Η κλήρωση στους νότιους ομίλους της Γ' Εθνικής

Στις 14 Οκτωβρίου θα αρχίσει η νέα σεζόν στην Γ' Εθνική. Διαβάστε το πρόγραμμα στον 1ο και στον 2ο όμιλο της τέταρτης τη τάξει εθνικής κατηγορίας.

Οι ανακατατάξεις επέφεραν πολλές αλλαγές στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής για τη σεζόν 2018-19. Το μεσημέρι πραγματοποιήθηκε στο ξενοδοχείο "Divani Caravel" η κλήρωση των νέων πρωταθλημάτων στους δύο ομίλους του Νότου, στον 1ο και στον 2ο, τα οποία θα αρχίσουν στις 14 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (14/10/18)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

2η Αγωνιστική (21/10/18)

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

3η Αγωνιστική (4/11/18)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

4η Αγωνιστική (11/11/18)

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

5η Αγωνιστική (18/11/18)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

6η Αγωνιστική (25/11/18)

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

7η Αγωνιστική (2/12/18)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΣ ΠΕΡΑ

8η Αγωνιστική (9/12/18)

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

9η Αγωνιστική (16/12/18)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

10η Αγωνιστική (23/12/18)

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ

11η Αγωνιστική (13/1/19)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

12η Αγωνιστική (20/1/19)

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

13η Αγωνιστική (27/1/19)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

14η Αγωνιστική (3/2/19)

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

15η Αγωνιστική (10/2/19)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

16η Αγωνιστική (17/2/19)

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

17η Αγωνιστική (24/2/19)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

18η Αγωνιστική (3/3/19)

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

19η Αγωνιστική (17/3/19)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

20η Αγωνιστική (24/3/19)

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

21η Αγωνιστική (31/3/19)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΣ ΠΕΡΑ

22η Αγωνιστική (7/4/19)

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

23η Αγωνιστική (14/4/19)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

24η Αγωνιστική (21/4/19)

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

25η Αγωνιστική (5/5/19)

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

26η Αγωνιστική (12/5/19)

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (14/10/18)

ΚΑΠ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΟΦΗ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική (21/10/18)

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΠ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΟΦΗ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

3η Αγωνιστική (4/11/18)

ΚΑΠ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΟΦΗ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική (11/11/18)

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΚΑΠ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΟΦΗ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική (18/11/18)

ΚΑΠ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΟΦΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

6η Αγωνιστική (25/11/18)

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΚΑΠ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΟΦΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

7η Αγωνιστική (2/12/18)

ΚΑΠ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΟΦΗ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

8η Αγωνιστική (9/12/18)

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΠ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΦΗ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

9η Αγωνιστική (16/12/18)

ΚΑΠ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

10η Αγωνιστική (23/12/18)

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΚΑΠ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΟΦΗ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

11η Αγωνιστική (13/1/19)

ΚΑΠ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΟΦΗ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική (20/1/19)

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΠ

ΟΦΗ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

13η Αγωνιστική (27/1/19)

ΚΑΠ – ΟΦΗ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

14η Αγωνιστική (3/2/19)

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΚΑΠ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΟΦΗ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

15η Αγωνιστική (10/2/19)

ΚΑΠ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΟΦΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

16η Αγωνιστική (17/2/19)

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΚΑΠ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΟΦΗ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

17η Αγωνιστική (24/2/19)

ΚΑΠ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΟΦΗ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18η Αγωνιστική (3/3/19)

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΚΑΠ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΟΦΗ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

19η Αγωνιστική (17/3/19)

ΚΑΠ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΟΦΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

20η Αγωνιστική (24/3/19)

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΑΠ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΦΗ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

21η Αγωνιστική (31/3/19)

ΚΑΠ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΟΦΗ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

22η Αγωνιστική (7/4/19)

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΠ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

23η Αγωνιστική (14/4/19)

ΚΑΠ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΟΦΗ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

24η Αγωνιστική (21/4/19)

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΚΑΠ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΦΗ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

25η Αγωνιστική (5/5/19)

ΚΑΠ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΟΦΗ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

26η Αγωνιστική (12/5/19)

ΟΦΗ – ΚΑΠ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Photo credits: Eurokinissi

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

Η αγωνία του Γιώργου Σαμαρά πριν από ΤΟ πέναλτι

Μια εξομολόγηση του πρώην ποδοσφαιριστή για τη φάση που σημάδεψε την καριέρα του.

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ