FOOTBALL LEAGUE

Τρία γκολ στα πρώτα πέντε λεπτά στο ΟΦΗ - Εργοτέλης

FOOTBALL LEAGUE / ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΑΠΑΝΗΣ / EUROKINISSI)
ΟΦΗ, Εργοτέλης EUROKINISSI SPORTS

Απίθανο αυτό που έγινε στο ΟΦΗ - Εργοτέλης. Στα πρώτα πέντε λεπτά σημειώθηκαν τρία γκολ, ενώ στο 17' το σκορ είχε γίνει 2-2, για την 23η αγωνιστική της Football League, στο "Γεντί Κουλέ".

Ποιος να το περίμενε αυτό που έγινε το απόγευμα του Σαββάτου (24/3) στο "Θ. Βαρδινογιάννης", στο ΟΦΗ - Εργοτέλης για την 23η αγωνιστική της Football League! Στα πρώτα πέντε λεπτά σημειώθηκαν τρία γκολ!

Στο 2' ο Κάιπερς άνοιξε το σκορ για τον Εργοτέλη, στο 3' ο Σταματάκος έκανε το 0-2 και οι γηπεδούχοι στο 5' μείωσαν σε 1-2 με τον Κουτσιανικούλη.

Ο ίδιος παίκτης στο 17' με κεφαλιά ισοφάρισε σε 2-2! Τέσσερα γκολ μέσα στα πρώτα 17 λεπτά του ηρακλειώτικου ντέρμπι, το οποίο είναι σε εξέλιξη ( live από το Sport24.gr)