ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Το πρώτο γκολ του Λέτο με την Emirates

Ο Σεμπαστιάν Λέτο πέτυχε το πρώτο του γκολ σε αγώνα του πρωταθλήματος των Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων ισοφαρίζοντας για την ομάδα του τέσσερα λεπτά μετά την είσοδο του στο παιχνίδι. (VIDEO)

Ο Σεμπαστιάν Λέτο άνοιξε λογαριασμό και στα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα πετυχαίνοντας το πρώτο του γκολ, τρίτο για την ομάδα του, και δίνοντας της την ισοπαλία τέσσερα λεπτά μετά την είσοδο του στο ματς.

H Emirates υποδεχόταν την Al Dhafra για τη τη 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος και στο 72' οι φιλοξενούμενοι είχαν πάρει το προβάδισμα στο σκορ με 3-2.

Ο Χάσεκ έριξε στο ματς τον Λέτο στο 75' και τέσσερα λεπτά αργότερα με συρτό αριστερό σουτ ο Αργεντινός, πρώην επιθετικός του Παναθηναϊκού, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το τελικό 3-3.