Το πρόγραμμα των Εθνικών κατηγοριών

Το πρόγραμμα των Εθνικών κατηγοριών

Η Stoiximan.gr Basket League, όπως και η Α2, έχουν διακοπή λόγω των ημιτελικών του Κυπέλλου Ελλάδας, ωστόσο η δράση στις υπόλοιπες Εθνικές κατηγορίες συνεχίζεται κανονικά. Αγωνιστική και στις κατηγορίες των Γυναικών.

Ακόμα μία μπασκετική Κυριακή η σημερινή (05/11). Συνεχίζεται κανονικά η δράση στα παρκέ της Β' και της Γ' Εθνικής, ενώ στο πρόγραμμα υπάρχουν ακόμα αναμετρήσεις για την Α1 Γυναικών, αλλά και για τη δεύτερη τη τάξει κατηγορία. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α1 Γυναικών - 4η Αγωνιστική

Κυριακή 5 Νοεμβρίου

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Νίκη Λευκάδας Ντούρας-Δημάδης (Παπαδόπουλος Ν)

Π. Νικολαϊδης 19.00 Φάρος-Παναθηναϊκός Μηλαπίδης-Γρίβα (Μπεσκάκη)

Αγ. Δημητρίου (Π) 14.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Παναθλητικός Κοτσιμπός-Ντάνος (Γολεγού)

Ν. Σμύρνης 13.00 Πανιώνιος-Πρωτέας Β. Γιακείμη-Τσολάκος (Ντάβαρης)

Εργάνης 14.30 Αθηναϊκός-Εσπερίδες Κονταράτος-Φραγκούλη (Πετράκης Μιχ.)

Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Ολυμπιακός Πιτσίλκας Β.-Παζώλης (Τσιργούλας)

Β' Εθνική - 5η Αγωνιστική

Κυριακή 5 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

Κω 16.00 Ιπποκράτης-Τρίτων Λιότσιος-Μαντήλας

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Κορωπί Κάρδαρης-Σκαλτσής (Σταύρου)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Διάγορας Δρ. Διμπινούδης-Στρέμπας (Παλάτος)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Χρηστίδης Ηλ.-Πολυχρόνης (Βιδάλης)

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος Χαλαμπαλάκης-Καρπάνος (Μαυρατζάς)

Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Ηράκλειο Κυριακόπουλος-Τσάτσης (Μπουρνάς)

2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσιανιακός-Ιωνικός Ν. Ζακεστίδης-Παυλόπουλος (Ντίνος)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Δάφνη Δ. Παπαφωτίου-Μαραμής (Ζώης)

2ος Όμιλος

Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ασπίς Ξ. Δημόπουλος-Καρακάσης (Θεοδοσόπουλος)

Χαλκηδόνας 17.00 Χαλκηδόνα-Αγρίνιο Παπαγεωργίου-Μπακάλης (Παραλικίδης)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Ανατόλια Γερακίνης-Φακίτσας (Σακελαρίου)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Μαχητές Δόξας Πεύκων Ευφραιμίδης-Ντόγκας (Σαμάλης)

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σ.-Ερμής Λαγκαδά Τερανίδης Κ.-Μελανίδης (Μήτσιου)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ελίμεια Ελευθεριάδης-Εκίζογλου (Φωτιάδης)

Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη Πευκ.-Τιτάνες Παλαμά Τζιοπάνος Ν.-Γραικός (Θωμόπουλος)

Γ' Εθνική - 4η Αγωνιστική

Κυριακή 5 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Οίαξ Ναυπλίου Αναστασίου-Φασόλης (Κωστής)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Ρόζης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΕΑ Πατρών Κουτσοδήμος-Κώτσου (Ευστρατίου)

Β’Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου Μαγκαφάς-Μπακετέα (Τζουβάρας)

Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα-Απόλλων Σμύρνης Λογοθέτης-Κοτσίρης (Ζάρκος)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Καλαμάτα 1980 Λεκατσάς-Καββαδάς (Πίγκας)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Γλαύκος Μπανασάκης-Μαρίγλη (Δημητριάδης)

2ος Όμιλος

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΠΟΚ Έσπερος Λαμπίρης-Μαρινάκης (Δεσάρτης)

Χαλκιοπούλειο 14.00 Έσπερος Λαμίας-ΑΟΚ Χανιά Καλογερόπουλος Λ.-Παριανόπουλος (Γκουντέλιας)

Πετρούπολης 15.00 Άρης Πετρούπολης-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Φάκαρος-Ντάση (Παπαδόπουλος Στ.)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-ΑΕ Πεντέλης Τσακαλογιάννης-Ελ Ανύ (Κάλφα)

Κοκκινιάς 2ο ΓΕΛ 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ουσταμπασίδης-Τηγάνης (Ζερδεβάς)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Άρης Νίκαιας Νάστος-Τσιμπούρης (Χριστοδούλου)

3ος Όμιλος

Περαίας 17.00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02-Νικόπολη Πρέβεζας Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Δέλλας)

Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Φαίακας Πετανίδου-Κουκουλεκίδης (Κοντόζης)

Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Φίλιππος Βέροιας Αγραφιώτης Ιωάν.-Τσούλης (Μπαταούλα)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νίκη Βόλου Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ. (Χαραλάμπης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ίκαροι Τρικάλων Καμήτσος-Γερανιός (Μπέσιας Γ.)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-Πρωτέας Γρεβενών Καρακώστας-Γκέκας (Πολυχρονίδης)

4ος Όμιλος

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Κένταυρος Καλ. Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Κασαπίδης)

Ν. Σκοπού 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΧΑΝΘ Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γιαβρής)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Αστέρας Σίνδου Σελεβός-Πράττος (Λαδένης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Πολύγυρος Ξέρας-Λελούδας (Αστρεινίδης)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μακεδονικός Σαρακενίδης-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κομοτηνή Λουλουδιάδης-Καρκαλέσης (Μπρίγκος)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ευκαρπία Σιταρίδης-Τσοκόλης (Τσιομπάνος)

Α2 Γυναικών - 4η Αγωνιστική

Κυριακή 5 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

Καλυβιων 12.00 Καλύβια-Ανταγόρας Κω Κιουλάφας-Καραμπιτσάκος (Δραμεσιώτης)

Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΚΑΟ Μελισσίων Κοτσώνης-Σκουλαρίκης (Τεφτίκης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αγ. Παρασκευή Χριστοδουλάκης-Κούλης (Λημνιάτης)

Α’ Κλ. Ηλιούπολης 12.00 Ηλιούπολη-ΟΑ Χανίων Χουγιάζος-Παπαδημητρόπουλος (Σαμαρτζή)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Σπόρτιγκ Αντωνιάδης-Σιδέρης (Παπαδόπουλος Κ.)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 16.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Προφήτης Ηλίας Καλογριάς-Τούσης (Σταματόπουλος)

2ος Όμιλος

Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Αναγέννηση Ν. Ρ. Τσαρδούλιας-Λαϊδης (Λαδόπουλος)

Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Πιερικός Αρχέλαος Ιορδανίδης-Κουφούδης (Αχτανίδης)

Χ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξάνθης 2001-Απόλλων Καλαμαριάς Λαδάς-Θεοδωρίδης (Σαλικίδης)

Αγ. Θωμά Λάρισας 14.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Τιτάνες Δράμας Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Βαρνάς)

ΔΑΚ Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Πυλαία Κολοκυθάς-Γιαννούλης (Γιαβρής)

Μίκρας Α 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Άρης Θεσσαλονίκης Μαλτέσιος-Αγραφιώτης Γρ. (Ανδρίτσος)

 
SHARE

BEST OF NETWORK

Τα μυστικά του κοινωνικού μερίσματος

Εν αναμονή της εκκίνησης υποβολής αιτήσεων, το υπουργείο δίνει στη δημοσιότητα ένα ερωτηματολόγιο προκειμένου να λυθούν απορίες για τους δικαιούχους του μερίσματος

Ιωάννα Τούνη, η δασκάλα-τούμπανο που κάνει περήφανη τη Θεσσαλονίκη

H πιο βαβαβούμ παίκτρια του My Style Rocks αφήνει το δικό της ανεξίτηλο στίγμα στη φετινή τηλεοπτική σεζόν.

Ο πατέρας έβαλε τη φωτιά - Νεκρά τα δύο παιδιά του

Οικογενειακή τραγωδία στη Νέα Σμύρνη, όπου ένας πατέρας και τα δύο μικρά παιδιά του έχασαν τη ζωή τους ύστερα από φωτιά που ξέσπασε στο διαμέρισμά τους. Η ΕΛ.ΑΣ. εντόπισε σημείωμα του 40χρονου στο σπίτι

Αναλύουμε τη χειρότερη εμφάνιση στην ιστορία του 'The Voice'

Η αμηχανιάν χτύπησε κόκκινο κι εμείς πιάνουμε κάθε λεπτομέρεια αυτής της ετεροντροπής.

 
ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24