Β' ΕΘΝΙΚΗ

Η κλήρωση των Νοτίων Ομίλων της Γ' Εθνικής

Η κλήρωση των Νοτίων Ομίλων της Γ' Εθνικής

Οι ομάδες που βρίσκονται στους Νότιους Ομίλου της Γ' Εθνικής έμαθαν το πλήρες αγωνιστικό τους πρόγραμμα για την ερχόμενη αγωνιστική περίοδο, στην κλήρωση που έγινε σε κεντρικό ξενοδοχείο των Αθηνών.

Η επιστροφή του ΟΦΗ στις εθνικές κατηγορίες (μετά την περσινή οικειοθελή απουσία του από την Α2) και ο μεγάλος ανταγωνισμός που θα υπάρχει, κυρίως μεταξύ των ομάδων που βρίσκονται εντός του λεκανοπεδίου, είναι τα δύο στοιχεία που ξεχώρισαν στη σημερινή (7/9) κλήρωση του πρωταθλήματος στους δύο ομίλους του Νότου της Γ' Εθνικής.

Σε ό,τι αφορά τους δύο ομίλους του Βορρά, η κλήρωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη (8/9) στη Θεσσαλονίκη.

1ος Νότου

 

1η Αγωνιστική - 09/10/16

Ρεπό: ΚΑΟ Κορίνθου

Δάφνη Δαφνίου - Άρης Πετρούπολης

Καλαμάτα - Κεραυνός Αιγίου

Γλαύκος - Πορφύρας

Ακράτα - Αχαγιά

Ερμιόνη - Αγία Παρασκευή

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Ίκαρος Καλλιθέας

Ένωση Ιλίου - Πεύκη

 

2η Αγωνιστική - 16/10/16

Ρεπό: Ένωση Ιλίου

Άρης Πετρούπολης - ΚΑΟ Κορίνθου

Κεραυνός Αιγίου - Δάφνη Δαφνίου

Πορφύρας - Καλαμάτα

Αχαγιά - Γλαύκος

Αγία Παρασκευή - Ακράτα

Ίκαρος Καλλιθέας - Ερμιόνη

Πεύκη - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

 

3η Αγωνιστική - 23/10/16

Ρεπό: Άρης Πετρούπολης

ΚΑΟ Κορίνθου - Κεραυνός Αιγίου

Δάφνη Δαφνίου - Πορφύρας

Καλαμάτα - Αχαγιά

Γλαύκος - Αγία Παρασκευή

Ακράτα - Ίκαρος Καλλιθέας

Ερμιόνη - Πεύκη

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Ένωση Ιλίου

 

4η Αγωνιστική - 30/10/16

Ρεπό: Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Πορφύρας - ΚΑΟ Κορίνθου

Αχαγιά - Δάφνη Δαφνίου

Αγία Παρασκευή - Καλαμάτα

Ίκαρος Καλλιθέας - Γλαύκος

Πεύκη - Ακράτα

Ένωση Ιλίου - Ερμιόνη

Κεραυνός Αιγίου - Άρης Πετρούπολης

 

5η Αγωνιστική - 06/11/16

Ρεπό: Κεραυνός Αιγίου

ΚΑΟ Κορίνθου - Αχαγιά

Δάφνη Δαφνίου - Αγία Παρασκευή

Καλαμάτα - Ίκαρος Καλλιθέας

Γλαύκος - Πεύκη

Ακράτα - Ένωση Ιλίου

Ερμιόνη - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Άρης Πετρούπολης - Πορφύρας

 

6η Αγωνιστική - 13/11/16

Ρεπό: Ερμιόνη

Αγία Παρασκευή - ΚΑΟ Κορίνθου

Ίκαρος Καλλιθέας - Δάφνη Δαφνίου

Πεύκη - Καλαμάτα

Ένωση Ιλίου - Γλαύκος

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Ακράτα

Αχαγιά - Άρης Πετρούπολης

Πορφύρας - Κεραυνός Αιγίου

 

7η Αγωνιστική - 20/11/16

Ρεπό: Πορφύρας

ΚΑΟ Κορίνθου - Ίκαρος Καλλιθέας

Δάφνη Δαφνίου - Πεύκη

Καλαμάτα - Ένωση Ιλίου

Γλαύκος - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Ακράτα - Ερμιόνη

Άρης Πετρούπολης - Αγία Παρασκευή

Κεραυνός Αιγίου - Αχαγιά

 

8η Αγωνιστική - 27/11/16

Ρεπό: Ακράτα

Πεύκη - ΚΑΟ Κορίνθου

Ένωση Ιλίου - Δάφνη Δαφνίου

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Καλαμάτα

Ερμιόνη - Γλαύκος

Ίκαρος Καλλιθέας - Άρης Πετρούπολης

Αγία Παρασκευή - Κεραυνός Αιγίου

Αχαγιά - Πορφύρας

 

9η Αγωνιστική - 04/12/16

Ρεπό: Αχαγιά

ΚΑΟ Κορίνθου - Ένωση Ιλίου

Δάφνη Δαφνίου - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Καλαμάτα - Ερμιόνη

Γλαύκος - Ακράτα

Άρης Πετρούπολης - Πεύκη

Κεραυνός Αιγίου - Ίκαρος Καλλιθέας

Πορφύρας - Αγία Παρασκευή

 

10η Αγωνιστική - 11/12/16

Ρεπό: Γλαύκος

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - ΚΑΟ Κορίνθου

Ερμιόνη - Δάφνη Δαφνίου

Ακράτα - Καλαμάτα

Ένωση Ιλίου - Άρης Πετρούπολης

Πεύκη - Κεραυνός Αιγίου

Ίκαρος Καλλιθέας - Πορφύρας

Αγία Παρασκευή - Αχαγιά

 

11η Αγωνιστική - 18/12/16

Ρεπό: Αγία Παρασκευή

ΚΑΟ Κορίνθου - Ερμιόνη

Δάφνη Δαφνίου - Ακράτα

Καλαμάτα - Γλαύκος

Άρης Πετρούπολης - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Κεραυνός Αιγίου - Ένωση Ιλίου

Πορφύρας - Πεύκη

Αχαγιά - Ίκαρος Καλλιθέας

 

12η Αγωνιστική - 08/01/17

Ρεπό: Καλαμάτα

Ακράτα - ΚΑΟ Κορίνθου

Γλαύκος - Δάφνη Δαφνίου

Ερμιόνη - Άρης Πετρούπολης

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Κεραυνός Αιγίου

Ένωση Ιλίου - Πορφύρας

Πεύκη - Αχαγιά

Ίκαρος Καλλιθέας - Αγία Παρασκευή

 

13η Αγωνιστική - 15/01/17

Ρεπό: Ίκαρος Καλλιθέας

ΚΑΟ Κορίνθου - Γλαύκος

Δάφνη Δαφνίου - Καλαμάτα

Άρης Πετρούπολης - Ακράτα

Κεραυνός Αιγίου - Ερμιόνη

Πορφύρας - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Αχαγιά - Ένωση Ιλίου

Αγία Παρασκευή - Πεύκη

 

14η Αγωνιστική - 22/01/17

Ρεπό: Δάφνη Δαφνίου

Καλαμάτα - ΚΑΟ Κορίνθου

Γλαύκος - Άρης Πετρούπολης

Ακράτα - Κεραυνός Αιγίου

Ερμιόνη - Πορφύρας

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Αχαγιά

Ένωση Ιλίου - Αγία Παρασκευή

Πεύκη - Ίκαρος Καλλιθέας

 

15η Αγωνιστική - 29/01/17

Ρεπό: Πεύκη

ΚΑΟ Κορίνθου - Δάφνη Δαφνίου

Άρης Πετρούπολης - Καλαμάτα

Κεραυνός Αιγίου - Γλαύκος

Πορφύρας - Ακράτα

Αχαγιά - Ερμιόνη

Αγία Παρασκευή - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Ίκαρος Καλλιθέας - Ένωση Ιλίου

 

16η Αγωνιστική - 05/02/17

Ρεπό: ΚΑΟ Κορίνθου

Άρης Πετρούπολης - Δάφνη Δαφνίου

Κεραυνός Αιγίου - Καλαμάτα

Πορφύρας - Γλαύκος

Αχαγιά - Ακράτα

Αγία Παρασκευή - Ερμιόνη

Ίκαρος Καλλιθέας - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Πεύκη - Ένωση Ιλίου

 

17η Αγωνιστική - 12/02/17

Ρεπό: Ένωση Ιλίου

ΚΑΟ Κορίνθου - Άρης Πετρούπολης

Δάφνη Δαφνίου - Κεραυνός Αιγίου

Καλαμάτα - Πορφύρας

Γλαύκος - Αχαγιά

Ακράτα - Αγία Παρασκευή

Ερμιόνη - Ίκαρος Καλλιθέας

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Πεύκη

 

18η Αγωνιστική - 19/02/17

Ρεπό: Άρης Πετρούπολης

Κεραυνός Αιγίου - ΚΑΟ Κορίνθου

Πορφύρας - Δάφνη Δαφνίου

Αχαγιά - Καλαμάτα

Αγία Παρασκευή - Γλαύκος

Ίκαρος Καλλιθέας - Ακράτα

Πεύκη - Ερμιόνη

Ένωση Ιλίου - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

 

19η Αγωνιστική - 25/02/17

Ρεπό: Ίκαρος Ν. Σμύρνης

ΚΑΟ Κορίνθου - Πορφύρας

Δάφνη Δαφνίου - Αχαγιά

Καλαμάτα - Αγία Παρασκευή

Γλαύκος - Ίκαρος Καλλιθέας

Ακράτα - Πεύκη

Ερμιόνη - Ένωση Ιλίου

Άρης Πετρούπολης - Κεραυνός Αιγίου

 

20η Αγωνιστική - 05/03/17

Ρεπό: Κεραυνός Αιγίου

Αχαγιά - ΚΑΟ Κορίνθου

Αγία Παρασκευή - Δάφνη Δαφνίου

Ίκαρος Καλλιθέας - Καλαμάτα

Πεύκη - Γλαύκος

Ένωση Ιλίου - Ακράτα

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Ερμιόνη

Πορφύρας - Άρης Πετρούπολης

 

21η Αγωνιστική - 12/03/17

Ρεπό: Ερμιόνη

ΚΑΟ Κορίνθου - Αγία Παρασκευή

Δάφνη Δαφνίου - Ίκαρος Καλλιθέας

Καλαμάτα - Πεύκη

Γλαύκος - Ένωση Ιλίου

Ακράτα - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Άρης Πετρούπολης - Αχαγιά

Κεραυνός Αιγίου - Πορφύρας

 

22η Αγωνιστική - 19/03/17

Ρεπό: Πορφύρας

Ίκαρος Καλλιθέας - ΚΑΟ Κορίνθου

Πεύκη - Δάφνη Δαφνίου

Ένωση Ιλίου - Καλαμάτα

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Γλαύκος

Ερμιόνη - Ακράτα

Αγία Παρασκευή - Άρης Πετρούπολης

Αχαγιά - Κεραυνός Αιγίου

 

23η Αγωνιστική - 26/03/17

Ρεπό: Ακράτα

ΚΑΟ Κορίνθου - Πεύκη

Δάφνη Δαφνίου - Ένωση Ιλίου

Καλαμάτα - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Γλαύκος - Ερμιόνη

Άρης Πετρούπολης - Ίκαρος Καλλιθέας

Κεραυνός Αιγίου - Αγία Παρασκευή

Πορφύρας - Αχαγιά

 

24η Αγωνιστική - 02/04/17

Ρεπό: Αχαγιά

Ένωση Ιλίου - ΚΑΟ Κορίνθου

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Δάφνη Δαφνίου

Ερμιόνη - Καλαμάτα

Ακράτα - Γλαύκος

Πεύκη - Άρης Πετρούπολης

Ίκαρος Καλλιθέας - Κεραυνός Αιγίου

Αγία Παρασκευή - Πορφύρας

 

25η Αγωνιστική - 09/04/17

Ρεπό: Γλαύκος

ΚΑΟ Κορίνθου - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Δάφνη Δαφνίου - Ερμιόνη

Καλαμάτα - Ακράτα

Άρης Πετρούπολης - Ένωση Ιλίου

Κεραυνός Αιγίου - Πεύκη

Πορφύρας - Ίκαρος Καλλιθέας

Αχαγιά - Αγία Παρασκευή

 

26η Αγωνιστική - 23/04/17

Ρεπό: Αγία Παρασκευή

Ερμιόνη - ΚΑΟ Κορίνθου

Ακράτα - Δάφνη Δαφνίου

Γλαύκος - Καλαμάτα

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Άρης Πετρούπολης

Ένωση Ιλίου - Κεραυνός Αιγίου

Πεύκη - Πορφύρας

Ίκαρος Καλλιθέας - Αχαγιά

 

27η Αγωνιστική - 30/04/17

Ρεπό: Καλαμάτα

ΚΑΟ Κορίνθου - Ακράτα

Δάφνη Δαφνίου - Γλαύκος

Άρης Πετρούπολης - Ερμιόνη

Κεραυνός Αιγίου - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Πορφύρας - Ένωση Ιλίου

Αχαγιά - Πεύκη

Αγία Παρασκευή - Ίκαρος Καλλιθέας

 

28η Αγωνιστική - 07/05/17

Ρεπό: Ίκαρος Καλλιθέας

Γλαύκος - ΚΑΟ Κορίνθου

Καλαμάτα - Δάφνη Δαφνίου

Ακράτα - Άρης Πετρούπολης

Ερμιόνη - Κεραυνός Αιγίου

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Πορφύρας

Ένωση Ιλίου - Αχαγιά

Πεύκη - Αγία Παρασκευή

 

29η Αγωνιστική - 14/05/17

Ρεπό: Δάφνη Δαφνίου

ΚΑΟ Κορίνθου - Καλαμάτα

Άρης Πετρούπολης - Γλαύκος

Κεραυνός Αιγίου - Ακράτα

Πορφύρας - Ερμιόνη

Αχαγιά - Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Αγία Παρασκευή - Ένωση Ιλίου

Ίκαρος Καλλιθέας - Πεύκη

 

30η Αγωνιστική - 21/05/17

Ρεπό: Πεύκη

Δάφνη Δαφνίου - ΚΑΟ Κορίνθου

Καλαμάτα - Άρης Πετρούπολης

Γλαύκος - Κεραυνός Αιγίου

Ακράτα - Πορφύρας

Ερμιόνη - Αχαγιά

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Αγία Παρασκευή

Ένωση Ιλίου - Ίκαρος Καλλιθέας

 

2ος Νότου

 

1η Αγωνιστική - 16/10/16

Ρεπό: Λοκρός Αταλάντης

Σαντορίνη - Διαγόρας Δρυοπιδέων

Πανναξιακός - Ιπποκράτης Κω

ΟΦΗ - Νίκη Αμαρουσίου

Άρης Νικαίας - Πεντέλη

Πόλις Καλλιθέας - Κάδμος

Έσπερος Λαμίας - Προμηθέας Χαλανδρίου

 

2η Αγωνιστική - 23/10/16

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

Διαγόρας Δρυοπιδέων - Λοκρός Αταλάντης

Ιπποκράτης Κω - Σαντορίνη

Νίκη Αμαρουσίου - Πανναξιακός

Πεντέλη - ΟΦΗ

Κάδμος - Άρης Νικαίας

Προμηθέας Χαλανδρίου - Πόλις Καλλιθέας

 

3η Αγωνιστική - 30/10/16

Ρεπό: Διαγόρας Δρυοπιδέων

Λοκρός Αταλάντης - Ιπποκράτης Κω

Σαντορίνη - Νίκη Αμαρουσίου

Πανναξιακός - Πεντέλη

ΟΦΗ - Κάδμος

Άρης Νικαίας - Προμηθέας Χαλανδρίου

Πόλις Καλλιθέας - Έσπερος Λαμίας

 

4η Αγωνιστική - 06/11/16

Ρεπό: Πόλις Καλλιθέας

Νίκη Αμαρουσίου - Λοκρός Αταλάντης

Πεντέλη - Σαντορίνη

Κάδμος - Πανναξιακός

Προμηθέας Χαλανδρίου - ΟΦΗ

Έσπερος Λαμίας - Άρης Νικαίας

Ιπποκράτης Κω - Διαγόρας Δρυοπιδέων

 

5η Αγωνιστική - 13/11/16

Ρεπό: Ιπποκράτης Κω

Λοκρός Αταλάντης - Πεντέλη

Σαντορίνη - Κάδμος

Πανναξιακός - Προμηθέας Χαλανδρίου

ΟΦΗ - Έσπερος Λαμίας

Άρης Νικαίας - Πόλις Καλλιθέας

Διαγόρας Δρυοπιδέων - Νίκη Αμαρουσίου

 

6η Αγωνιστική - 20/11/16

Ρεπό: Άρης Νικαίας

Κάδμος - Λοκρός Αταλάντης

Προμηθέας Χαλανδρίου - Σαντορίνη

Έσπερος Λαμίας - Πανναξιακός

Πόλις Καλλιθέας - ΟΦΗ

Πεντέλη - Διαγόρας Δρυοπιδέων

Νίκη Αμαρουσίου - Ιπποκράτης Κω

 

7η Αγωνιστική - 27/11/16

Ρεπό: Νίκη Αμαρουσίου

Λοκρός Αταλάντης - Προμηθέας Χαλανδρίου

Σαντορίνη - Έσπερος Λαμίας

Πανναξιακός - Πόλις Καλλιθέας

ΟΦΗ - Άρης Νικαίας

Διαγόρας Δρυοπιδέων - Κάδμος

Ιπποκράτης Κω - Πεντέλη

 

8η Αγωνιστική - 04/12/16

Ρεπό: ΟΦΗ

Έσπερος Λαμίας - Λοκρός Αταλάντης

Πόλις Καλλιθέας - Σαντορίνη

Άρης Νικαίας - Πανναξιακός

Προμηθέας Χαλανδρίου - Διαγόρας Δρυοπιδέων

Κάδμος - Ιπποκράτης Κω

Πεντέλη - Νίκη Αμαρουσίου

 

9η Αγωνιστική - 11/12/16

Ρεπό: Πεντέλη

Λοκρός Αταλάντης - Πόλις Καλλιθέας

Σαντορίνη - Άρης Νικαίας

Πανναξιακός - ΟΦΗ

Διαγόρας Δρυοπιδέων - Έσπερος Λαμίας

Ιπποκράτης Κω - Προμηθέας Χαλανδρίου

Νίκη Αμαρουσίου - Κάδμος

 

10η Αγωνιστική - 18/12/16

Ρεπό: Πανναξιακός

Άρης Νικαίας - Λοκρός Αταλάντης

ΟΦΗ - Σαντορίνη

Πόλις Καλλιθέας - Διαγόρας Δρυοπιδέων

Έσπερος Λαμίας - Ιπποκράτης Κω

Προμηθέας Χαλανδρίου - Νίκη Αμαρουσίου

Κάδμος - Πεντέλη

 

11η Αγωνιστική - 08/01/17

Ρεπό: Κάδμος

Λοκρός Αταλάντης - ΟΦΗ

Σαντορίνη - Πανναξιακός

Διαγόρας Δρυοπιδέων - Άρης Νικαίας

Ιπποκράτης Κω - Πόλις Καλλιθέας

Νίκη Αμαρουσίου - Έσπερος Λαμίας

Πεντέλη - Προμηθέας Χαλανδρίου

 

12η Αγωνιστική - 15/01/17

Ρεπό: Σαντορίνη

Πανναξιακός - Λοκρός Αταλάντης

ΟΦΗ - Διαγόρας Δρυοπιδέων

Άρης Νικαίας - Ιπποκράτης Κω

Πόλις Καλλιθέας - Νίκη Αμαρουσίου

Έσπερος Λαμίας - Πεντέλη

Προμηθέας Χαλανδρίου - Κάδμος

 

13η Αγωνιστική - 22/01/17

Ρεπό: Προμηθέας Χαλανδρίου

Λοκρός Αταλάντης - Σαντορίνη

Διαγόρας Δρυοπιδέων - Πανναξιακός

Ιπποκράτης Κω - ΟΦΗ

Νίκη Αμαρουσίου - Άρης Νικαίας

Πεντέλη - Πόλις Καλλιθέας

Κάδμος - Έσπερος Λαμίας

 

14η Αγωνιστική - 29/01/17

Ρεπό: Λοκρός Αταλάντης

Διαγόρας Δρυοπιδέων - Σαντορίνη

Ιπποκράτης Κω - Πανναξιακός

Νίκη Αμαρουσίου - ΟΦΗ

Πεντέλη - Άρης Νικαίας

Κάδμος - Πόλις Καλλιθέας

Προμηθέας Χαλανδρίου - Έσπερος Λαμίας

 

15η Αγωνιστική - 05/02/17

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

Λοκρός Αταλάντης - Διαγόρας Δρυοπιδέων

Σαντορίνη - Ιπποκράτης Κω

Πανναξιακός - Νίκη Αμαρουσίου

ΟΦΗ - Πεντέλη

Άρης Νικαίας - Κάδμος

Πόλις Καλλιθέας - Προμηθέας Χαλανδρίου

 

16η Αγωνιστική - 12/02/17

Ρεπό: Διαγόρας Δρυοπιδέων

Ιπποκράτης Κω - Λοκρός Αταλάντης

Νίκη Αμαρουσίου - Σαντορίνη

Πεντέλη - Πανναξιακός

Κάδμος - ΟΦΗ

Προμηθέας Χαλανδρίου - Άρης Νικαίας

Έσπερος Λαμίας - Πόλις Καλλιθέας

 

17η Αγωνιστική - 19/02/17

Ρεπό: Πόλις Καλλιθέας

Λοκρός Αταλάντης - Νίκη Αμαρουσίου

Σαντορίνη - Πεντέλη

Πανναξιακός - Κάδμος

ΟΦΗ - Προμηθέας Χαλανδρίου

Άρης Νικαίας - Έσπερος Λαμίας

Διαγόρας Δρυοπιδέων - Ιπποκράτης Κω

 

18η Αγωνιστική - 05/03/17

Ρεπό: Ιπποκράτης Κω

Πεντέλη - Λοκρός Αταλάντης

Κάδμος - Σαντορίνη

Προμηθέας Χαλανδρίου - Πανναξιακός

Έσπερος Λαμίας - ΟΦΗ

Πόλις Καλλιθέας - Άρης Νικαίας

Νίκη Αμαρουσίου - Διαγόρας Δρυοπιδέων

 

19η Αγωνιστική - 12/03/17

Ρεπό: Άρης Νικαίας

Λοκρός Αταλάντης - Κάδμος

Σαντορίνη - Προμηθέας Χαλανδρίου

Πανναξιακός - Έσπερος Λαμίας

ΟΦΗ - Πόλις Καλλιθέας

Διαγόρας Δρυοπιδέων - Πεντέλη

Ιπποκράτης Κω - Νίκη Αμαρουσίου

 

20η Αγωνιστική - 19/03/17

Ρεπό: Νίκη Αμαρουσίου

Προμηθέας Χαλανδρίου - Λοκρός Αταλάντης

Έσπερος Λαμίας - Σαντορίνη

Πόλις Καλλιθέας - Πανναξιακός

Άρης Νικαίας - ΟΦΗ

Κάδμος - Διαγόρας Δρυοπιδέων

Πεντέλη - Ιπποκράτης Κω

 

21η Αγωνιστική - 02/04/17

Ρεπό: ΟΦΗ

Λοκρός Αταλάντης - Έσπερος Λαμίας

Σαντορίνη - Πόλις Καλλιθέας

Πανναξιακός - Άρης Νικαίας

Διαγόρας Δρυοπιδέων - Προμηθέας Χαλανδρίου

Ιπποκράτης Κω - Κάδμος

Νίκη Αμαρουσίου - Πεντέλη

 

22η Αγωνιστική - 09/04/17

Ρεπό: Πεντέλη

Πόλις Καλλιθέας - Λοκρός Αταλάντης

Άρης Νικαίας - Σαντορίνη

ΟΦΗ - Πανναξιακός

Έσπερος Λαμίας - Διαγόρας Δρυοπιδέων

Προμηθέας Χαλανδρίου - Ιπποκράτης Κω

Κάδμος - Νίκη Αμαρουσίου

 

23η Αγωνιστική - 30/04/17

Ρεπό: Πανναξιακός

Λοκρός Αταλάντης - Άρης Νικαίας

Σαντορίνη - ΟΦΗ

Διαγόρας Δρυοπιδέων - Πόλις Καλλιθέας

Ιπποκράτης Κω - Έσπερος Λαμίας

Νίκη Αμαρουσίου - Προμηθέας Χαλανδρίου

Πεντέλη - Κάδμος

 

24η Αγωνιστική - 07/05/17

Ρεπό: Κάδμος

ΟΦΗ - Λοκρός Αταλάντης

Πανναξιακός - Σαντορίνη

Άρης Νικαίας - Διαγόρας Δρυοπιδέων

Πόλις Καλλιθέας - Ιπποκράτης Κω

Έσπερος Λαμίας - Νίκη Αμαρουσίου

Προμηθέας Χαλανδρίου - Πεντέλη

 

25η Αγωνιστική - 14/05/17

Ρεπό: Σαντορίνη

Λοκρός Αταλάντης - Πανναξιακός

Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΟΦΗ

Ιπποκράτης Κω - Άρης Νικαίας

Νίκη Αμαρουσίου - Πόλις Καλλιθέας

Πεντέλη - Έσπερος Λαμίας

Κάδμος - Προμηθέας Χαλανδρίου

 

26η Αγωνιστική - 21/05/17

Ρεπό: Προμηθέας Χαλανδρίου

Σαντορίνη - Λοκρός Αταλάντης

Πανναξιακός - Διαγόρας Δρυοπιδέων

ΟΦΗ - Ιπποκράτης Κω

Άρης Νικαίας - Νίκη Αμαρουσίου

Πόλις Καλλιθέας - Πεντέλη

Έσπερος Λαμίας - Κάδμος

SHARE:

BEST OF NETWORK

ΓΙΟΣ ΤΡΑΜΠ

Τι έγινε όταν μουσουλμάνος κωμικός έκατσε δίπλα του σε πτήση

Ο 32χρονος Έρικ Τραμπ είναι ο γιος του επερχόμενου πλανητάρχη και είχε μια ιδιαιτέρως σημαντική, τυχαία συνάντηση, με τον μουσουλμάνο κωμικό, Mo Amer

TECH IT OR LIVE IT

Ποιο smartwatch σου ταιριάζει από όλα όσα κυκλοφορούν εκεί έξω

Επειδή αργά ή γρήγορα θα το βρεις μπροστά σου, κάναμε εμείς για σένα την έρευνα αγοράς.

ΠΑΡΑΞΕΝΑ

Δέκα ιστορικές προβλέψεις που έγιναν πραγματικότητα

Από την ατομική βόμβα, στη μεταμόσχευση οργάνων, την επίσκεψη στο φεγγάρι και τον ψυχρό πόλεμο. Οι δέκα προβλέψεις που αποδείχθηκαν αληθινές (Pics + Vid)

SPECIAL EDITION

Οι ανερχόμενες Ελληνίδες τραγουδίστριες με φωτιά και λάβρα instagram

Είναι φιλόδοξες και, όσον αφορά τα social media, φιλομαθείς. Κάτι που οφείλουμε να επισημάνουμε και να επικροτήσουμε.

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ

Ποιος και γιατί άλλαξε την όψη του Μινιόν

Ποιος είναι ο άνθρωπος που βρίσκεται πίσω από την διαφορετική αυτή επένδυση. Που βρίσκεται το σχέδιο επιστροφής σε χρήση του κτιρίου του Μινιόν;

 
UNIQUE

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24