Β' ΕΘΝΙΚΗ

Μεγάλες μάχες σε όλα τα μέτωπα

Μεγάλες μάχες σε όλα τα μέτωπα

Σημαντικά παιχνίδια περιλαμβάνει το σημερινό μενού σε όλες τις εθνικές κατηγορίες. Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα σε Β'-Γ' Εθνική, Α1 και Α2 Γυναικών.

"Γεμάτο" είναι το σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα σε όλες τις εθνικές κατηγορίες σε επίπεδο ανδρών και γυναικών. Συνολικά 58 αγώνες θα διεξαχθούν σήμερα σε Β' - Γ' Εθνική και Α1 - Α2 Γυναικών, με τις πρώτες αναμετρήσεις να ξεκινούν νωρίς το μεσημέρι και το αγωνιστικό πρόγραμμα να ολοκληρώνεται αργά το απόγευμα.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα σε όλες τις εθνικές κατηγορίες:

Β' Εθνική

1ος όμιλος

Κω 12.00 Ιπποκράτης-Ιωνικός Ν. Κωνσταντινίδου-Καρπάνος

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Δάφνη Δ. Θεοδωρόπουλος-Μηλαπίδης

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Τρίτων Ζακεστίδης-Γιακείμη

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Κορωπί Καλογερόπουλος-Φασόλης

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Διαγόρας Δρ. Μαντήλας-Σταθόπουλος

Μετς Α 17.00 Παγκράτι-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Διμπινούδης-Χρηστίδης Ηλ.

Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος Ρίζος-Νάστος

2 Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Στρέμπας-Αναστασίου

2ος όμιλος

ΔΑΚ Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Τιτάνες Παλαμά Κρεσταινίτης-Λογθέτης

ΔΑΚ Χαλκηδόνας 17.00 Χαλκηδόνα-Καβάλα Παπαδόπουλος Θ.-Μελανίδης

Αρναίας 17.00 ΣΑ Στρατωνίου-Ασπίς Ξάνθης Τσιρτσιμάλης-Σιταρίδης

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Αγρίνιο Θεοδώρου-Λουλουδιάδης

ΔΑΚ Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-Ανατόλια Ξέρας-Καρακώστας

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Μαχητές Δόξας Πεύκων Λόρτος-Φουτζήλας

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ευρώπη Πευκοχωρίου Ντούρας-Μπακάλης

Γ' Εθνική

1ος όμιλος

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Οίαξ Ναυπλίου Πολυχρόνης-Τεφτίκης

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ουσταμπασίδης-Κοτσώνης

Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΕΑ Πατρών Καμήτσος-Μακρόπουλος

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός Αιγίου Κοτσίρης-Μαρινάκης

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Απόλλων Σμύρνης Λαζαρίδης-Καλογριάς

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Αχαγιά 82 Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλεξ.

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Ολυμπιάδα Μαγκουνής-Τηγάνης

2ος όμιλος

Νίκαιας 17.00 ΓΝΟ Άρης Νίκαιας-Έσπερος Ραχιώτης-Αυγερινός

Αταλάντης 15.30 Λοκρός-ΑΟΚ Χανιά Πλιάκας-Αντωνιάδης

Σχηματαρίου 14.00 Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Αργυρούδης-Αθανασόπουλος

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Πεντέλη Παργιανόπουλος-Δολγύρας

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Παυλόπουλος-Καλαϊτζάκης

Χαλκιά-Αναστασιάδη 16.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-ΟΦΗ Ορφανός Εμ.-Λαζόγκα

3ος όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νικόπολη Πρέβεζας Δημάδης-Χατζηχαρίσης

ΔΑΚ Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Φαίακας Κερ. Παζόλης-Κοντογιάννης

ΔΑΚ Περαίας 19.00 Ζέφυρος- Φίλιππος Βέροιας Τσουμαχίδης-Λελούδας

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Νίκη Βόλου Αγραφιώτης Ιωάν.-Κουκουλεκίδης

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Ίκαροι Τρ. Ελευθεριάδης-Εκιεζόγλου

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Εύαθλος Μακ. Κατωτικίδης-Ιορδανίδης

4ος όμιλος

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Κένταυρος Καλλικράτειας Παπαγεωργίου-Καλέσης

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ Γαζέτας-Παπαδόπουλος Χ.

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Αστέρας Σίνδου Πετανίδου-Τσούλης

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Πολύγυρος Πράττος-Τζιοπάνος Γ.

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Μακεδονικός Τσοκόλης-Καρκαλέτσης Γ.

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ελευθερούπολη Ντόγκας-Χατζηκώστας

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνής-ΜΓΣ Κομοτηνής Ζαχαριάδης-Λάλλα

Α1 Γυναικών

ΕΑΚ Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Παναθηναϊκός Τσιαπλής-Παπανικολάου

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Παναθλητικός Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου

Π. Νικολαϊδης 19.00 Φάρος-Πρωτέας Βούλας Φραγκούλη-Τσάτσης

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Αθηναϊκός Ορφανός Ιορ.-Λύρας

Εσπέρου 14.00 Εσπερίδες-Πανιώνιος Σπυρόπουλος-Σκαλτσής

Α2 Γυναικών

1ος όμιλος

Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-Ανταγόρας Καρανικόλα Ελ.-Κατσαπρακάκης

Αγ. Δημητρίου (Ν) 16.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων Παπαδόπουλος Χ.-Κούλης

Καλυβίων 18.30 Καλύβια-Αγ. Παρασκευή Μαρτινάκος-Μελισσάρης

Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΟΑ Χανίων Χαϊνά-Καραμπιτσάκος

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟΖ-Άρης Πετρούπολης Γαρινή-Τζίμης

Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Ηλιούπολη Γρίβα-Χριστοδουλάκης

2ο όμιλος

Αλεξάνδρειο 14.00 Άρης-Αναγέννηση Ν.Ρ. Αγραφιώτης-Αναστασιάδης

Μίκρας Α’ 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Πιερικός Αρχέλαος Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου

ΕΑΚ Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Απόλλων Καλ. Δικταπανίδης-Τσάνταλη

Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Τιτάνες Δράμας Γκέκας-Γεωργούλης

Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξάνθης-Πανσερραϊκός Γρεκός-Αθανασιάδης

ΔΑΚ Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Χατζημπαλίδης-Κουφούδης

 
SHARE

BEST OF NETWORK

BINTEO

Αρναούτη: Ο Παντελίδης οδηγούσε. Κατάλαβα ότι πηγαίναμε στον τοίχο

Σχεδόν δύο χρόνια μετά το μοιραίο τροχαίο, στο οποίο ο Παντελής Παντελίδης έχασε τη ζωή του, η Μίνα Αρναούτη "έσπασε" τη σιωπή της στην εκπομπή "Αυτοψία"

Τον περασμένο Ιούλιο, ο Σπύρος Χρυσικόπουλος επανακαθόρισε τα ανθρώπινα όρια.

Ο Ρέμος θα κάνει τις Άλπεις Μύκονο - Συναυλία χλιδής σε σαλέ

Στη Κουρσεβέλ φτάνουν και ελληνικά ψάρια για το μεγάλο event με το κιλό να τιμάται στα 160 ευρώ

9 μεγαλύτερες γκομενοπαγίδες από το να έχεις σκύλο

Βρήκαμε τα μαθήματα που πρέπει να ξεκινήσεις για να μην μείνεις μόνος αυτή τη σεζόν.

 
ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24