ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας

ΠΑΟΚ

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας

Η Ελληνική Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου γνωστοποίησε το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας. Δείτε πότε και πού θα διεξαχθούν όλες οι αναμετρήσεις.

Το πρόγραμμα του τριημέρου 24-26 Οκτωβρίου για το Κύπελλο Ελλάδος έγινε γνωστό την Πέμπτη (12/10). Πρόκειται για την 2η αγωνιστική της Β' φάσης του θεσμού. Δείτε πότε και πού θα διεξαχθούν όλες οι αναμετρήσεις.

1ος όμιλος

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

ΟΦΗ - Πλατανιάς (17:15, «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Απόλλων Σμύρνης - Ηρακλής ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Η βαθμολογία

1. Πλατανιάς 3

2. Ηρακλής 0

3. ΟΦΗ 0

4. Απόλλων Σμύρνης 0

2ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Λεβαδειακός - Αιγινιακός (17:15 Δημ. Λιβαδειάς)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ (19:30, Γήπεδο Καλαμαριάς)

Η βαθμολογία

1. ΠΑΟΚ 3

2. Απόλλων Πόντου 3

3. Λεβαδειακός 0

4. Αιγινιακός 0

3ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Λαμία - Καλλιθέα (19:30, ΔΑΚ Λαμίας)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Απόλλων Λάρισας - ΑΕΚ (19:30, Αλκαζάρ)

Η βαθμολογία

1. ΑΕΚ

2. Απόλλων Λάρισας 3

3. Λαμία 0

4. Καλλιθέα 0

4ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Κέρκυρα - Σπάρτη (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Τρίκαλα - Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Η βαθμολογία

1. Ατρόμητος

2. Τρίκαλα 3

3. Κέρκυρα 0

4. Σπάρτη 0

5ος όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός (15:00, Γήπεδο Αχαρνών)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Αστέρας Τρίπολης - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, «Θ. Κολοκοτρώνης)

Η βαθμολογία

1. Ολυμπιακός 3

2. Κισσαμικός 3

3. Αχαρναϊκός 0

4. Αστέρας Τρίπολης 0

6ος όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Εργοτέλης - Ξάνθη (15:00, Παγκρήτιο)

Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός (17:15, Γήπεδο Παναιτωλικού)

Η βαθμολογία

1. Ξάνθη 3

2. Πανσερραϊκός 3

3. Παναιτωλικός 0

4. Εργοτέλης 0

7ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιγιάλειος (15:00, Εθν. Στάδιο «Οι Ζωσιμάδες)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Άρης - Πανιώνιος (17:15, «Κλ. Βικελίδης»)

Η βαθμολογία

1. Άρης 3

2. ΠΑΣ Γιάννινα 1

3. Πανιώνιος 1

4. Παναιγιάλειος 0

8ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός (17:15 Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

ΑΕΛ - Παναχαϊκή (17:15, AEL FC Arena)

Η βαθμολογία

1. Παναθηναϊκός 3

2. Παναχαϊκή 3

3. Αναγέννηση Καρδίτσας 0

4. ΑΕΛ 0

Photo credits: Eurokinissi

 
SHARE

BEST OF NETWORK

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Σάλος στη Θεσσαλονίκη: Έβαλαν παιδάκια να ζωγραφίσουν πάνω σε άλογα

Θύελλα αντιδράσεων για πρόγραμμα ζωγραφικής πάνω σε... άλογα από παιδικό σταθμό της Θεσσαλονίκης

Αυτά τα αυτοκίνητα έχουν κλαπεί περισσότερες φορές στην Ελλάδα

Πες μας το μοντέλο και θα σου πούμε πόσο καλή ασφάλεια χρειάζεσαι.

Γιόρταζε τη νίκη κατά του καρκίνου στη Σαντορίνη και πέθανε από δηλητηρίαση

Η Βρετανή τουρίστας βρισκόταν στη χώρα μας για να γιορτάσει το γεγονός πως νίκησε τον καρκίνο του μαστού. Η υπερβολική κατανάλωση αλκοόλ ωστόσο την οδήγησε στο θάνατο

4 διάσημα ελληνικά τραγούδια που στην πραγματικότητα περιγράφουν ψυχασθένειες

Τι κοινό έχει ο Καζαντζίδης με τον Μιχάλη Ρακιντζή;

 
ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24