NBA

Φίλαθλος ευστόχησε σε σουτ από το κέντρο και κέρδισε ένα αυτοκίνητο!

Ένας φίλαθλος των Blazers ευστόχησε σε σουτ από το κέντρο του γηπέδου στο περιθώριο του αγώνα με τους Thunder και κέρδισε ένα αυτοκίνητο!

Τρελά πράγματα συνέβησαν στον αγώνα των Blazers με τους Thunder ( νίκη των πρώτων με 114-109 ). Στην αρχή ήταν ο Taj Gibson των δεύτερων που ευστόχησε σε ένα από τα σουτ της χρονιάς στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου . Λίγο αργότερα ωστόσο ήρθε ένας φίλαθλος των Blazers να κάνει κάτι παρόμοιο και να κερδίσει ένα αυτοκίνητο!

Στην διακοπή που υπάρχει ανάμεσα στην 3η και την 4η περίοδο του αγώνα λοιπόν ένας φίλαθλος των Blazers κέρδισε την κλήρωση και προσήλθε στο παρκέ του γηπέδου. Εκεί του έδωσαν μία μπάλα και του είπαν ότι αν ευστοχήσει από το κέντρο του γηπέδου θα κερδίσει ένα αυτοκίνητο. Και, πράγματι, αυτό συνέβη, με τον φίλαθλο του Portland να γνωρίζει την αποθέωση όταν ευστόχησε στο σουτ που επιχείρησε!