ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΕ Παναιτωλικός: "Με αυτόν που έπρεπε..."

SUPERLEAGUE / ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΜΙΩΤΗΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Με δεικτικό τρόπο σχολίασε η ΠΑΕ Παναιτωλικός στην επίσημη ιστοσελίδα της τον πανηγυρισμό του γκολκίπερ της Λαμίας, Νίκου Παπαδόπουλου, που έφερε την αποβολή του από τον διαιτητή Νεοφυτιάδη.

Η Λαμία ισοφάρισε τον Παναιτωλικό στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων με σκόρερ τον Βουό και τον Παπαδόπουλο πανηγυρίζει με έναν ασυνήθιστο τρόπο, αφού άρπαξε και ταρακούνησε τον Νεοφυτιάδη, διαιτητή της αναμέτρησης, ο οποίος και τον απέβαλε!

Η ΠΑΕ Παναιτωλικός, έχοντας προφανώς παράπονα από την διαιτητή για την τροπή που πήρε το παιχνίδι, σχολίασε με δεικτικό τρόπο το στιγμιότυπο μέσω από την επίσημη ιστοσελίδα της:

"Ο τερματοφύλακας της Λαμίας Παπαδόπουλος, πανηγύρισε το γκολ της ισοφάρισης στο 97′ με τον άνθρωπο που έπρεπε…", παραθέτοντας το βίντεο της NOVA στη φάση του 2-2.

Photo credits: EUROKINISSI