ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Στραματσόνι: "Απαράδεκτο το λάθος του Κουλιμπαλί"

Ο Αντρέα Στραματσόνι εστίασε στον τρόπο που ισοφάρισε ο ΟΦΗ και τόνισε ότι ο Παναθηναϊκός δεν είχε απειληθεί μέχρι το γκολ του Χαντί.

Στο λάθος του Κουλιμπαλί απέδωσε την ανατροπή του 0-1, ο Αντρέα Στραματσόνι, στις δηλώσεις που έκανε αμέσως μετά την ήττα του Παναθηναϊκού από τον ΟΦΗ με 2-1.

Αναλυτικά η δήλωση του Στραματσόνι:

"Ελέγξαμε το πρώτο ημίχρονο προηγηθήκαμε με το γκολ του Μπεργκ.  Στο δεύτερο ημίχρονο δεν θυμάμαι να μας κάνει ευκαιρία ο ΟΦΗ. Μετά έγινε το λάθος του Κουλιμαπαλί και το παιχνίδι ανατράπηκε. Ήταν απαράδεκτο, δεν έπρεπε να γίνει".