Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Το πρόγραμμα των δύο ομίλων του Βορρά στην Γ’ Εθνική

Το πρόγραμμα των δύο ομίλων του Βορρά στην Γ’ Εθνική

Ο Μακεδονικός φιλοξενεί τον Ιωνικό Ιωνίας και οι Ίκαροι Σερρών την Αγία Βαρβάρα στις αναμετρήσεις που ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα της πρεμιέρας τον 2ο όμιλο του Βορρά της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο ομίλων του Βορρά στην Γ΄Εθνική, με τον Μακεδονικό να φιλοξενεί τον Ιωνικό Ιωνίας, ενώ οι Ίκαροι Σερρών θα αντιμετωπίσουν την Αγία Βαρβάρα.

Ο 1ος όμιλος στον Βορρά

1η Αγωνιστική - 16/10/16

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ



2η Αγωνιστική - 23/10/16

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ



3η Αγωνιστική - 30/10/16

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ



4η Αγωνιστική - 06/11/16

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ



5η Αγωνιστική - 13/11/16

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



6η Αγωνιστική - 20/11/16

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ



7η Αγωνιστική - 27/11/16

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ



8η Αγωνιστική - 04/12/16

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



9η Αγωνιστική - 11/12/16

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



10η Αγωνιστική - 18/12/16

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ



11η Αγωνιστική - 08/01/17

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ



12η Αγωνιστική - 15/01/17

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



13η Αγωνιστική - 22/01/17

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ



14η Αγωνιστική - 29/01/17

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ



15η Αγωνιστική - 05/02/17

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ



16η Αγωνιστική - 12/02/17

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ



17η Αγωνιστική - 19/02/17

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ



18η Αγωνιστική - 05/03/17

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ



19η Αγωνιστική - 12/03/17

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



20η Αγωνιστική - 19/03/17

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ



21η Αγωνιστική - 02/04/17

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ



22η Αγωνιστική - 09/04/17

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



23η Αγωνιστική - 30/04/17

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



24η Αγωνιστική - 07/05/17

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ



25η Αγωνιστική - 14/05/17

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ



26η Αγωνιστική - 21/05/17

ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



 

Ο 2ος όμιλος στον Βορρά:

1η Αγωνιστική – 16/10/16Α

Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ



2η Αγωνιστική – 23/10/16

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ



3η Αγωνιστική – 30/10/16

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ



4η Αγωνιστική – 06/11/16

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ



5η Αγωνιστική – 13/11/16

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02



6η Αγωνιστική – 20/11/16

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ



7η Αγωνιστική – 27/11/16

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ



8η Αγωνιστική – 04/12/16

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02



9η Αγωνιστική – 11/12/16

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ



10η Αγωνιστική – 18/12/16

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ



11η Αγωνιστική – 08/01/17

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ



12η Αγωνιστική – 15/01/17

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ



13η Αγωνιστική – 22/01/17

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ



14η Αγωνιστική – 29/01/17

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ



15η Αγωνιστική – 05/02/17

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ



16η Αγωνιστική – 12/02/17

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ



17η Αγωνιστική – 19/02/17

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ



18η Αγωνιστική – 05/03/17

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ



19η Αγωνιστική – 12/03/17

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02



20η Αγωνιστική – 19/03/17

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ



21η Αγωνιστική – 02/04/17

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ



22η Αγωνιστική – 09/04/17

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02



23η Αγωνιστική – 30/04/17

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ



24η Αγωνιστική – 07/05/17

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ



25η Αγωνιστική – 14/05/17

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ



26η Αγωνιστική – 21/05/17

ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝ

SHARE:

BEST OF NETWORK

ΕΞΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΙΠΡΑ

13η σύνταξη και αναστολή ΦΠΑ στα νησιά με πρόσφυγες

Ο πρωθυπουργός ανακοίνωσε μέτρα από το πλεόνασμα του 2016. Ποιοι οι δικαιούχοι της 13ης σύνταξης που θα δοθεί αντισυμμετρικά στους χαμηλοσυνταξιούχους εν είδει έκτακτης ενίσχυσης αυτές τις γιορτές. "Η Ευρώπη χρωστά στους νησιώτες μας" τόνισε εξαγγέλλοντας αναστολή ΦΠΑ στα νησιά Βορείου και Ανατολικού Αιγαίου

POPCODE

Αυτό το βίντεο αποδεικνύει ότι δεν είναι πάντα κουλ να είσαι ο Spider-Man

Ανάμεσα στα πράγματα που δε θες να κάνεις στη ζωή σου, είναι και το motion capture.

ΚΟΥΙΖ

Τι είδους IQ έχεις;

Η λογική με το συναίσθημα κοντράρονται ανέκαθεν. Εσύ τι είδους δείκτη ευφυίας έχεις;

ΣΙΝΕΜΑ

Σταμάτα ό,τι κάνεις, έχουμε τρέιλερ του 'Baywatch'

Αυτό που λέει ο τίτλος και τίποτε άλλο βασικά.

TIME

Τα 'σατανικά' σύμβολα στην εικόνα του Τραμπ και ο Χίτλερ

Όλα όσα δεν προσέξατε στο εξώφυλλο του περιοδικού Time που απεικονίζει τον Ντόναλντ Τραμπ ως πρόσωπο της χρονιάς (Pics)

 

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24