ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Ντόστανιτς: "Ήμασταν πολύ καλοί στο πρώτο ημίχρονο"

Ντόστανιτς ACTION IMAGES PRESS AGENCY

Ο Ράτκο Ντόστανιτς έδωσε συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό για τη νίκη και ο ίδιος έμεινε ευχαριστημένος από την εικόνα του Λεβαδειακού στο πρώτο ημίχρονο.

Ο προπονητής του Λεβαδειακού, Ράτκο Ντόστανιτς, έδωσε συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό για τη νίκη του ( 4-0) και τόνισε πως έμεινε ευχαριστημένος από την εικόνα των ποδοσφαιριστών του στο πρώτο 45λεπτο της αναμέτρησης στο Φάληρο.

Αναλυτικά όσα είπε στη συνέντευξη Τύπου: "Συγχαρητήρια στην ομάδα του Ολυμπιακού για τη νίκη του. Στο πρώτο ημίχρονο κλείσαμε τους διαδρόμους στον Ολυμπιακό, ξέραμε ότι έχει πολύ καλή ομάδα και θεωρώ ότι ήμασταν πάρα πολύ καλοί.

Μετά το πρώτο γκολ που δεχτήκαμε καταφέραμε να κάνουμε δύο ευκαιρίες, οι οποίες δεν βγήκαν για να κάνουμε κάποιο γκολ και εκεί πέρα χάθηκε το παιχνίδι. Ο Ολυμπιακός μετά το πρώτο γκολ ανοίχτηκε, ξέραμε ότι έχει ποιοτική ομάδα, βρήκε χώρους και ήρθε το 4-0.

Συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό, του εύχομαι καλή συνέχεια στην Ευρώπη και εμείς συνεχίζουμε τον δύσκολο δρόμο μας".