ΑΕΚ

Γιακουμάκης: "Φοβερό παιχνίδι, φανταστική νίκη"

SUPERLEAGUE / ΟΣΦΠ - ΑΕΚ / / (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ / EUROKINISSI)
SUPERLEAGUE / ΟΣΦΠ - ΑΕΚ / / (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

O Γιώργος Γιακουμάκης, με ανάρτηση στο Instagram, εξέφρασε τη χαρά του για τη σπουδαία νίκη της ΑΕΚ επί του Ολυμπιακού στο "Γ. Καραϊσκάκης".

Ο Γιώργος Γιακουμάκης πέρασε ως αλλαγή στο 85ο λεπτό κι ενώ η ΑΕΚ βρισκόταν πίσω στο σκορ με 1-0 βοήθησε τα μέγιστα προκειμένου οι "κιτρινόμαυροι" να κάνουν την ανατροπή και να πάρουν τη νίκη με 2-1, πετυχαίνοντας το "χρυσό" γκολ της ομάδας του στις καθυστερήσεις.

Μετά το τέλος του αγώνα, κι ενώ προηγουμένως είναι γνωρίσει την αποθέωση απ' τον κόσμο της Ένωσης στο ξενοδοχείο που είχε καταλύσει η ομάδα, ανέβασε μία φωτογραφία στο Instagram απ' τους πανηγυρισμούς του μετά την επίτευξη του τέρματος, γράφοντας παράλληλα: "Φοβερό παιχνίδι, φανταστική νίκη".