Ίβιτς: "Στο πρώτο 20λεπτο δεν υπήρχαμε στο γήπεδο"

Ο Βλάνταν Ίβιτς στάθηκε στο κακό πρώτο 20λεπτο του ΠΑΟΚ στην αναμέτρηση με τον Πανιώνιο, ενώ τόνισε πως στο δεύτερο μέρος έλειψε η τύχη απ' την ομάδα του.

O ΠΑΟΚ γνώρισε δεύτερη σερί ήττα, αυτή τη φορά με 1-0 απ' τον Πανιώνιο για το πρωτάθλημα κι έμεινε πίσω στη μάχη του τίτλου. Μετά τη λήξη του αγώνα, ο τεχνικός του "Δικεφάλου" στάθηκε στο κακό πρώτο 20λεπτο της ομάδας του, ενώ τόνισε πως στο δεύτερο μέρος έλειψε η τύχη απ' τους παίκτες του.

"Στο πρώτο 20λεπτο ήταν σαν να μην ήμασταν στο γήπεδο. Πέρα απ' το γκολ ο Πανιώνιος είχε ακόμα δύο ευκαιρίες να πετύχει γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο ήμασταν καλύτεροι, αλλά δεν είχαμε την τύχη να πετύχουμε ένα γκολ", δήλωσε ο Βλάνταν Ίβιτς.

Photo Credits: Action Images