STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE

Το πρόγραμμα της 2ης, 3ης και 4ης αγωνιστικής της Football League

Αναγέννηση Καρδίτσας, Άρης

Το πρόγραμμα της 2ης, 3ης και 4ης αγωνιστικής της Football League

Η Football League έκανε γνωστό το πρόγραμμα της 2ης, 3ης και 4ης αγωνιστικής. Και τα εννέα ματς κάθε "στροφής" θα γίνουν την ίδια ημέρα. Δείτε αναλυτικά τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των παιχνιδιών.

Η 1η αγωνιστική της Football League ολοκληρώθηκε την Τρίτη (1/11). Η διοργανώτρια αρχή έκανε γνωστό το πρόγραμμα της  2ης, 3ης και 4ης "στροφής". Δείτε αναλυτικά πότε προγραμματίστηκαν να διεξαχθούν οι αναμετρήσεις.

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 6 Νοεμβρίου

Σπάρτη - Απόλλων (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Καλλιθέα – Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)

Πανθρακικός - Αν. Καρδίτσας (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)

ΑΟ Χανιά – Αγροτικός Αστέρας (15:00, ΔΑΚ Γάλλου)

Άρης – Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο «Κλεάνθης Βικελίδης»)

ΑΟ Τρίκαλα – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Λαμία – Κισσαμικός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)

Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)

ΟΦΗ – Καλλονή (16:00, Γήπεδο «Θ. Βαρδινογιάννης»)

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 12 Νοεμβρίου

Απόλλων – Παναιγιάλειος (15:00, Γήπεδο Νέας Σμύρνης)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)

Αιγινιακός – Πανθρακικός (15:00, Γήπεδο «Γ. Παραλυκίδης»)

Πανσερραϊκός - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Σερρών)

Κισσαμικός – Άρης (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)

Αχαρναϊκός - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Δημ. Αχαρνών)

Καλλονή – Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

ΟΦΗ – Πανελευσινιακός (17:00, Γήπεδο «Θ. Βαρδινογιάννης»)

4H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τετάρτη 16 Νοεμβρίου

Αν. Καρδίτσας – Απόλλων (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Σπάρτη – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο «Γρ. Λαμπράκης»)

Πανθρακικός – Κισσαμικός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)

ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Περιβολίων)

Άρης – Καλλονή (15:00, «Κλεάνθης Βικελίδης»)

ΑΟ Τρίκαλα – ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Λαμία – Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)

Η βαθμολογία μετά την 1η αγωνιστική

1. Αγροτικός Αστέρας 3

2. Απόλλων Σμύρνης 3

3. Πανσερραϊκός 3

4. Σπάρτη 3

5. Αναγέννηση Καρδίτσας 1

 . Άρης 1

  . Κισσαμικός 1

  . ΟΦΗ 1

  . Αιγινιακός 1

  . Λαμία 1

  . Παναιγιάλειος 1

  . ΑΟ Χανιά 1

  . Αχαρναϊκός 1

14. Καλλιθέα 0

  . Πανελευσινιακός 0

  .  Πανθρακικός 0

  . ΑΟ Τρίκαλα 0

  . Καλλονή 0

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ:

Πρεμιέρα με γκέλα για τον Άρη στην Καρδίτσα
"Χαστούκι" Αγροτικού στα Τρίκαλα, 3-1 στον Εύοσμο

Photo Credits: Action Images

 
SHARE

BEST OF NETWORK

ΒΙΝΤΕΟ ΕΛ.ΑΣ

Πώς δρούσαν οι 'ελαφροχέρηδες' πορτοφολάδες του μετρό

Στο βίντεο φαίνεται καρέ-καρέ ο τρόπος δράσης τους, ακόμα και πρακτικές που ακολουθούσαν οι πορτοφολάδες για να προκαλούν τεχνητά συνωστισμό

11 πράγματα που θα θυμόμαστε από τον Αλαφούζο στον Παναθηναϊκό

Ο πρώην πρόεδρος του τριφυλλιού έχει αφήσει ανεξίτηλα τα σημάδια του στο ελληνικό ποδόσφαιρο.

Ανακλήθηκε η άδεια χρήσης του αιγιαλού από το Nammos της Μυκόνου

Για παραβίαση των όρων της μίσθωσης κάνει λόγο η απόφαση της Διεύθυνσης Δημόσιας Περιουσίας του υπουργείου Οικονομικών, σχετικά με την ανάκληση της χρήσης του αιγιαλού και της παραλίας που είχε δοθεί στο γνωστό εστιατόριο - μπαρ στη Μύκονο

Ο άνθρωπος που πήρε Champions League με τον ΠΑΟ, έγινε προπονητής

Η ζωή του Jerald Tan είναι βγαλμένη από τα υγρά όνειρα κάθε παίκτη του Football Manager.

 
ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
UNIQUE

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24