ΑΓΓΛΙΑ

Παραλίγο να έρθουν στα χέρια Μπρους - Πογιέτ

Στιβ Μπρους και Γκουστάβο Πογιέτ

Στιβ Μπρους και Γκουστάβο Πογιέτ παραλίγο να έρθουν στα χέρια με τον δεύτερο να αποβάλλεται από το ματς της Χαλ με την Σάντερλαντ (VIDEOS).

Πολλά τα νεύρα στο παιχνίδι της Χαλ με την Σάντερλαντ (1-1 το τελικό σκορ) και αυτό γιατί οι δυο ομάδες δίνουν σκληρή μάχη για την παραμονή τους στην Πρέμιερ Λιγκ.

Κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου, ωστόσο, τα πράγματα πήγαν να ξεφύγουν για τα καλά, όταν ο Στιβ Μπρους κινήθηκε απειλητικά κατά του Γκουστάβο Πογιέτ, ο οποίος αποβλήθηκε από τον αγώνα!

Ας τα πάρουμε από την αρχή...

Στο 37ο λεπτό της αναμέτρησης ο Ρόντγουελ (Σάντερλαντ) είδε την κίτρινη κάρτα από τον διαιτητή, γεγονός που εξόργισε τον τεχνικό των "μαύρων γάτων", ο οποίος έκανε έντονα παράπονα και αποβλήθηκε.

Την ώρα που πήγε να κάτσει στις κερκίδες, ο Στιβ Μπρους (τεχνικός της Χαλ) τον πλησίασε, είπαν κάποια... γαλλικά και στη συνέχεια παραλίγο να πιαστούν στα χέρια!