ΔΙΕΘΝΗ

Τους πέρασε όλους και ισοφάρισε σε 3-3!

Λεόν

Πανέμορφο γκολ από τον Λιονέλ Λόπες της Λεόν στο ματς με την Μορέγια με τον νεαρό μέσο να περνά έξι αντιπάλους και να ισοφαρίζει σε 3-3 (VIDEO).

Ματσάρα στο Μεξικό ανάμεσα σε Μορέγια και Λεόν. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο σκορ στο 10ο λεπτό, όμως έχασαν το προβάδισμα από τον Γκαλιάρδι. Στη συνέχεια ισοφάρισαν με τον Κουέβας, όμως η Μορέγια πήρε ξανά το προβάρισμα. Όλα αυτά μέχρι το 71ο λεπτό.

Εκεί μίλησε η κλάση του Λόπες, ο οποίος ξεπέρασε έξι αντιπάλους με κούρσα από το κέντρο του γηπέδου και έγραψε το εντυπωσιακό και τελικό 3-3. Όλα αυτά για τους ομίλους στο Κύπελλο. Με αυτό το σκορ, πάντως, αποκλείστηκαν και οι δυο ομάδες από τη συνέχεια του θεσμού.