SPORTS & GOSSIP

Το μαύρο μπικίνι της συντρόφου του Ναδάλ

Η σύντροφος του Ράφα Ναδάλ συνδύασε τους αγώνες του Ισπανού τενίστα με διακοπές και κολύμπι. Άλλωστε, στη Μελβούρνη είναι καλοκαίρι και η Σίσκα Περέγιο δεν έχασε την ευκαιρία. Απολαύστε την με μαύρο μαγιό (PHOTOS).

Ο Ράφα Ναδάλ έφτασε μέχρι το τέλος του Australian Open, συμμετείχε στον τελικό με αντίπαλο τον Ρότζερ Φέντερερ, αλλά υπέκυψε στον "Βασιλιά" με 3-2 σετ. Στο πλάι του σε όλη αυτή την διαδρομή ήταν η σύντροφός του, Σίσκα Περέγια, η οποία ήταν σε κάθε court που αγωνιζόταν ο "Rafa Power". Μαζί του στις χαρές, μαζί του και στις λύπες...

Η μελαχρινή Ισπανίδα προκάλεσε αρκετές συζητήσεις με την παρουσία της. Η ίδια συνδύασε τους αγώνες του "καλού" της με διακοπές, αφού αυτή την περίοδο στην Αυστραλία ο ήλιος καίει. Έβαλε το μαύρο μπικίνι της, πήρε τις φίλες της (οι γυναίκες του Νταβίντ Φερέρ και του Μαρκ Λόπεθ) και πήγε στην παραλία της Σεντ Κίλντα, όπου και απόλαυσε την θάλασσα.

Έκανε το μπάνιο της (ελέγχεται το αν... αντάμωσε με κάποιο αυστραλιανό box jellyfish ή κάποιο δηλητηριώδες πετρόψαρο που αφθονούν στους κοραλλιογενείς υφάλους της χώρας), έκανε την ηλιοθεραπεία της και γενικά απόλαυσε στιγμές χαλάρωσης.