ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Γκαρθία: "Στο δεύτερο μέρος ήμασταν καλύτεροι"

SUPERLEAGUE / ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΣΦΠ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΑΡΚΟΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ / EUROKINISSI)
SUPERLEAGUE / ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΣΦΠ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΑΡΚΟΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Ο τεχνικός του Ολυμπιακού, Όσκαρ Γκαρθία, έμεινε ικανοποιημένος μόνο από την απόδοση της ομάδας του στο δεύτερο 45λεπτο του αγώνα με τον Λεβαδειακό όπου θα μπορούσε να πετύχει ένα ακόμη γκολ και να πάρει τη νίκη.

Ο Ολυμπιακός δεν μπόρεσε να επικρατήσει του Λεβαδειακού και το τελικό 1-1 ήταν λογικό να μην ικανοποιεί τον Ισπανό τεχνικό ο οποίος στο πρώτο του σχόλιο στην κάμερα της "NOVA" στάθηκε στη καλύτερη απόδοση της ομάδας του στο δεύτερο μέρος.

Εκεί που έχασε ευκαιρίες για να πάρει τη νίκη αλλά δεν μπόρεσε να πετύχει ένα ακόμη τέρμα:

"Στο δεύτερο ημίχρονο ανεβάσαμε την απόδοσή μας. Είχαμε 7-8 ευκαιρίες για να βάλουμε γκολ. Αλλά, εάν δεν μπορεί να βάλεις γκολ αυτό γίνεται".