CHAMPIONS LEAGUE

Το ξέσπασμα του Πάρντο μετά το 2-3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ (CHAMPIONS LEAGUE) (ICONPRESS/ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ)  ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΟ ΠΑΡΝΤΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ (CHAMPIONS LEAGUE) (ICONPRESS/ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ) ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΟ ΠΑΡΝΤΟ ICON

Με πολύ έντονο τρόπο πανηγύρισε ο Φελίπε Πάρντο τα δύο γκολ που πέτυχε στην ήττα του Ολυμπιακού από τη Σπόρτινγκ. Δείτε τις χαρακτηριστικές φωτογραφίες, όπου ο Κολομβιανός ξεσπά!

Παρά την ήττα του Ολυμπιακού από τη Σπόρτινγκ, ο Φελίπε Πάρντο πανηγύρισε με πολύ έντονο τρόπο τα δύο γκολ που πέτυχε στο φινάλε της αναμέτρησης στο "Καραϊσκάκης".

Ο Κολομβιανός, που πέρασε στον αγώνα στο 78ο λεπτό, χρειάστηκε 15 λεπτά για να βρει δίχτυα δύο φορές και να μειώσει στο τελικό 2-3. Η ένταση που έβγαλε ο Πάρντο μετά το δεύτερο γκολ ήταν κάτι παραπάνω από εμφανής και αποτυπώνεται ξεκάθαρα στις δύο φωτογραφίες που ακολουθούν.

ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ / ΟΣΦΠ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ / CHAMPIONS LEAGUE / OLYMPIAKOS - SPORTING LISBON (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS