ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Έτσι πανηγύρισε ο Μαρινάκης το 2-1 του Ολυμπιακού με τη Ριέκα!

ÔÓÁÌÐÉÏÍÓ ËÉÃÊ / ÏÓÖÐ - ÑÉÅÊÁ / CHAMPIONS LEAGUE / OLYMPIAKOS - RIJEKA ---×ÑÇÓÔÏÓ ÌÐÏÍÇÓ/ Eurokinissi Sports) EUROKINISSI SPORTS

Ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Βαγγέλης Μαρινάκης, πανηγύρισε έξαλλα το δεύτερο γκολ του Αλεξί Ρομαό, με το οποίο η ομάδα του Πειραιά νίκησε 2-1 τη Ριέκα στο 93ο λεπτό του αγώνα στο Φάληρο. (PHOTOS)

Στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων νίκησε 2-1 ο Ολυμπιακός τη Ριέκα χάρη σε γκολ που πέτυχε ο Αλεξί Ρομαό με κοντινή κεφαλιά, με τους Πειραιώτες να γυρίζουν το ματς στο δεύτερο στο β' μέρος και να φτάνουν σε μια δίκαιη νίκη απέναντι στους Κροάτες στο γήπεδο Καραϊσκάκη.

Όλοι οι παίκτες έγιναν ένα κουβάρι μετά το δεύτερο γκολ, ενώ και ο κόσμος πανηγύριζε έξαλλα στην κερκίδα. Το ίδιο και στην σουίτα του ο ιδιοκτήτης του Ολυμπιακού, Βαγγέλης Μαρινάκης, ο οποίος ήταν εκεί με τον Σωκράτη Κομινάκη, ο οποίος έχει πλέον επιτελικό ρόλο στη Νότιγχαμ Φόρεστ, αλλά εξακολουθεί να είναι οπαδός των Πειραιωτών.

Χέρια σηκωμένα, χέρια στο κεφάλι και γενικά μια κατάσταση να μην πιστεύουν την εξέλιξη θρίλερ στο ματς και την παλικαρίσια ανατροπή των παικτών του Μπέσνικ Χάσι!

ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ / ΟΣΦΠ - ΡΙΕΚΑ / CHAMPIONS LEAGUE / OLYMPIAKOS - RIJEKA ---Στη φωτο αντιδραση του προεδρου του Ολυμπαικου Π. Μαρινακη στο γκολ ισοφαρισης---φωτο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΝΗΣ/ Eurokinissi Sports) EUROKINISSI SPORTS