ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Τα γκολ του Παναθηναϊκού κόντρα στην ΑΙΚ στον Sport24 Radio 103,3

Ακούστε πως ο απεσταλμένος του Sport24 Radio 103,3 περιέγραψε τα γκολ των Ιμπάρμπο και Μπεργκ που έδωσαν τη νίκη στον Παναθηναϊκό κόντρα στην ΑΙΚ. (AUDIO)

Η αποστολή πρόκρισης του Παναθηναϊκού στα πλέι οφ του Europa League ολοκληρώθηκε. Οι παίκτες του Στραματσόνι επιβλήθηκαν με 2-0 επί των Σουηδών και την Παρασκευή (5/8) θα μάθουν τον αντίπαλο τους στην επόμενη φάση της διοργάνωσης.

Ο Sport24 Radio 103,3 βρέθηκε στη Στοκχόλμη και ο Μπάμπης Τσιμπίδας σας μετέφερε λεπτό προς λεπτό την προσπάθεια των πράσινων.

Ακούστε πως περιέγραψε τα δύο τέρματα του Παναθηναϊκού στο ηχητικό που ακολουθεί: