Τα γκολ στο Βόρεια Ιρλανδία - Ελλάδα και το δοκάρι του Μήτρογλου

Η Βόρεια Ιρλανδία άνοιξε το σκορ στο 35ο λεπτό του αγώνα με την Εθνική μας χάρη στο γκολ του Ντέιβις με προβολή μέσα από τη μικρή περιοχή και ο Μαγκένις έκανε το 2-0 στο 49'. Στο 58΄ο Ντέιβις το 3-0, μείωσε ο Αραβίδης στο 87'. Δοκάρι ο Μήτρογλου στο 45' (VIDEOS).

Μια ολιγωρία της ελληνικής άμυνας, έφερε το γκολ του Ντέιβις για τη Βόρεια Ιρλανδία με προβολή μέσα από τη μικρή περιοχή στο 35ο λεπτό της αναμέτρησης με την Εθνική μας ομάδα. Ο Μαγκένις έκανε το 2-0 στο 49' και εκ νέου ο Ντέιβις στο 58' το 3-0. Μείωσε ο Αραβίδης στο 87', δοκάρι ο Μήτρογλου στο 45'.