Τα γκολ της 25ης αγωνιστικής της Super League Σουρωτή

SUPERLEAGUE / ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τις αναμετρήσεις που ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (10/3) στο πλαίσιο της 25ης αγωνιστικής της Super League Σουρωτή.

Με την αναμέτρηση ΑΕΛ - Κέρκυρα στο "AEL FC Arena" άνοιξε η αυλαία της 25ης αγωνιστικής της Super League Σουρωτή, σε ένα παιχνίδι που ολοκληρώθηκε δίχως τέρματα και λίγο αργότερα έφερε την παραίτηση του Ράτκο Ντόστανιτς.

Το απόγευμα στη Νέα Σμύρνη έγινε ένα συναρπαστικό σε εξέλιξη ματς, μεταξύ του Πανιωνίου και του Ατρομήτου. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με σκορ 2-0 στο 59', ισοφάρισαν οι φιλοξενούμενοι στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων για το τελικό 2-2 στην αναμέτρηση.