ΔΙΕΘΝΗ

Έχανε με 3-0 και το γύρισε παίζοντας με δέκα παίκτες!

ΤΣΣΚΑ

Η ΤΣΣΚΑ Μόσχας έχανε με 3-0 στο ημίχρονο του αγώνα με την Μορντόβια όμως τελικά κέρδισε με 6-4 αν και αγωνιζόταν με παίκτη λιγότερο (VIDEO).

Είναι από τα λεγόμενα περίεργα του ποδοσφαίρου. Το ημίχρονο του αγώνα της Μορντόβια με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας ήταν 3-0 με τους φιλοξενούμενους μάλιστα να μένουν με παίκτη λιγότερο χάρη στην αποβολή του Φερνάντες στο 12ο λεπτό.

Στο δεύτερο μέρος, ωστόσο, έγινε... χαμός. Μπήκαν συνολικά επτά γκολ! Έξι για την ΤΣΣΚΑ και μόλις ένα για την Μορντόβια που τελικά έχασε με 6-4!

Αξίζει να σημειώσουμε πως και οι γηπεδούχοι έμειναν με δέκα ποδοσφαιριστές, λόγω της αποβολής του Γιαλό στο 54'.