ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Αποτελέσματα Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου

Αποτελέσματα Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου

Όλα τα αποτελέσματα σε ΕΠΣΑ, ΕΠΣΑΝΑ και Πειραιά το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε

ΕΠΣΑ



A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ



1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική



Παράδεισος – Βριλήσσια 1-1

Χαραυγιακός – Πανθησειακός 0-2

Αναγ. Πετρούπολης – Άτταλος 2-1

Ιεράπολη – Ήφαιστος 2-1

Ένωση Κηφ. Ερ. – Καισαριανή 3-0

Ιπποκράτης – Τράχωνες 1-2

Τερψιθέα - Αστέρας Ζωγρ. 0-1

Μελίσια - Θρίαμβος Αθ. 1-2



Στην πρώτη θέση τα Βριλήσσια με 38 βαθμούς.



2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική



Ποσειδώνας Γλυφ. – Περιστέρι 0-1

Αστέρας 2004 - Π. Φάληρο 3-1

Τριφυλλιακός - Αγ. Ελεούσα 1-0

Θρίαμβος Χαιδ. – Αθηναϊδα 1-1

Δάφνη Π. Φαλήρου – Ιάσονας 2-0

Κηπούπολη – Πεύκη 0-1

Σούρμενα – Θεμιστοκλής 2-1

Άγ. Θωμάς – Χαλάνδρι 2-0



Στην πρώτη θέση η Πεύκη με 36 βαθμούς.



Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ



1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική



Ελευθερούπολη – Ανθούπολη 2-1

Χολαργός - Απόλλων Περ. 3-0 α.α.

Βοτανικός – Λυκόβρυση 0-0

Πέρα Κλουμπ - Δάσος Χ. 1-0

Αττικός - Άρης Πετρουπ. 0-2

Φοίνικας Περ. – Γκυζιακός 2-2

Παγκράτι - ΓΣ Αργυρούπολης 0-1

Ατρόμητος Χαλ. - Φωστήρας Ηλιουπ. 4-0



Πρώτη η Πέρα Κλουμπ με 37 βαθμούς.



2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική



Ζέφυρος - ΑΟ Ιλίου 2-1

Πατήσια – Υμηττός 0-3

Πανιώνιος Καισ. – Κουκάκι 0-2

ΑΕ Μεταμόρφωσης – Πετράλωνα 0-0

Ελπιδοφόρος - Θύελλα Αγ. Δημ. 4-0

ΑΕ Ιλίου - Κεραυνός Γλυφ. 0-1

Απόλλων Χαλ. - Ειρήνη Πετρ. 2-1

Άτλας Κυψ. – Βύρωνας 0-0



Πρώτος ο Ελπιδοφόρος με 34 βαθμούς.



3ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική



Αστέρας Εξαρ. – Γαλάτσι 0-3

Αίμος Πετρ. - Κηφισιά 2010 2-0

Καματερό – Ταταύλα 2-0

Ερμής Ηρακλείου - ΑΕ Ηρακλείου 1-5

Ηρακλής Περ. – Κορωνίδα 0-1

Νεοπεντελικός – Παπάγος 4-1

Διάνα Ηλ. - Κρόνος Αθ. 3-0

Λαύρα Αργ. – Καλαμάκι 3-3



Πρώτη η ΑΕ Ηρακλείου με 44 βαθμούς.



Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ



1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική



Φωστήρας Καισ.-Πράσινα Πουλιά 2-0

Μαρούσι-Νέα Σμύρνη 2-1

Γαλαξίας-Δάφνη Αθηνών 2-0

Αφοβος-Θύελλα Περ. 3-3

Κρόνος Αιγ.-Νέα Ζωή Μετ. 1-2

Διαγόρας-ΑΠΟ Κηφισιάς 1-1

Τόλμη Περ.-Κοψαχείλα 1-3

Χρυσούπολη-Αρης Βύρωνα 4-0



Πρώτος ο ΑΠΟ Κηφισιάς με 39 βαθμούς.



2ος ΟΜΙΛΟΣ 15η Αγωνιστική



Προμηθέας-ΑΟ Κωφών 1-2

ΑΟΝΑ-Ορφέας Αιγ. 4-0

Πήγασος Πατ.-Λαρισαϊκός 0-2

Κεραυνός Αγ. Β.-Αμιλλα Περ. 4-1

Πλάτωνας-Απόλλων 2006 0-2

Αρμενική-Κεραμεικός 2-2

Αετός Καλλ.-Οδυσσέας Γλ. 2-2

Αλσούπολη-Φοίνικας Καλ. 3-0



Πρώτος ο Απόλλων 2006 με 35 βαθμούς.



3ος ΟΜΙΛΟΣ 15η Αγωνιστική



Αρης Χολ.-Κεραυνός Πετρ. 0-1

ΕΒΚΠ-Ακάδημος 0-3

Αίας Αθηνών-ΑΕ Περιστερίου 0-7

Κολωνός-Χαλκηδονικός 3-0

Ολυμπιακός Κυψ.-Ελπίδα Αγ. Αν. 1-1

Νίκη Αλίμου-Προοδευτική 2007 2-0

ΠΟΨ-Αμπελόκηποι 1-1

Ρεπό: Αρίων



Πρώτη η Ελπίδα με 35 βαθμούς.



ΕΠΣΑΝΑ



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγωνιστική)



Άνοιξη-Βάρη 2-4

Παλληνιακός-Κρυονέρι 2-2

Εθνικός Ν. Μ.-Παμπαιανικός 1-0

Άρης Βούλας-Ολυμπιακός Λαυρ. 1-4

Γέρακας-Τριγλία 3-2

Λαυρεωτική-Πρωτέας 1-2

Ωρωπός-Αμφιάραος 5-0

Μενίδι-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. 1-4



Πρώτος ο Ολυμπιακός Λαυρίου με 41 βαθμούς.



Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγωνιστική)



Αρτεμις-Κουβαράς 0-0

Παρνηθαϊκός-Πόρτο Ράφτη 2-2

Καπανδρίτι-Σαρωνικός 2-2

Πανσταυραϊκός-Αυλώνα 2-0

Νέοι Ρότσα-Νίκη Δροσιάς 2-2

Δόξα Κορωπίου-Νικολακάκης 1-0

Δόξα Αγ. Αννας-Θύελλα Ραφ. 2-2

Μάχη Μαρ.-Καλύβια 0-1

Φοίβος Β.-Θησέας Ν. Μ. 1-2



Πρώτα τα Καλύβια με 41 βαθμούς.



Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ



1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)



Μαύρος Αετός-Παλλαυρεωτικός 7-0

Αετός Μενιδίου-Ραμνούς 1-2

Διόνυσος-Συκάμινο 0-4

Βαρνάβας-Δόξα Ποντίων 1-1

Αφιδναϊκός-Αριστείδης 1-0

Σταμάτα-Νικηφόρος 1-1



Πρώτος ο Νικηφόρος με 31 βαθμούς.



2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)



Ολυμπιακός Ν. Πολ.-Ατλαντίς 0-1

Αναγ. Αυλίζας-Ελπίδα Αχ. 0-3 α.α.

Αστέρας Γλ. Νερ.-Ροδόπολη 1-0

Βουλιαγμένη-Πρ. Ηλίας 3-0 α.α.

Απόλλων Αναβ.-Αμυνα Ανθ. 3-0 α.α.

Εθν. Λαυρίου-Χαλκούτσι 0-0



Την πρώτη θέση μοιράζονται Βουλιαγμένη και Ατλαντίς με 31 βαθμούς.



ΠΕΙΡΑΙΑΣ



Συνοπτικά, αποτελέσματα και των τριών κατηγοριών της ΕΠΣ Πειραιά.



Παννεαπολικός - Νέο Ικόνιο 0-6, Αργοναύτης- Αετός Κορ. 1-1, Αναγέννηση Μοσχ.- Προφ.Ηλίας 1-1, Ολυμπιάδα – Καστέλα 2-3 Α.Ο. Καραβάς - Δόξα Πειραιά 3-1, ΑΟΚ Φαλήρου - Α.Ο. Πειραιάς 3-0, Μαύρος Αετός – Νέοι Ευγένειας 3-1, Ατρόμητος Κερ.- Νίκη Ρέντη 1-2, Νέοι Δραπετσώνας – Α.Ε. Νίκαια 4-2, Κερατσίνι -Α.Ε. Αίγινας 3-0, Θησέας - Πανιώνιος Κερ. 2-2, Πίνδος - Ελευθερία Μοσχ. 2-3, Πορφύρας -Ολυμπιακός Καμ. 0-5, Αχιλλέας – Οδηγήτρια 4-0, ΑΟ. Κορυδαλλός -Νεαπολικός Αστέρας 5-0, Ολυμπιακός Κερ. – Α.Ε. Νεάπολη 4-0, Αστέρια Δραπ.– Πειραϊκή 3-4, Ένωση Ρέντη – Πυθαγόρας 5-1, Πανφαληρικός –Πειραϊκός 1-3. Φοίνικας Α.Σ.- Χατζηκυριάκειο 6-0, Ειρήνη 2005 – ΑΟΑΔ 1-2, Δίας Κορ. – Αρμενική 2-1, Μιθριδάτης - Αστέρας Κερ. 2-1, Φίλαθλοι - Ηρακλής Πειραιά 1-2, Πολυκράτης-Α.Ε. Σαλαμίνας 0-4.



ΕΠΣΔΑ: Για τις Α και Β’ Κατηγορία της Δυτικής Αττικής είχαμε τα παρακάτω αποτελέσματα: Λαμπερή – Νέα Πέραμος 1-1, Ειδυλλιακός – Απόλλων Ποντίων 2-0, Πανελευσινιακός-Α.Ε. Ζεφυρίου 4-0, Εθνικός Παν. –ΠΑΣ Ελευσινιακός 0-2, ΔΑΣ Α.Λ. – Ζωφρια 0-1, Μεγαρικός-Άρης Μεγ. 1-1.
comments powered by Disqus
 
 
Καιρός σήμερα και πρόγνωση καιρού για κάθε περιοχή
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ