ΜΟΥΝΤΙΑΛ

Η γκολάρα του Λίνγκαρντ για το 3-0 της Αγγλίας (VIDEO)

England's Jesse Lingard reacts as he celebrates after scoring his team's third goal during the group G match between England and Panama at the 2018 soccer World Cup at the Nizhny Novgorod Stadium in Nizhny Novgorod , Russia, Sunday, June 24, 2018. (AP Photo/Matthias Schrader) AP

Ο Τζέσι Λίνγκαρντ διεύρυνε (3-0) με εκπληκτικό γκολ το προβάδισμα της εθνικής Αγγλίας κόντρα στην αντίστοιχη του Παναμά. (VIDEO)

Η εθνική Αγγλίας κοντράρεται με την αντίστοιχη του Παναμά στο "Stadion Nizhny Novgorod" - live από το Sport24.gr η εξέλιξη του ματς - για τη δεύτερη αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018 κι ο Τζον Στόουνς άνοιξε με κεφαλιά το σκορ για τα "τρία λιοντάρια" στο ένατο λεπτό.

Στο 20ό, ο Τζέσι Λίνγκαρντ ανετράπη από τον Φιντέλ Εσκομπάρ. Ο επιθετικός της Τότεναμ, Χάρι Κέιν, ανέλαβε την εκτέλεση και ήταν εύστοχος. Ο Τσέσι Λίνγκαρντ με εκπληκτικό γκολ με δεξί σουτ στο 36ο λεπτό διεύρυνε περισσότερο (3-0) το προβάδισμα των "τριών λιονταριών".

Ήρθε η ώρα να απολαύσεις το Παγκόσμιο Κύπελλο! Αγγλία - Παναμάς με 300+ ειδικά στοιχήματα και πλούσιο παιχνίδι στο Stoiximan.gr!

Photo credits: AP Photo/Matthias Schrader