ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Το πρόγραμμα ενόψει Αρόουκα

Ο Ολυμπιακός φιλοξενεί την Πέμπτη (25/8, 21:45) την Αρόουκα στο "Γ. Καραϊσκάκης" για την φάση των play offs του Europa League. Δείτε το πρόγραμμα των προπονήσεων και των συνεντεύξεων Τύπου.

Την Πέμπτη 25/8/2016 ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει την Αρόουκα στο "Γεώργιος Καραϊσκάκης", στον επαναληπτικό αγώνα play off του UEFA Europa League (21:45). Οι Πειραιώτες είχαν επικρατήσει στο πρώτο ματς στην Πορτογαλία με σκορ 1-0, χάρη σε τέρμα του Σεμπά.

Την Τετάρτη (24/08) τόσο ο Ολυμπιακός όσο και η Αρόουκα, θα πραγματοποιήσουν προπονήσεις ανοικτές για τα ΜΜΕ, καθώς και συνεντεύξεις Τύπου.

Δείτε το πώς διαμορφώνεται το πρόγραμμα, την Τετάρτη 24/8/2016, παραμονή του αγώνα με την Αρόουκα.

• 09:00 Προπόνηση του Ολυμπιακού στο Αθλητικό Κέντρο του Ρέντη, ανοικτή για τα ΜΜΕ, για τα πρώτα 15 λεπτά.
  • 11:30 Συνέντευξη Τύπου του Ολυμπιακού, στο γήπεδο Καραϊσκάκη.
  • 20:30 Συνέντευξη Τύπου της Αρόουκα, στο γήπεδο Καραϊσκάκη.
  • 21:00 Προπόνηση της Αρόουκα, στο γήπεδο Καραϊσκάκη, ανοικτή για τα ΜΜΕ, για τα πρώτα 15 λεπτά.