Τα γκολ της 7ης αγωνιστικής

Ιντέγε INTIME SPORTS

Δείτε σε βίντεο τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τα παιχνίδια της 7ης αγωνιστικής της Super League.

Το μεσημέρι του Σαββάτου ο Πλατανιάς διέλυσε με 4-0 τον Πανθρακικό στην Κρήτη και πήρε το ντέρμπι των ουραγών. Λίγο αργότερα ο Πανιώνιος κέρδισε εύκολα με 2-0 την Καλλονή και παραμένει σε τροχιά Ευρώπης.

Η σπουδαία αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ βρήκε νικητές τους ερυθρόλευκους με 4-0.

Πλατανιάς - Πανθρακικός 4-0

Ο Πλατανιάς πήρε εύκολη νίκη με 4-0 επί του Πανθρακικού και μαζί βαθιά βαθμολογική ανάσα. Φανταστικό γκολ ο Μιλούνοβιτς στο 60ο λεπτό. Παραδόθηκαν εύκολα οι φιλοξενούμενοι.

Πανιώνιος - ΑΕΛ Καλλονής 2-0

Ο Πανιώνιος κέρδισε με 2-0 την Καλλονή και παραμένει αήττητος για 18 σερί αναμετρήσεις στην Νέα Σμύρνη σε όλες τις διοργανώσεις!

Ολυμπιακός - ΑΕΚ 4-0

Η ΑΕΚ αποφάσισε να "ξεμυτήσει" έδωσε χώρους και ο Ολυμπιακός την τιμώρησε με ένα 4-0 στην 7η σερί νίκη του στο πρωτάθλημα. Κορυφαίος ο Ιντέγε δυο γκολ ο Φουρτούνης σε δεκαπέντε λεπτά!