ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Χριστόπουλος: "Δεν μας πήγε καλά"

Το παιχνίδι με τον ΟΦΗ δεν πήγε καθόλου καλά για τον ΠΑΣ Γιάννινα ο οποίος ήταν φλύαρος, σύμφωνα με τον Γιάννη Χριστόπουλο.

Αναλυτικά όσα είπε ο Γιάννης Χριστόπουλος:

" Το παιχνίδι δεν μας πήγε καθόλου καλά. Δεχθήκαμε ένα γκολ σχετικά γρήγορα χωρίς να δεχόμαστε πίεση από τον αντίπαλο. Προσπαθήσαμε να αντιδράσουμε αλλά ήμασταν φλύαροι. Στο δεύτερο ημίχρονο προσπαθήσαμε να αλλάξουμε κάποια πράγματα, όμως ο αντίπαλος βγήκε στην κόντρα επίθεση και έκανε το 2-0 και στη συνέχεια ήταν πολύ δύσκολο να γυρίσουμε το ματς παρά το ότι μειώσαμε.

Δυστυχώς όμως δεν πήραμε τίποτα από αυτό το ματς. Είμαστε ακόμη στην 5η θέση και κοιτάζουμε το επόμενο ματς. Δεν μπορούμε να μείνουμε σε αυτό το παιχνίδι έχουμε δύο ματς ακόμη στην έδρα μας προκειμένου να τα πάρουμε και να διεκδικήσουμε την θέση μας στα πλέϊ οφ. Το γρήγορο γκολ του ΟΦΗ επηρέασε την εικόνα του παιχνιδιού στο πρώτο ημίχρονο".