FOOTBALL LEAGUE

Το πρόγραμμα της Stoiximan.gr Football League μέχρι την 30ή αγωνιστική

Λαμία, Αγροτικός

Το πρόγραμμα της Stoiximan.gr Football League μέχρι την 30ή αγωνιστική

Η Stoiximan.gr Football League έκανε γνωστό το πρόγραμμα από την 28η έως και την 30ή αγωνιστική. Ποια παιχνίδια θα καλυφθούν τηλεοπτικά, τριήμερο η 28η στροφή.

Το πρόγραμμα από την 28η έως και την 30ή αγωνιστική έκανε την Τρίτη (18/04) γνωστό η διοργανώτρια αρχή. Δείτε πότε θα γίνουν οι αγώνες της Stoiximan.gr Football League, αλλά και ποια ματς θα καλυφθούν τηλεοπτικά. Αναλυτικά:

H 28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή 28 Απριλίου

Καλλονή - Πανελευσινιακός (17:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

Σάββατο 29 Απριλίου

ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης (17:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Κυριακή 30 Απριλίου

Αχαρναϊκός - Λαμία (17:00, Δημ. Αχαρνών)

Κισσαμικός - Τρίκαλα (17:00)

Αιγινιακός - ΑΟ Χανιά (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλιθέα (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Παναιγιάλειος - Σπάρτη (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Πανσερραϊκός - Άρης (17:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)

Αγροτικός Αστέρας - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ

 

Η 29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 6 Μαΐου

Λαμία - ΟΦΗ (17:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)

Κυριακή 7 Μαΐου

Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός (17:00, «Γ. Καμάρας»)

Τρίκαλα - Καλλονή (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

ΑΟ Χανιά - Κισσαμικός (17:00)

Καλλιθέα - Αιγινιακός (17:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)

Σπάρτη - Αγροτικός Αστέρας (17:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Άρης - Αχαρναϊκός (17:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)

Πανθρακικός - Πανσερραϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ

 

Η 30Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 13 Μαΐου

ΟΦΗ - Άρης (17:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Κυριακή 14 Μαΐου

Πανελευσινιακός - Τρίκαλα (17:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)

Καλλονή - ΑΟ Χανιά (17:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

Κισσαμικός - Καλλιθέα (17:00)

Πανσερραϊκός - Σπάρτη (17:00, Δημ. Σερρών)

Αιγινιακός - Παναιγιάλειος (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)

Αγροτικός Αστέρας - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:00, «Δ. Κοντικάκης»)

Λαμία - Απόλλων Σμύρνης (17:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)

Αχαρναϊκός - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

1. Απόλλων Σμύρνης 68

2. Λαμία 65

................................................

3. Άρης 59

4. ΟΦΗ 54

5. Τρίκαλα 52

6. Σπάρτη 39

7. Αγροτικός Αστέρας 37

8. Πανσερραϊκός 33

9. ΑΟΧ 30

10. Παναιγιάλειος 30

11. Κισσαμικός 29

12. Αχαρναϊκός 29

13. Αν. Καρδίτσας 28

14. Αιγινιακός 25

................................................

15. Καλλιθέα 24

16. Καλλονή 19

17. Πανελευσινιακός 18

18. Πανθρακικός -6

 

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27Η):

Σάββατο 22/4

Λαμία - Πανσερραίκός 15.00, ΕΡΤ3

Κυριακή 23/4

Άρης - Αγροτικός Αστέρας 15.00, ΕΡΤ3

Απόλλων Σμύρνης - Καλλονή 16.00

ΟΦΗ - Αχαρναϊκός 16.00

Πανελευσινιακός - Κισσαμικός 16.00

Τρίκαλα - Αιγινιακός 16.00

Σπάρτη - Καλλιθέα 16.00

Δευτέρα 24/4

Χανιά  - Αναγέννηση Καρδίτσας 16.00

 
SHARE

BEST OF NETWORK

Είσαι σίγουρος ότι το Thundercats σου έλεγε την αλήθεια;

Ποιο μικιμάου θα έπρεπε να λέγεται 'Κολοκοτρωνίτσι για νάνους';

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ

 

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24