ΕΛΛΑΔΑ

Βραδυποριακός -Ταλαιπωριακός 1-1

Βραδυποριακός -Ταλαιπωριακός INTIME SPORTS

Ισόπαλο με σκορ 1-1 ήρθε το ματς των παλαιμάχων του Ολυμπιακού με εκείνους της Προοδευτικής (ή αλλιώς Βραδυποριακός -Ταλαιπωριακός). Ντεμπούτο για Ανατολάκη!

Για μία ακόμα χρονιά ( 51η για την ακρίβεια) οι παλαίμαχοι άσοι του Ολυμπιακού και της Προοδευτικής έδωσαν μεταξύ τους φιλική αναμέτρηση, μπροστά σε αρκετό κόσμο.

Το παιχνίδι, γνωστό σε όλους ως "Βραδυποριακός -Ταλαιπωριακός" δεν είχε νικητή, καθώς έληξε 1-1, όμως ήταν αφιερωμένο στον Λάκη Γκλέζο που έφυγε από τη ζωή πρόσφατα.

Το σκορ άνοιξε για την Προοδευτική στο 41ο λεπτό ο Ντάγκας, όμως ο Ολυμπιακός πήρε τελικά τον άτυπο βαθμό λίγα λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα με τον Ιωαννίδη να σκοράρει.

Ντεμπούτο με τον Βραδυποριακός έκανε ο Βουλευτής του ΛΑΟΣ Γιώργος Ανατολάκης που τον είδαμε με σκορτάκι μετά από αρκετό καιρό.