EUROPA LEAGUE

Τα γκολ ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκού από τον Sport24 Radio 103,3

Ο Sport24 Radio 103,3 σας μετέφερε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αγώνων των ελληνικών. Ακούστε πως μετέδωσε τα γκολ του ΠΑΟΚ και του Παναθηναϊκού. (AUDIO)

Το 2/3 έκαναν οι ελληνικές ομάδες στον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa League. Στο πρώτο χρονικά παιχνίδι ο Παναθηναϊκός επιβλήθηκε με 2-1 επί της Γκαμπάλα στο Αζερμπαϊτζάν και με δύο νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια προκρίθηκε στην επόμενη φάση.

Την ίδια ώρα ο ΠΑΟΚ με δύο φανταστικά τέρματα από Μακ και Τσίμιροτ νίκησε με 2-0 την Ολίμπικ στην Τούμπα και θα είναι και εκείνος στην κλήρωση των play off.

Η μόνη ομάδα που δεν τα κατάφερε ήταν ο Πανιώνιος ο οποίος ηττήθηκε με 1-0 από την Μακάμπι Τελ Αβίβ στη Νέα Σμύρνη. O Sport24 Radio 103,3 σας μετέφερε ζωντανά την εξέλιξη όλων των παιχνιδιών.

Ακούστε πως μετέδωσε τις προκρίσεις του Παναθηναϊκού και του ΠΑΟΚ.