ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Οι διαιτητές του Κυπέλλου Ελλάδας

Οι διαιτητές του Κυπέλλου Ελλάδας

Δείτε αναλυτικά τους ορισμούς για τα παιχνίδια του Κυπέλλου Ελλάδας που θα διεξαχθούν το τριήμερο Τρίτη, Τετάρτη και Πέμπτη (28-29-30/11).

Έγιναν γνωστοί οι διαιτητές των αναμετρήσεων του Κυπέλλου Ελλάδας που θα διεξαχθούν το τριήμερο Τρίτη-Τετάρη και Πέμπτη (28-29-30/11).

Στα παιχνίδια με το μεγαλύτερο ενδιαφέρον, στο ΑΟΧ Κισσαμικός - Ολυμπιακός ορίστηκε ο Σωτηριάδης, ο Κοτσάνης στο Αιγινιακός - ΠΑΟΚ, ο Γκαμάρης στο Καλλιθέα-ΑΕΚ και ο Μπλάνας στο Παναχαϊκή-Παναθηναϊκός.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Τρίτη (28/11)​

15:00 Σπάρτη - Ατρόμητος

Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)

4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)

15:00 ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Απτόσογλου (Αθηνών)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

17:15 Πανσερραϊκός - Ξάνθη

Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)

Βοηθοί: Χουσκόγλου (Θράκης), Καραβασίλης (Καβάλας)

4ος: Μαλουτας (Ημαθίας)

17:15 Απόλλων Λάρισας - Λαμία

Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας)

4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)

19:30 Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών)

4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)

Τετάρτη (29/11)

15:00 Αιγινιακός - ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)

Βοηθοί: Καρακώστας (Λάρισας), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)

17:15 Τρίκαλα - Κέρκυρα

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)

4ος: Τάσης (Ηπείρου)

17:15 ΑΟΧ-Κισσαμικός - Ολυμπιακός

Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Αιναλης (Μακεδονίας)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

19:30 Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τσικάλων)

Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Τσιότσιος (Μακεδονίας)

4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

19:30 Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)

4ος: Αδαμόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

Πέμπτη (30/11)

15:00 Εργοτέλης - Παναιτωλικός

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Σινιοράκης (Χανίων)

4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

17:15 Παναιγιάλειος - Πανιώνιος

Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Φραγκούλης (Πρέβεζας)

4ος: Κολύτας (Κέρκυρας)

17:15 Απόλλων Πόντου - Λεβαδειακός

Διαιτητής: Φωτιας (Πέλλας)

Βοηθοί: Κωτούλας (Κιλκίς), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

19:30 Καλλιθέα - ΑΕΚ

Διαιτητής: Γκαμάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Σίπκας (Σάμου)

4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)  

 
SHARE

BEST OF NETWORK

Όταν έγινα τσακωτός από ματάκηδες (δύο φορές μάλιστα)

Τι συμβαίνει όταν σου τυχαίνει το 'μη σου τύχει'. Μια αληθινή ιστορία.

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ

 

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24