βλαχούλης, Κούρτης 2, Θεοδωράκος 5 (1), Σπανούλης 10 (3), Κοσάνοβιτς 19, Γεωργίτσης 13, Γκαγκαλούδης 13 (1), Καφετζής 1, Κακαρούδης 8.



Αίγιο 69-Πανερυθραϊκός 65



Τα δεκάλεπτα: 19-7, 37-26, 51-48, 69-65.



Κεραυνός (Γιατράς): Κυριακίδης 13 (1), Εκινέ 15 (1), Πετρόπουλος 11 (2), Ανθης 8, Μπουρδάνος 2, Σαμουρέλης 5 (1), Γεώργαρος 8, Τεβετζίδης 7 (1), Γραμματικός, Κολλιόπουλος.



Πανερυθραϊκός (Χουχουλής): Κοντούδης 7 (1), Ροζολής 5 (1), Μαντζιώρης 5, Χόμπσον 12 (2), Χαραλαμπάκης 18 (4), Πλουτέτσκι 7, Παπαδόπουλος 11, Καλανιώτης.



Αρκαδικός 77-Νήαρ Ηστ 97



Τα δεκάλεπτα: 20-21, 40-46, 59-67, 77-97



Αρκαδικός (Σμυρνιώτης): Σκουζής 5 (1), Μπουρής, Παπαδάκης 5, Λυμπερόπουλος, Κοψαύτης 11 (2), Σιζόπουλος 21 (4), Σπηλιόπουλος 5 (1), Μαναβόπουλος 15 (1), Σουρλής 3 (1), Σιβορότκα 4, Τζουγκαράκης 8.



Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Παππάς, Στανόγεβιτς 9 (3), Γκρούντμπεργκ 13 (1), Μίχαλος 20 (4), Κόκκαλης 14 (1), Κεφαλάς 6 (1), Κουρτρούλιας 20 (2), Μαχαίρας 8, Κοκαλιάς, Κούνας 7.



Ξάνθη 85- Ερμής Περάματος 71



Τα δεκάλεπτα: 18-23, 42-45, 61-54, 85-71.



Ξάνθη (Σουλιώτης): Παναγιωτόπουλος 28 (6), Ιωακειμίδης, Κουκουράβας 8 (2), Στεφανίδης 10 (2), Μαρουλάκης, Γέλενιτς 7 (1), Αναγνωστόπουλος 10, Νησιώτης 16, Μασλαρινός 6.



Ερμης Περ. (Καλαμπάκος): Μαϊστόροβιτς 12 (1), Δασκαλούδης 7, Αμάτο 6, Μοτσενίγκος, Σολωμός 4, Κλήμης, Λιακόπουλος 14 (1), Κυπριτζόγλου 5 (1), Τραφαλής 7, Καραλής 3 (1), Σκούταρης 13 (2), Στέφος.



Αίας Ευόσμου 78-ΟΦΗ 77



Τα δεκάλεπτα: 18-17, 37-34, 62-55, 78-77.



Αίας Ευόσμου (Χατζούλης): Μάρουσιτς, Παρίτσης 1, Τριανταφυλλίδης 14, Παπαπέτρου 18 2, Γιούδας 1, Φιλιούσης 19 (4), Χατζηβρέττας 2, Βουλτσίδης, Κόγιας 4, Σιώλιος 14, Μπέλλος 5 (1).



ΟΦΗ (Βόβορας): Τσερκιτζόγλου 3 (1), Μπαρλάς 8 (2), Δελατόλας 9, Σκαμνάκης, Μπάρδας 18 (4), Βαγενάς 9 (1), Παναγάκης 3 (1), Χουλιάρας 5, Σουφλιάς 4, Συριστρατίδης 18 (1).



Ίκαρος/Έσπερος 70-Αιγάλεω 64



Τα δεκάλεπτα: 17-10, 30-29, 55-47, 70-64.



Ίκαρος/Έσπερος (Λυκογιάννης): Λάκσα 16 (2), Μάτζος 3, Φαλέκας 6, Καράμπουλας 9 (1), Λιούις 14, Κερασοβίτης 2, Καρασταμάτης 6 (2), Αγγελόπουλος, Κατούφας 5, Πετροδημόπουλος 9.



Αιγάλεω (Κεραμιδάς): Κουκουνιάς 11 (1), Τεόντοσιτς 4, Φωτίου 16, Τσολάκης 6, Δημάκος, Ζακυνθινός 4, Ζόντερβαν 15, Εμίρης 3, Τσόπης 5.



Κομοτηνή 53- Ηρακλής 82



Τα δεκάλεπτα: 14-28, 31-51, 47-60, 53-82.



Κομοτηνή (Φωτεινάκης): Μαστροκωστόπουλος, Τρούλιαλης 6 (2), Χατζημεμέτογλου 3 (1), Τσακωνίτης 17, Λεχούδης 7 (1), Ντίνας 3, Κουτσοβασίλης 3 (1), Κουτσογιάννης 6, Παπαγεωργίου, Βελή 4 (1), Παρατσουκίδης 2, Χαλίλ 2.



Ηρακλής (Κακιούσης): Πέτροβιτς 12, Μπούτσι 11 (1), Κέκελης 2, Δέσπος 9, Λαμπρόπουλος 18, Τσαμάτος 16 (3), Ακεψιμαϊδης 14 (2), Τσαλκιτζής, Καραποστόλου, Πεταλωτής.



Λαύριο 77-Παγκράτι 68



Τα δεκάλεπτα: 14-18, 33-42, 58-56, 77-68.



Λαύριο (Σερέλης): Αθανασόπουλος, Καρβούνης 4(1), Μπάκας 4, Σίννης 2, Κασσάνος 5, Κούσουλας 8(1), Γιαννακόπουλος 16(3), Μηλιώνης, Περράκης 5(1), Σταμάτης 6, Λυκογιάννης 4, Ψηλέας 23(3).



Παγκράτι (Δάγλας): Σακελλαρίου 3, Κανταρτζής 10(2), Παπαργυρόπουλος 3, Κακιούζης 22, Βούλγαρης 7(1), Βαρδιάνος 3(1), Κακλαμάνος 3(1), Βαρδαβάς 9, Χαρισμίδης 8, Τσιότρας.



ΜΕΝΤ 59-Πιερικός 66



Τα δεκάλεπτα: 20-22, 36-38, 47-53, 59-66.



ΜΕΝΤ (Μουρατίδης): Κοντόπουλος 8 (2) Κανακίδης 8 (2), Σφέικος 11(2) Χατζηπετρου 6, Κοκολιός 4, Μπενάς 2, Μπρόζος 9, Μακρής 10, Λυμπέρης 1.



Πιερικός (Γαλάνης): Χρυσανθόπουλος 5 (1), Μητσακης 6 Παπαμιχαήλ 4, Ράπτης 6, Γκογκίδης 19 (2), Ροδόστογλου 8, Κερος 2, Τσουκ 16.



Μέγας Αλέξανδρος 70-Πανελευσινιακός 68



Τα δεκάλεπτα: 15-13, 34-32, 54-43, 70-68.



Μέγας Αλέξανδρος (Κοντονάσιος): Δήμας 16, Χρυσοχόου 6, Κελεσίδης 7 (1), Μήτσικας 2, Καρατζάς, Μυστηλιάδης 7 (1), Αρμουτής 7 (1), Μαλτέσιος 15, Μπάκος, Κισμετόγλου 2, Πατρίτης 8.



Πανελευσινιακός (Σκαραφίγκας): Αβραμίδης 12, Βεντούρης 12 (3), Κωνσταντακόπουλος, Στραγανιώτης 7, Κοττίνης 5 (1), Τύρλας 14, Διολέτης 3 (1), Μπαρμπαρής, Κορρές 10, Θέος 5 (1).



Δάφνη-Ίκαροι Σερρών 0-20



ΑΕΛ-Δούκας 0-20



Κυριακή 27/9



Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλαμαριάς - Ρέθυμνο Ταρενίδης, Ευφραιμίδης (Παπαγεωργίου)

Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδης - Ερμής Λαγκαδά Πολυχρονίδης, Πουρσανίδης (Δροσόπουλος)



2η Αγωνιστική (30/9)



17. Αίας Ευόσμου-Απόλλωνας ή ΚΑΟΔ

18. Πιερικός-Ολυμπιάδα

19. Αμύντας-Δούκας

20. Ίκαρος/Έσπερος-Μαντουλίδη ή Ερμή Λαγκαδά

21. Ίκαροι Σερρών-Ξάνθη

22. Αίγιο-Νήαρ Ηστ

23. Μέγας Αλέξανδρος-Λαύριο

24. Ηρακλής-Απόλλωνας Καλαμαριάς ή Ρέθυμνο

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

Όταν ο Βασίλειος Κωστέτσος, η Claudia Schiffer και ο Axl Rose τα πίνανε στο La Mamunia

Οργασμός 90s καλτίλας στο βίντεο που δεν πρέπει να λείπει από κανένα ελληνικό σπίτι.

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ