FOOTBALL LEAGUE

Βύζας Μεγάρων-Παναχαϊκή 2-4

Η Παναχαϊκή κράτησε το 4-2 στα Μέγαρα κόντρα στον Βύζαντα στο ματς της 12ης αγωνιστικής της Football League που είχε διακοπεί στο 73ο λεπτό και πήρε βαθμολογική ανάσα.

Ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση του Βύζαντα Μεγάρων με την Παναχαϊκή για την 12η αγωνιστική της Football League με τους Πατρινούς να επικρατούν με 4-2.

Ο αγώνας είχε διακοπεί στο 73ο λεπτό στις 16 Δεκεμβρίου, λόγω προβλήματος της ηλεκτροδότησης και τα υπόλοιπα λεπτά συνεχίστηκαν την Δευτέρα (30/12).

Η Παναχαϊκή δεν είχε πρόβλημα να κρατήσει το 4-2 με τα γκολ των Μπόζιτς (16', 22'), Μαραγκουδάκη (46') και Κοντογουλίδη (69'). Τα γκολ για τον Βύζαντα σημείωσε ο Αρναρέλης (29', 35').

Βύζας Μεγάρων: Μούζος, Κοντούλης, Τσακιράκης, Αρναρέλης, Μαζιώτης Α., Μανδύλης, Μπελέρης, Παπαευθυμίου, Ζάρκος, Σταμόγιαννος, Παπαευθυμίου.

Παναχαϊκή: Παπαδόπουλος, Κωστόπουλος, Λίτσης, Βασιλαντωνόπουλος, Βαγγελόπουλος, Γκαντιάγκα, Κιάσσος, Χούσα, Κοντογουλίδης, Άντονι, Πλέγας.